• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

19. februára 2014 
autor
kubi aj ja som si to myslela....zo zaciatku to bol odpor, ale teraz sa citim super...dnes som mala aj malu... :slight_smile:
6. okt 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarka a co tam robi mala za ten cas? Tiez cvici?
6. okt 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani hej svadba ale este mas cas az 6.6 podrobnosti az ked sa stretneme :wink: uz by sme sa mohli konecne stretnut :dizzy_face:
6. okt 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by sme sa mohli, lebo na toto som zvedava
6. okt 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mala sa hrala s hrackami a trenerkou... :wink:
6. okt 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je fajn tak sa zabavila aj ona potom na tom cviceni Sarka, a ako sa nac mate?
Zade som ta minule videla v parku s malou Emmkou, ale som letela ako vichor do roboty tak som ani nestihla kricat na vas.
6. okt 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebud zvedava :grinning:
6. okt 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak nebud,jasne,,ze som, sak ja uz mam po svadbe tak aspon z druhych sa mozem radovat xi xi
6. okt 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz sme v pohode, len ja este kaslem..... a vy ako?
6. okt 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sarka aj ja som uz chora, dufam ze to bude len nadcha lebo v sobotu si chcem ist po malinku :DDDDD
6. okt 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ist po malinku? :sweat_smile:
6. okt 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daniela, emku mas u maminy?

Kubanka, mame sa zle. Uz tyzden sa trapime so soplikami a stale tam su - potvorky!
Tazko sa jej dycha, tazko spi, no ved to poznas. Spime jedine v kociku na balkone. A to ho mame nasmerovany na hlavnu huciacu cestu. No cu uz. Chodim s nou vsak denne vonku, jedine sobota bola papucova, ved lialo stale. zajtra sa chystame okolo Torysy na III. ku kamoske. Inak - stale kojim, dokonca uz opat aj cez den. Betarka, nechce sa toho vzdat. Uz jej aj dohovaram, pekne pocuva, no pyta si.....
6. okt 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobcek miska.. predstav si ze som nakoniec predsa len nasla taky byt... dokonca za 9 :wink: a ked vsetko dobre dopadne pridam sa k vam na sid 3..heheh tesim :slight_smile: chvilkami to vyzera ze povodne sekcovcanky tahaju na sid 3..ze: drobcek sarka...a mozno este nejake dievcata :slight_smile:

daniela- moja rodinka pozdravuje tvoju rodinku ( pre pochopenie: ja aj moj manza pozname tvojho manzu :slight_smile: krasne dievcatko mate ;) )
6. okt 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zade ano je u mamci, tak je je tam dobre, ze ani neviem ci chce ist domcov, ale uz v piatok idem za nou uz sa neviem dockat si pripadam jak krkavcia matka ked jutakto necham u maminy, ale aspon ju mam kazdy den na skype. My sme sa hladania byt u vzdali, lebo sme zistili ze financne na to nestacime takto budeme riesit az ked sa ukaze moj prijem.
ale tie ceny su prehnane a riadne niekde.

Suknicka ano? A kto je tvoj manzu? Nejaky hadzanar jak drobcekov Tomas?
Lebo ja s foto velmi neviem, ale tak ja my pozdravujeme vasu rodinku, ta vidim ze moj muz ma samych znamych s detickami ale hlavne ze ked ceme ist von tak ze ziadnych nepozna hrozne toto :DDDDDDD

suknicka a vy ste nasli bytik? A za kolko a kde?
7. okt 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suknicka tak to som rada ze sa ti to tak rychlo a hlavne za taku cenu podarilo :wink:
ta hadam budeme vsetky po kope :wink:
7. okt 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suknicka mate nadherne fotky :slight_smile:
7. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela..ja poznam Bohusa z netu a moj Tomas tiez a neskor chodili spolu von :grinning: nooo..naposledy sme ho stretli pred vyse rokom a to este pred svadbou nasou bolo a asi ani nevedel ze sa nam Lilly narodila... cize tak :wink:
mozes prezradit kde pracujes resp. co robis? ja by som velmi xcela nieco z domu robit..no nic zatial som nenasla :pensive:

vyskove bloky pri kupalisku...za 9..pekna 3ka dobre riesena ..stahovat sa budeme v decembri..skor sa neda :slight_smile:

drobcek-dakujem... ja som fotila.. v nasej terajsej obyvacke :slight_smile: idem pridat trosku novsie ;)

a vy dievcata ste kde? ubytovane myslim :grinning:
7. okt 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suknicka mas ip :wink:
7. okt 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jou jou..precitana :wink:
7. okt 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este jedna
:wink:
7. okt 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dani my stale behame po bankach...chceme to skusit aj bez mojho platu.....
ja skor chcem ist na sekcov, lebo som tam vyrastala :slight_smile:
zade prajeme skore uzdravenie a prec so soplikmi :wink:
7. okt 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suknicka akurat ked sm pisala prisiel muz a ze hovori, ze aha ju poznam a ja no to je dobre dost skoro si si spomenul, a potom dodal no konecne bude mat mala kamosky.
Suknicka ja robim v nasej netke zatial bez zmluvy lebo az vcera sme oficialne uznani od mesta ako prevadzka, ale cakame este na danove a hygienu.
ale nie je to este nic moc lebo sa to musi rozbehnut nemali sme ani reklamu na chodniku ani nic, takze dufame , ze sa to rozbehne, okrem toho tam chceme robit aj servis pc a predaj vypoctovej techniky.
Zatial to vyzera ze budem robit nejakych 5 az 6 hodin a na ostatok budeme mat brigadnika, lebo tam nevieme zohnat cloveka a teraz by sme ho ani nevedeli zaplatit v podstate.
a k malej mi pride mamka im zhaname byt v po, rozhodli sa ze sa prestahuju, ale neviem este ako to je s tou robotou, ze ako mozem robit popri rodicovskom , aby mi ho nezobrali.
Sarka nam to bez mojho platu nvychadza, musim mat minimalne 6 tisic k rodicovskemu......takze sme z toho smutni, ale nejak si poradime, zatial do konca roka bude chodit k malej moja mamca a po novom roku sa uvidi co dalej.
Nasi totiz predavaju byt vo vk len tam ho predaju maximum za milion, takze im bude treba dokladat
8. okt 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha........no nam aj schalili uver, ze by sme mohli zobrat....len chceme sa vsade opytat na splatky....im sa to nezda vela ,ale mne hej :unamused:
8. okt 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmmmm...zase nikoho :frowning2:
8. okt 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to ti poviem ze je to dost, mne sa az oci prevracaju jak to utiahneme, a ze nemozem uz ani druhykrat na matersku ist a podobne veci, v podstate u nas to bude tak, ze ja pojdem makat a moja vyplata cela pojde na rodicovsky len este neviem ci mozem ist na plny uvazok alebo len na polovicny no co uz, ale ked chceme lepsie byvat a mat tu aj mojich rodicov musime to nejak zvladnut
8. okt 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drzim palce nech sa vam to podari...dnes to nemame my mlady lahke :frowning2:
8. okt 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved prave ale hlavna vec ze nasa vlada vykrikuje ako podporuje mlade rodiny, a pritom to vobec nie je pravda
8. okt 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej vlada prispieva mladym........1500 Sk mesacne na hypoteku.......maximalne po dobu 5 rokov. My to mame.
8. okt 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj prispevok pre mladych? No len zial ten mi presvihneme lebo to je do urcitej vysky platu a tu moj muz presvihne o tisicku takze nam nedaju ani to, co uz, aj my sme chceli ze s prispevkom pre mladych a povedala nam ze vela zarabate tak som sa jej skoro zasmiala do ksichtu.
Dneska celkovo moj den vyzera na figu v robote ma nastartovali take tetusky, poriadne som este ani nejedla a hrozne ma boli chrbat
8. okt 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
im sa to povie...to ,aby sme isli kradnut alebo co?! :angry: len sa mozme zadlzit...ale ved ich deti su zabezpecene...tak nemaju problem :unamused: :angry:
9. okt 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok