Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

sarka211
autor
6. okt 2008

kubi aj ja som si to myslela....zo zaciatku to bol odpor, ale teraz sa citim super...dnes som mala aj malu... 🙂

kubanka
6. okt 2008

sarka a co tam robi mala za ten cas? Tiez cvici?

drobcek2007
6. okt 2008

Dani hej svadba ale este mas cas az 6.6 podrobnosti az ked sa stretneme 😉 uz by sme sa mohli konecne stretnut 😵

daniela84
6. okt 2008

no to by sme sa mohli, lebo na toto som zvedava

sarka211
autor
6. okt 2008

mala sa hrala s hrackami a trenerkou... 😉

daniela84
6. okt 2008

Tak to je fajn tak sa zabavila aj ona potom na tom cviceni Sarka, a ako sa nac mate?
Zade som ta minule videla v parku s malou Emmkou, ale som letela ako vichor do roboty tak som ani nestihla kricat na vas.

drobcek2007
6. okt 2008

nebud zvedava 😀

daniela84
6. okt 2008

Jak nebud,jasne,,ze som, sak ja uz mam po svadbe tak aspon z druhych sa mozem radovat xi xi

sarka211
autor
6. okt 2008

uz sme v pohode, len ja este kaslem..... a vy ako?

daniela84
6. okt 2008

Sarka aj ja som uz chora, dufam ze to bude len nadcha lebo v sobotu si chcem ist po malinku :DDDDD

sarka211
autor
6. okt 2008

kde ist po malinku? 😅

zade
6. okt 2008

Daniela, emku mas u maminy?

Kubanka, mame sa zle. Uz tyzden sa trapime so soplikami a stale tam su - potvorky!
Tazko sa jej dycha, tazko spi, no ved to poznas. Spime jedine v kociku na balkone. A to ho mame nasmerovany na hlavnu huciacu cestu. No cu uz. Chodim s nou vsak denne vonku, jedine sobota bola papucova, ved lialo stale. zajtra sa chystame okolo Torysy na III. ku kamoske. Inak - stale kojim, dokonca uz opat aj cez den. Betarka, nechce sa toho vzdat. Uz jej aj dohovaram, pekne pocuva, no pyta si.....

suknicka
6. okt 2008

drobcek miska.. predstav si ze som nakoniec predsa len nasla taky byt... dokonca za 9 😉 a ked vsetko dobre dopadne pridam sa k vam na sid 3..heheh tesim 🙂 chvilkami to vyzera ze povodne sekcovcanky tahaju na sid 3..ze: drobcek sarka...a mozno este nejake dievcata 🙂

daniela- moja rodinka pozdravuje tvoju rodinku ( pre pochopenie: ja aj moj manza pozname tvojho manzu 🙂 krasne dievcatko mate ;) )

daniela84
7. okt 2008

Zade ano je u mamci, tak je je tam dobre, ze ani neviem ci chce ist domcov, ale uz v piatok idem za nou uz sa neviem dockat si pripadam jak krkavcia matka ked jutakto necham u maminy, ale aspon ju mam kazdy den na skype. My sme sa hladania byt u vzdali, lebo sme zistili ze financne na to nestacime takto budeme riesit az ked sa ukaze moj prijem.
ale tie ceny su prehnane a riadne niekde.

Suknicka ano? A kto je tvoj manzu? Nejaky hadzanar jak drobcekov Tomas?
Lebo ja s foto velmi neviem, ale tak ja my pozdravujeme vasu rodinku, ta vidim ze moj muz ma samych znamych s detickami ale hlavne ze ked ceme ist von tak ze ziadnych nepozna hrozne toto :DDDDDDD

suknicka a vy ste nasli bytik? A za kolko a kde?

drobcek2007
7. okt 2008

suknicka tak to som rada ze sa ti to tak rychlo a hlavne za taku cenu podarilo 😉
ta hadam budeme vsetky po kope 😉

drobcek2007
7. okt 2008

suknicka mate nadherne fotky 🙂

suknicka
7. okt 2008

daniela..ja poznam Bohusa z netu a moj Tomas tiez a neskor chodili spolu von 😀 nooo..naposledy sme ho stretli pred vyse rokom a to este pred svadbou nasou bolo a asi ani nevedel ze sa nam Lilly narodila... cize tak 😉
mozes prezradit kde pracujes resp. co robis? ja by som velmi xcela nieco z domu robit..no nic zatial som nenasla 😔

vyskove bloky pri kupalisku...za 9..pekna 3ka dobre riesena ..stahovat sa budeme v decembri..skor sa neda 🙂

drobcek-dakujem... ja som fotila.. v nasej terajsej obyvacke 🙂 idem pridat trosku novsie ;)

a vy dievcata ste kde? ubytovane myslim 😀

drobcek2007
7. okt 2008

suknicka mas ip 😉

suknicka
7. okt 2008

jou jou..precitana 😉

drobcek2007
7. okt 2008

este jedna
😉

sarka211
autor
7. okt 2008

dani my stale behame po bankach...chceme to skusit aj bez mojho platu.....
ja skor chcem ist na sekcov, lebo som tam vyrastala 🙂
zade prajeme skore uzdravenie a prec so soplikmi 😉

daniela84
8. okt 2008

Suknicka akurat ked sm pisala prisiel muz a ze hovori, ze aha ju poznam a ja no to je dobre dost skoro si si spomenul, a potom dodal no konecne bude mat mala kamosky.
Suknicka ja robim v nasej netke zatial bez zmluvy lebo az vcera sme oficialne uznani od mesta ako prevadzka, ale cakame este na danove a hygienu.
ale nie je to este nic moc lebo sa to musi rozbehnut nemali sme ani reklamu na chodniku ani nic, takze dufame , ze sa to rozbehne, okrem toho tam chceme robit aj servis pc a predaj vypoctovej techniky.
Zatial to vyzera ze budem robit nejakych 5 az 6 hodin a na ostatok budeme mat brigadnika, lebo tam nevieme zohnat cloveka a teraz by sme ho ani nevedeli zaplatit v podstate.
a k malej mi pride mamka im zhaname byt v po, rozhodli sa ze sa prestahuju, ale neviem este ako to je s tou robotou, ze ako mozem robit popri rodicovskom , aby mi ho nezobrali.
Sarka nam to bez mojho platu nvychadza, musim mat minimalne 6 tisic k rodicovskemu......takze sme z toho smutni, ale nejak si poradime, zatial do konca roka bude chodit k malej moja mamca a po novom roku sa uvidi co dalej.
Nasi totiz predavaju byt vo vk len tam ho predaju maximum za milion, takze im bude treba dokladat

sarka211
autor
8. okt 2008

aha........no nam aj schalili uver, ze by sme mohli zobrat....len chceme sa vsade opytat na splatky....im sa to nezda vela ,ale mne hej 😒

sarka211
autor
8. okt 2008

hmmmmm...zase nikoho ☹

daniela84
8. okt 2008

No to ti poviem ze je to dost, mne sa az oci prevracaju jak to utiahneme, a ze nemozem uz ani druhykrat na matersku ist a podobne veci, v podstate u nas to bude tak, ze ja pojdem makat a moja vyplata cela pojde na rodicovsky len este neviem ci mozem ist na plny uvazok alebo len na polovicny no co uz, ale ked chceme lepsie byvat a mat tu aj mojich rodicov musime to nejak zvladnut

sarka211
autor
8. okt 2008

drzim palce nech sa vam to podari...dnes to nemame my mlady lahke ☹

daniela84
8. okt 2008

No ved prave ale hlavna vec ze nasa vlada vykrikuje ako podporuje mlade rodiny, a pritom to vobec nie je pravda

kubanka
8. okt 2008

hej vlada prispieva mladym........1500 Sk mesacne na hypoteku.......maximalne po dobu 5 rokov. My to mame.

daniela84
8. okt 2008

jaj prispevok pre mladych? No len zial ten mi presvihneme lebo to je do urcitej vysky platu a tu moj muz presvihne o tisicku takze nam nedaju ani to, co uz, aj my sme chceli ze s prispevkom pre mladych a povedala nam ze vela zarabate tak som sa jej skoro zasmiala do ksichtu.
Dneska celkovo moj den vyzera na figu v robote ma nastartovali take tetusky, poriadne som este ani nejedla a hrozne ma boli chrbat

sarka211
autor
9. okt 2008

im sa to povie...to ,aby sme isli kradnut alebo co?! 😠 len sa mozme zadlzit...ale ved ich deti su zabezpecene...tak nemaju problem 😒 😠