Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

mony_ke
18. sep 2008

chodi spat medzi 20.00-21.00...jooooj stale prsi...chodit po dazdi sa mi teda vobec nechce...ale musim maleho zobrat vonku

kubanka
18. sep 2008

Ahojte, my vstavame okolo 7:30 a spat chodi iba raz na obed o jednej. A vecer tak 21:30 zase.

Ej, ale uz mate velke babatka 😀

mony_ke
18. sep 2008

kubanka...nooo uz skoro pubertaci su z nich 😀

sarka211
autor
18. sep 2008

ja nejde assi nikam...v jednej ruke dazdnik a s jednou rukou soferovat kociar to je o nervy je to trojkolka a ide kam chce 🙂

mony_ke
18. sep 2008

my pojdeme aj tak...ale asi busom...chceme ist do tesca...a potom pojdeme za tatom do roboty a pojdeme s nim autom na trhy sa pozriet

sarka211
autor
18. sep 2008

aaaaaaaaaaaaaa to uz su trhy? kocky neviete, kde kupim kozene pevne topanocky?ale nie velmi drahe...dik
😉

mony_ke
18. sep 2008

sarka...zimne myslis? este som ziadne poriadne nevidela...ale pozerala som na http://www.prodeti.com/detska-obuv/zimni/ len su drahe...a trhy zacali dnes

sarka211
autor
18. sep 2008

ja potrebujem na chodenie a spevnenie clenku, mame problem s klbikom a musime ist na cvicenie 😒

kubanka
18. sep 2008

sarka topanocky sa mozes spytat aj v lekarni, ked vam treba specialne ale potom v obuvach, kde nemaju cinske topanky. Jedna je oproti Kenvelu.......v dome Luxus, celkom vzadu a doprava. My sme tam kupili este v jari pekne topanocky.

danuska24
18. sep 2008

sari ste vymenilli kociar? idem ti pisnut IP

mony_ke
18. sep 2008

sksu toto http://www.sante-sk.sk/ je to zdravotna obuv...a nie su velmi drahe

sarka211
autor
18. sep 2008

dakujem.....skusim v mamine a potom v tom luxuse

mony_ke
18. sep 2008

a zvyknu ich mat v lekarnach znacky schneider

sarka211
autor
18. sep 2008

hej to poznam.....ale asi su drachsie

kubanka
18. sep 2008

sarka vola sa to Cimia ten obchod

kubanka
18. sep 2008

v tom Sante maju pekneee, ale kolko stoja?

mony_ke
18. sep 2008

kubanka...co som pozerala v lekarni tak take jesenne stali do 600sk

sarka211
autor
18. sep 2008

dik...zajtra mozno pojdem na sekcov...tesim sa 😀

kubanka
18. sep 2008

A maju ich v kazdej lekarni? A su kozene hej? Potom dobra cena.

mony_ke
18. sep 2008

ano kozene...pozerala som ich v pohotovostnej lekarni...ale este nemala asi novy tovar lebo vacsina boli letne...a aj na stranke maju len jar-leto kolekciu...zatial som ich videla len v lekarnach schneider ale podla mna sa daju aj inde zohnat

sarka211
autor
18. sep 2008

pokukam, ale dnes asi uz nie
😖

mony_ke
18. sep 2008

http://www.cipele.sk/ aj tato znacka je dobra len samozrejme maju predajnu len v blave 😠

sarka211
autor
18. sep 2008

tak to je skola 😖

daniela84
18. sep 2008

No mony tak nie je to velmi predrazene, ale je to drahsie. Ale ked si to tak zoberies este stale sa to oplati kupit viac ako v normalnom obchode, ale len nieco.
Lebo uz aj tam maju dupacky za 200 sk a podobne, trhy su celkom fajn a maju tam plno krasnych malickych vecieik a aj vovnutri.

zade
18. sep 2008

dany - bola si na trhoch? Aj my sa zberame.
Doobeda sme boli vonku a mimochodom mne akosi nevadi chodit, ked kvapka dazdik 🙂 Fakt. Ja si dam kapucnu na vetrovke a ideme. Boli sme v mestskom tescu a kupili sme si pyzamka. Bodynka s dlham rukavom zatial nemaju, lebo este nezacala sezona. Ale vraj budu. To iste bolo aj s pyzamkami. Uz som ich zhanala asi tri krat a stale som nasla len newborn a nic viac. Mate pravdu, ze zacali vyrabat drahsie - farebne. Su pekne, len drahsie a opat len newborn.....
Ale inak cherokee na malicke deti milujem... a hlavne ich ceny!

zade
18. sep 2008

Inac topanocky, hovori Vam nieco www.slovobuv.sk
Su to bardejovcania, byvala odnoz Jasu Bradejov. Maju fantasticky vyber. Obchodik v PO je v ulicke pri obuve Bata. Dokonca som dnes citala letacik, ze predavaju uz aj detske oblecenie.
Cenovo? Troska lacnejsie ako sante. Inac, v podnikovej predajni su este lacnejsi....

daniela84
18. sep 2008

Jaj baby ja mam dneska taky blby den, naletela som jednemu blbcovi, chcela som silou mocou pekny ruzovy mobil a nala som si inzerat no dneska dosiel mobil total doskriabany co v inzerate nebolo a neodblokovany tak som na to doplatila, a teraz ho nechce vziat spat.
Ale som ja tava uz som sa nacisto poucila , jeho vyhovorka bola ze som sa nepytala. no proste to su ludia bez chrbtovej kosti budem rada ak ho predam za 500 Sk

mony_ke
18. sep 2008

caute....az teraz sme prisli domov...v tescu som malemu kupili ako to ja volam svetrobundu.-...je to taky hruby sveter s kozusinou vo vnutri...fajne teply na teraz...a este nohavice...a co sa tyka bodyniek...nooo nejake mali ale malicke...takze sme isli do unicotexu pri kauflande a tam som kupila bodynko za sice 230sk ale je super kvality tak som spokojna..a potom sme isli na trhy...tam sme kupili rukavicky a ciapku so salom...takze sme dnes minali prasule

dani...ten clovek musi byt riadny piiip...ked nieco predavam tak ten tovar co najdetailnejsie popisem...

sarka211
autor
19. sep 2008

ahojte kocky...to tu vazne nikto nieje? 😉

zade
19. sep 2008

sarka, ahoj, ja som online