• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

19. februára 2014 
chodi spat medzi 20.00-21.00...jooooj stale prsi...chodit po dazdi sa mi teda vobec nechce...ale musim maleho zobrat vonku
18. sep 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my vstavame okolo 7:30 a spat chodi iba raz na obed o jednej. A vecer tak 21:30 zase.

Ej, ale uz mate velke babatka :grinning:
18. sep 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubanka...nooo uz skoro pubertaci su z nich :grinning:
18. sep 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nejde assi nikam...v jednej ruke dazdnik a s jednou rukou soferovat kociar to je o nervy je to trojkolka a ide kam chce :slight_smile:
18. sep 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pojdeme aj tak...ale asi busom...chceme ist do tesca...a potom pojdeme za tatom do roboty a pojdeme s nim autom na trhy sa pozriet
18. sep 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaaaaaaaaaaa to uz su trhy? kocky neviete, kde kupim kozene pevne topanocky?ale nie velmi drahe...dik
:wink:
18. sep 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarka...zimne myslis? este som ziadne poriadne nevidela...ale pozerala som na http://www.prodeti.com/detska-obuv/zimni/ len su drahe...a trhy zacali dnes
18. sep 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja potrebujem na chodenie a spevnenie clenku, mame problem s klbikom a musime ist na cvicenie :unamused:
18. sep 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarka topanocky sa mozes spytat aj v lekarni, ked vam treba specialne ale potom v obuvach, kde nemaju cinske topanky. Jedna je oproti Kenvelu.......v dome Luxus, celkom vzadu a doprava. My sme tam kupili este v jari pekne topanocky.
18. sep 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sari ste vymenilli kociar? idem ti pisnut IP
18. sep 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sksu toto http://www.sante-sk.sk/ je to zdravotna obuv...a nie su velmi drahe
18. sep 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem.....skusim v mamine a potom v tom luxuse
18. sep 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zvyknu ich mat v lekarnach znacky schneider
18. sep 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej to poznam.....ale asi su drachsie
18. sep 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarka vola sa to Cimia ten obchod
18. sep 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom Sante maju pekneee, ale kolko stoja?
18. sep 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubanka...co som pozerala v lekarni tak take jesenne stali do 600sk
18. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik...zajtra mozno pojdem na sekcov...tesim sa :grinning:
18. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A maju ich v kazdej lekarni? A su kozene hej? Potom dobra cena.
18. sep 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano kozene...pozerala som ich v pohotovostnej lekarni...ale este nemala asi novy tovar lebo vacsina boli letne...a aj na stranke maju len jar-leto kolekciu...zatial som ich videla len v lekarnach schneider ale podla mna sa daju aj inde zohnat
18. sep 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pokukam, ale dnes asi uz nie
:confounded:
18. sep 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cipele.sk/ aj tato znacka je dobra len samozrejme maju predajnu len v blave :angry:
18. sep 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je skola :confounded:
18. sep 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mony tak nie je to velmi predrazene, ale je to drahsie. Ale ked si to tak zoberies este stale sa to oplati kupit viac ako v normalnom obchode, ale len nieco.
Lebo uz aj tam maju dupacky za 200 sk a podobne, trhy su celkom fajn a maju tam plno krasnych malickych vecieik a aj vovnutri.
18. sep 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany - bola si na trhoch? Aj my sa zberame.
Doobeda sme boli vonku a mimochodom mne akosi nevadi chodit, ked kvapka dazdik :slight_smile: Fakt. Ja si dam kapucnu na vetrovke a ideme. Boli sme v mestskom tescu a kupili sme si pyzamka. Bodynka s dlham rukavom zatial nemaju, lebo este nezacala sezona. Ale vraj budu. To iste bolo aj s pyzamkami. Uz som ich zhanala asi tri krat a stale som nasla len newborn a nic viac. Mate pravdu, ze zacali vyrabat drahsie - farebne. Su pekne, len drahsie a opat len newborn.....
Ale inak cherokee na malicke deti milujem... a hlavne ich ceny!
18. sep 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac topanocky, hovori Vam nieco www.slovobuv.sk
Su to bardejovcania, byvala odnoz Jasu Bradejov. Maju fantasticky vyber. Obchodik v PO je v ulicke pri obuve Bata. Dokonca som dnes citala letacik, ze predavaju uz aj detske oblecenie.
Cenovo? Troska lacnejsie ako sante. Inac, v podnikovej predajni su este lacnejsi....
18. sep 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj baby ja mam dneska taky blby den, naletela som jednemu blbcovi, chcela som silou mocou pekny ruzovy mobil a nala som si inzerat no dneska dosiel mobil total doskriabany co v inzerate nebolo a neodblokovany tak som na to doplatila, a teraz ho nechce vziat spat.
Ale som ja tava uz som sa nacisto poucila , jeho vyhovorka bola ze som sa nepytala. no proste to su ludia bez chrbtovej kosti budem rada ak ho predam za 500 Sk
18. sep 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute....az teraz sme prisli domov...v tescu som malemu kupili ako to ja volam svetrobundu.-...je to taky hruby sveter s kozusinou vo vnutri...fajne teply na teraz...a este nohavice...a co sa tyka bodyniek...nooo nejake mali ale malicke...takze sme isli do unicotexu pri kauflande a tam som kupila bodynko za sice 230sk ale je super kvality tak som spokojna..a potom sme isli na trhy...tam sme kupili rukavicky a ciapku so salom...takze sme dnes minali prasule

dani...ten clovek musi byt riadny piiip...ked nieco predavam tak ten tovar co najdetailnejsie popisem...
18. sep 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky...to tu vazne nikto nieje? :wink:
19. sep 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarka, ahoj, ja som online
19. sep 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok