Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

drobcek2007
28. jan 2009

dani v pohode a mas ip
klobucik tak dik ze si nanas nezabudla

kiert
28. jan 2009

Klobucik stahujem sa na Rombauerovu, taka mala schovana ulicka. A ty sa kde presne nachadzas?

drobcek2007
28. jan 2009

kiert ako tehotenstvo?
baby ja som taak velmi unavena idem hajat cafte

kiert
28. jan 2009

Tehotenstvo? Az na tu neskutocnu unavu a neustale behanie na malu potrebu 🙂, je vsetko v pohode. Aj ranne nevolnosti ma v podstate obisli. Len mam pocit, ze akosi my rychlejsie rastie brusko a viac priberam. Vy ste na tom ako boli s pribudajucimi kilami?
Vsetkym prajem dobru noc

daniela84
29. jan 2009

Juj kiert ci ti zavidim, ja by som este raz brala tehu, mne bolo fajn sice som tiez chodila stale cikusat, ale moje gulate brusko sa mi pacilo.
Drobcek som rada, zajtra budem mat asi zavrete lebo pred krstom musim poriadit a tak, takze kavu dame na buduci tyzden.
Kllobucik dakujeme za pozdrav a tiez pozdravujeme a muz tu hada, kto je to ten tvoj manzel a ze ci si zbalim dalsiu kamosku jak misku :D

drobcek2007
29. jan 2009

sestra odchadza az 5 tak az poom dame kavu 😉
jaj krstiny skoro som nato zabudla 😒
to ja ti nestacim?musis balit dalsiu? 😖

daniela84
29. jan 2009

Dievcata ak by ste mali zaujem o vyrobky Disney, pyzamka, tricka s kratkym a dlhym rukavikom, spodne pradlo a podobne, mozte sa u mna zastavit na masarykovej 11, v Inetcentre na poschodi, je to v aque, mam pri sebe katalog, a su celkom dobre ceny, ponuknem vam aj zlavu pri vacsom odbere, okrem toho ak by ste mali zaujem o veci z Domaji a detexu tiez vam viem objednat, vsetko u mna v praci.
Takze ked nie obchod aspon takto.

drobcek2007
29. jan 2009

dani dobree 😉

daniela84
29. jan 2009

Ale stacis co by si mi nestacila, ale treba prilakat aj ostane aby sme cez leto mohli korzovat s detickami, xi xi

drobcek2007
29. jan 2009

mas stastie 😀

daniela84
29. jan 2009

xi xi, no teda hadam by si sa len nebala ze ta vymenim

klobucik
29. jan 2009

Kiert ja byvam na Fucikovej hned vedla Rombauerovej to je hned blok vedla a aj moja baba tam byva. Haaaa tak mame blizko.
Daniela povedz mu ze sa Vola MAtej B. 😀
a Drobec sak som ti aj vcera volala jak som sa strapnila. Som volala do pizze na rohu a ja hned na totu v telefone ze Sak Miiiisa sweeerus. ta si vies predstavit jkak sa tamta zatvarila.este teraz mi trapne 😀 😀 😀 😀
Baby budeme sa balit navzajom . Kiert tvoj muz neni hadzanar 😀 😀 😀

daniela84
30. jan 2009

Klobucik uz na to dosiel muz ze kto to vlastne je, a sa smial ze si zbalim na nete vsetky manzelky svojich byvalych spoluhracov, ze doteraz s nimi nebol v kontakte a ze sa to hadam aj zmeni ked uz vsetci su pozeneni a maju deti, ze teraz sa uz namiseto hadzanej budu bavit o detoch. asi tak, mali by sme to raz spachat tak ze ked bude hadzana v telke a Tomas nebude hrat abo co ze napr. dojdete k nam aj s muzikmi a my si dame kavicku s dolce gusta a oni nech sa rozculuju pri hadzanej, co povies drobec dobry napad?
len treba vymysliet kde si dame deti, xi xi

drobcek2007
30. jan 2009

daniela no suhlasim len chcem vediet ze kedy bude mat tomas volno 😀 😀 😀 😀 😀

drobcek2007
30. jan 2009

dani a aby som nezabudla emke vsetko najlepsie a daj jej za nas boztek 😉

casie
31. jan 2009

Caute kocky,

pocula som, ze niekde v Presove je obchod s kociarmi, dovezenymi z Polska. Neviete, kde sa presne nachadza a ci sa tam daju kupit aj dvojickovske kociare? Dik.

drobcek2007
31. jan 2009

casie na sid.svaby v rodinnom dome ak by namali tak objednaju 😉

casie
31. jan 2009

Drobcek, dakujem. Vies presnejsie kde to je, alebo ako to najdem? 🙂

drobcek2007
31. jan 2009

casie hned na zaciatku tusim ze prva zakruta v lavo v rodinnom dome/myslim ze to je zeleny / dufam ze som ti pomohla

casie
31. jan 2009

drobcek, ano pomohla si, dakujem, zajdem sa tam buduci tyzden pozriet.

daniela84
1. feb 2009

Ahoj Casie je to tak ako hovori dobec ja som si to vsimla hned ked sme sa sem pretshovali, napis ze co mali a ake ceny boli, neviem aky kocik zhans ja ma tiez polska kombinovany cistonovy a chcem ho predat lebo ostal nevyuzity u mojch rodicov

drobcek2007
2. feb 2009

ahojte
dani ako to v cera dopadlo?

daniela84
2. feb 2009

dobje to dopadlo bola sm nadmieru spokojna vsetci sa zabavali a mala dostala kopec darcekov tak akoma byt. a moj manzel sa pyta ze kolko vam mame dat za tu supravicku.

drobcek2007
2. feb 2009

to je super 😉
pacila sa mu?som rada Nic to ma od nas emka na meniny a krstiny 😉

drobcek2007
2. feb 2009

klobuk kde si?

daniela84
2. feb 2009

Ale ta cosi drobcek to nejde ved to bola draha supravka a ja som ti zase toho tolko nedala, to nemozem prijat. Ved to dostala baska a keby si ju dala na mimiaukcie ta by si zarobila a takto nemas nic.

daniela84
2. feb 2009

Drobcek ozaj ty este pouzivas utierky na dupku?

drobcek2007
2. feb 2009

mila daniela84 nemam rada ak mi niekto odporuje 😅 😕 tak sa somnou nehadaj a suprava je emmkina 😀 😀 😉 kupis odomna tu druhu supravu co som ti ukazovala 😉 😉 😉 dohodnute?

daniela84
2. feb 2009

dobre v poriadku ak jej bude dobra ale neodpovedala sa mi na predoslu otazku

drobcek2007
2. feb 2009

no pouzivame este utierky baby love