Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

drobcek2007
1. dec 2008

uff tu je akosi husto 😅 😅
sarka super a uz mate aj byt?neboj zvladnete to 😉

sarka211
autor
1. dec 2008

byt budeme hladat zaciatkom roka.....mas pravdu taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak daleko sme od seba, ze sa nemozeme stretnut...mala mi spi uz len raz, tak chodime poobede.....nejak to budeme musiet zvladnut a baska a tomas sa ako maju?

drobcek2007
1. dec 2008

sarka a kde chcete byt na sekcove? 😵 baska a tomas sa maju dobre len keby viac pocuvali 😀

daniela84
2. dec 2008

Drobcek aj u teba v rodine to je tak ze na teba vsetci kaslu aj ked by si sa na mihalnice stavala?

alexandra
2. dec 2008

Ahoj kocky, prepacte ze Vam sem vtrhavam, som uz stara vrazda, ale muz robi projekt v spolupraci s jednou formou na vychode a aktualne hladaju seniornu uctovnicku, velmi dobre platove podmienky.. Tak ma napadlo, ci by niektora z Vas o niekom nevedela.. Ak by ste niektora mali zaujem, prosim napiste mi do IP, poslem Vam podrobnejsie info... (7 rokov pracujem v personalistike, 3 roky ako HR manazerka, takze sa mozete spolahnut, ze to nie je nejaky MLM, ani pyramidova hra)

Dakujem kocky a este raz prepacte 🙂

sarka211
autor
2. dec 2008

hej drobcek na sakcove.....aj tu je to podobne. 😉 niekedy ma maju v trubke 😅 😅

daniela84
2. dec 2008

sarka ja uz proti tomu nebojujem, jak sa zvykne hovorit ze otec nie je nikdy isty, tak u nas to zial neplati, mala je akoby bobovi z oci vypadla a este aj betarka po nom

sarka211
autor
2. dec 2008

nasa mala aj papa a chrapka ako tatik..... 🙂

drobcek2007
2. dec 2008

sarka to jen obcas 😀
nasa tiez papka ako tatik a aj vysku bude mat asi ponom 😅 chudinka 😅 😅 😅 bratrancov syn je o 2r starsi ale nizsi a chudsi 😨
dani to nema zmysel bojovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drobcek2007
2. dec 2008

dani kedy robis??????????

daniela84
3. dec 2008

ja uz stale robim, cely tyzden od rana od deviatej do stvrtej alebo do siestej

zade
3. dec 2008

mhm, vyzera to tak, ze ja som tu teraz ta zla... No nevadi, treba mat predsa na veci svoj vlastny nazor a ked pride ku konfrontacii, treba si za nim stat.

daniela84
3. dec 2008

zade a preco by si bola zla ved to nikto nepovedal, sak kazda mame svoj nazor, a ja som na teba neutocila len som konstatovaa a hovorila o svojom stave, kazda mame svoje problemy a nie sme tu na to aby sme sa osocovali, ale aby sme sa podrzali, ako si spominala predtym to bolo ine, ale aj hypoteky boli nizsie a inac nastavene splatky a ked spominas zahranicie, aj moja segra je v zahranici, a ano tam sa chodi uz po polroku ale vies si ybavit pripevky na svetko mozne

drobcek2007
3. dec 2008

dani neviem sa ti dovolat mas stale to cislo? 😕

daniela84
3. dec 2008

a ake som ti davala? Lebo jedno u nemam, alebo dva asi aj, xi xi ja som ti zabudla dat nove

drobcek2007
12. dec 2008

halo kde ste kto?

drobcek2007
12. dec 2008

dani to mas tolko prace? 😲

sarka211
autor
16. dec 2008

Ahojte....tu uz nikto nechodi?? 😉

sarka211
autor
16. dec 2008

tak my ideme oslavovat narodeninky 😠 😀 😉

sisi1
16. dec 2008

Blahozelame malej Viktorii ku krasnemu rociku 😉 😵 😵 😵

sarka211
autor
16. dec 2008

Sisi velmi pekne dakujeme 🙂 🙂

drobcek2007
18. dec 2008

dani no co uz byvate v novom? 😕

daniela84
19. dec 2008

Szia mafia, no uz sme nastahovani vdaka bohu to tam uz vyzera obyvatelne este sice chybaju detaili, ale to sa doriesi postupne, kedy dame stretko? My ideme v sobotu do Maxka nepridate sa s Tomim a baskou?

drobcek2007
19. dec 2008

sevas 😉
dani no dost pochybujem lebo v sobotu ma zapas ak nahodou tak sa ozvem 🙂

daniela84
19. dec 2008

jaj no toto sak neva, ja mam na buduci tyzden uz volno v pondelok a v utorok by sme sa este niekde mohli spichnut lebo bohus je uz davno doma

drobcek2007
21. dec 2008

dani tak pondelok budeme v meste ideme kupovat darceky/este nic nemame/ tak by sme mohli v pondelok 😉

daniela84
22. dec 2008

No dorbcek s nami to nie je ruzove jedine ze by sme vas pozvali k nam na dobre Dolce gusto, malinka nam totiz ochorela tak horuckujeme a teraz uz aj kasleme takze nikam nejak extra nechodime ked nemusime

daniela84
24. dec 2008

Vsetkym vam zelam prijemne sviatky plne lasky, zdravia a pokoja a vasim detickam vela, vela darcekov

drobcek2007
26. dec 2008

no cafce dani dufam ze mala je uz ok 😉
no vobec som to toho roku nestihala ale zvladla som to 😉
dokonca som asi aj pocuvala lebo dosiel kumne jezisko 😉 😀 😀

daniela84
27. dec 2008

a co si dostala na jeziska, mala je uz ok, uz vyvadza