Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

mony_ke
17. okt 2008

nikde nikoho?

mony_ke
17. okt 2008

zade...myslim ze sme sa dnes videli v meste...okolo 17tej

sarka211
autor
18. okt 2008

ahojte kocky..konecne som tu... 🙂

zade
19. okt 2008

mony, vazne? Ja som sa pocas dna nedostala na konika, nakolko sme spinkali len malo a ja som mala kopec prace. Troska som na to aj pozabudla, priznam sa. Vecer sme ale skutocnme boli v meste, sli sme na red pizzu.
mnam

ako si vedela, ze som to ja?

mony_ke
19. okt 2008

zade...skor som teda emku spoznala 🙂 ale ked som sa na teba lepsia pozrela tak som videla ze si to ty...nooooo podla fotky co mas v albume

red pizza? to je aka?

zade
20. okt 2008

red pizza je faaaaantasticka...
Tencke cesto a super cena.

mony_ke
20. okt 2008

ahaaaa

cele poobedie sme boli vonku...bolo supeeer...maly sa vyblaznil....nechcel ist z ihriska prec

kubanka
20. okt 2008

zade red box pizza? Tu sme este nemali. Dnes sme si xceli objednat, ale nemaju ponuku nikde na nete.....muzik skusil la cucu, ale nedvihali telefon a tak mame z rohu pizzu po dlhoooom case.

zade
20. okt 2008

Aj my sme kedysi (este bez dietatka) chodili do la cacuracha(neviem ci to pisem spravne), no objednavka u nich ma absolutne sklamala. Inac da sa to ja cez net.
Jednak pizza stala s donaskou 190 Sk a nebolo to nic fajnove, bola studena a hlavne donaska trvala 1,5 hod. To sme uz akurat davali malicku spat. Takze tak.

Red pizza sa vsak objednat neda, da sa im zavolat, no musis si ju prist vyzdvihnut k nim. Casto vidno ludi v meste ako maju cervene skatule, tak to su oni. Su v ulicke vedla Kenvela, ci Batu. Presovcankam byvaly Rozvoj.
Cena za Margeritu je tusim od 79. My si kupujeme /ale len sporadicky/ za 109. Su tam sampiony, sunka,syr olivy a zaklad. Chuti mi ich tenucke cesto a aj nasej malickej. Konceky nie su vobec ostre alebo suche.
Takze tak. Inak pizzerie v Presove vlastne vobec nepoznam.

kubanka
21. okt 2008

zade tak si ma navnadila, ze musime tam najblizsie zajst. 🙂

sarka211
autor
21. okt 2008

hallooooo kocky...nejde nikto von?
😉

kubanka
21. okt 2008

my teraz spime 😔

mony_ke
21. okt 2008

sarka...skoda ze mi v tom case nesiel internet lebo okolo 13,30 sme vonku isli ☹

kubanka
22. okt 2008

Ahojte dobre ranko 🙂

mony_ke
22. okt 2008

dobre ranko

dnes nam tato pride domov uz o 14tej tak sa tesiiiime na spolocny program...sam navrhol ze kazdu stredu bude chodit domov o 14tej 😵

kubanka
23. okt 2008

ahoj mony, tak aky spolocny program ste si spravili? Daj nejaky tip. 🙂

zade ....este kojis alebo prestavate s tym?

mony_ke
23. okt 2008

nooo mysleli sme ze sa pojdeme prejst ku sirave ale kym sme sa zacali chystat...no dlho nam to trvalo...tak sme isli na dopravne ihrisko peso...maly sa tam poriadne vyblaznil...a potom sme zasli do tesca este..zlatusik ani nevedel ako vecer zaspal 🙂

zade
23. okt 2008

Kubanka -- kojim. Odstavovanie sa nam nedari, v podstate mi tocez neprekaza, nechodim do prace a pije uz iba pred spanim. No najhorsie su noci, ma 15 mesiacov a ja som nespala este ani jednu jedinku noc.
Tak, co budem pisat. Ale funguje u nas citanie kniziek pred spanim, podla tvojej rady. To ju unavi a potom je zaspavanie rychlejsie. Ako dlho budem este jej placu a prosikaniu odolavat, tak to neviem. Uz zacina rozpravat - mama daj, alebo este, este. No uvidime.

daniela84
23. okt 2008

Ahojte babenky tak rychlo bezi cas, ze ani neviem kedy naposledy som tu medzi vami bola, keby ste len vedeli, kolko sa toho u nas zomlelo, uz zhaname byt pre nasich alebo pre nas, dnes dokonca do druhej nas jeden caka, a ked sa do druhej predchodca nevyjadri byt je v podstate nas, ale aj tak mame strach v banke nam urobili model, ye uver nam vyjde, ale jeden nevie. Mame strach uz zo vsetkeho, vsetci nas strasia krizou a podobne.
Drzte nam teda palceky aby to vyslo, lebo je to za dobru cenu a bytik je aj velmi pekny, no odidem od vas na svaby

kubanka
23. okt 2008

Jeeej daniela na Svaby? Tak to budeme susedky heh. Nic sa neboj splacania uveru, aj my mame a nejako si uz zijeme.

Mony az ku Sirave ste xceli ist?

zade, treba si vybrat jeden vikend a obetovat sa s muzikom.........poooootom sa konecne vyspinkaaas do ruzova 🙂

daniela84
23. okt 2008

No hej na Svaby tak mam uz aj novinky, zlozili sme teda zalohu byt je velmi pekny netreba v nom nic robit dalsie.
Teray sa pustime do uveru a dufame ze nam vyjde, teda podla modelu nam vychadzal tak dufam ze to bude ok, a potom stahovanie a zaciatky od znova

zade
24. okt 2008

Ako je to v meste s materskymi centrami.
Mate skusenosti? Ja by som aj niekde sla, ked sa pocasie pokazi a nebude sa dat ist do parku.

kubanka
25. okt 2008

zade vraj ma byt cosi oproti hadzanarskej hale.......kamoska mi to spomenula, ze budu otvarat, ale este som nepozrela na nete. Vola sa HVizdicka tusim.

zade
26. okt 2008

kubanka, nic som nenasla ☹

drobcek2007
26. okt 2008

ahojte
dani tak daleko?
to centrum uz funguje 😉

daniela84
27. okt 2008

No misik tak daleko, co uz narobime, ako sa mate? ako sa ma Tomas, a baska, ste zdravy? Lebo toto pocasie je tak na chorobu u nas sa to strieda po celej rodine

mony_ke
28. okt 2008

zade, kubanka: som zvedava na to centrum...uz som oznamila muzovi ze 7ho sa tam ideme pozriet 🙂

daniela84
28. okt 2008

Ahojte baby neiete o niekom kto predava postielku v nejakej rozumnej cene z Po? My by sme jednu potrebovali

kubanka
28. okt 2008

Hm.....daniela ktosi mi spominal, ze predava.......ked si spomeniem ozvem sa.