Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

daniela84
4. feb 2009

Ahoj drobec no mam tie veci pri sebe ale musela by si ich vidiet chces isch este, amam aj nejake vacsie, len mi nedosla cela objednavka len cast.

klobucik
4. feb 2009

Caute baby, ja som taka chora jak pes.... Aj mala a Mato . Cez den nevladzem ani zit. Zajtra idem n a gastro tak mi drzte prsty bo mi budu tie hadicky pchat . 😒 Dani zastavim sa niekedy na buduci tyzden ked uz bude mala vb skolke a budem sa citit lepsie lebo fakt nevladzem ani zit. Drobec jak zavoj? a Saty? dobre boli? 🙂

daniela84
5. feb 2009

dobre klobucik budes si moct vybrat aj z dvoch spirala hadam, v klude ja to mam stale v robote lebo odtialto posielam aj baliky. A drz sa na gastre a prajem celej rodinke skore uzdravenie, u nas je chory len tatino, ale on ma chirurgicke problemy

drobcek2007
5. feb 2009

danka no aspon ti rodicia pomozu 😉 a ty co z pecenou ocakavam IP
klobucik ta zavoj na svadb nie 😀 😀 😀 saty su uzasne 😉

klobucik
5. feb 2009

dani dakujeme. Dnes je to uz lepsie. mna si ty lekari pohadzuju jak lopticku. Od plucneho ma poslu na gastro aj obvodna doktorka. Pridem na gastro a tam mi doktor povie ze mam ist k zubarovi lebo to co je v ustach je zubarove. A popritom som tam bola pred vcerom. ta mna slakne za chvilku .
Drobec sak viem ze zavoj na svadbu ale sa pytam ze jak ci sedel alebo nie. Nemas fotku jak si v satach? 😉

daniela84
5. feb 2009

No klobucik nezavidim ti, u nas toto robili s malou chodili sme od neura az po gasro a tak podobne.

drobcek2007
5. feb 2009

klobucuk nemam nevies nas tam bolo jaknas.... nedalo sa ani pohnut 😢
mna si uz takto rok pohadzuju 😢 😢 😢 takze viem ocom hovoris

klobucik
5. feb 2009

to neskutocny su ty lekari od vsetkeho davaju ruky prec nikto s nicim nic nechce mat . Nepovedia co ti je len ti vtisnu papirer do ruky a chod si kde chces a potom prid na kontrolu.
Dani a malej co robili na gastre? Tiez jej davali hadicku do bruska?
Drobec a tebe co je? ze si t a tak pohadzuju ?

drobcek2007
6. feb 2009

bre ranko 😀
klobucik ta to na dlho 😠
dani ako je bohusovi uz lepsie? 😕
v sobotu sa vidime? 😕 😕

daniela84
6. feb 2009

Ta Bohuovi je uz celkom aj fajn vera uz aj soferoval no este stale citi stehy, vyberat mu ich budu az v pondelok, v sobotu neviem kde budeme lebo na Visnovej sa preraba ta asi budeme pomahat a v Nedelu idem na ten konkurz.

klobucik
6. feb 2009

Ta ic do dabla drobec. 😝
Dani koho mate na Visnovej? ja tam mam rodinu . 😉

daniela84
6. feb 2009

Bohusovi rodicia tam bvyvaju on na tej ulici vyrastal

drobcek2007
6. feb 2009

klobuk tak tam pod somnou 😀 😀 😀 😉
dani asi sa dnes zastavim teda ak mozem 😕

daniela84
6. feb 2009

no mohla by si aj ked musim ist na postu a pre oriflame ale mozes ist so mnou a zbehneme niekde na kavu , kolo jednej pol druhej mozes

drobcek2007
6. feb 2009

ne ja az okolo 4te pol5 mala mi o jednej spi

adrianamickova
6. feb 2009

hladam beatu a ma sofiu,nepoznate ju ?netukne tu niekedy?

daniela84
6. feb 2009

No to nevadi ta pojdeme na kofee aj pootm v pohode, ak budes ciet nieco z ori mozes si kuk a pocuvaj ty ces este tie vecicky lebo mi nieco doslo.

drobcek2007
6. feb 2009

adrianamickova ahoj myslim ze medzi nami taka nieje 😒
danka dnes pojdem pre tomiho pojdem cez poziarnicku co keby som ti prezvonila a ty zbehnes pre tu supravicku hmm?

daniela84
6. feb 2009

No neviem ci to stihneme lebo ja idem po robote na postu jedine ze ti dam Bobove cislo a on ti da, a pjeco si sa tu neukazala, som ti ccela nieco ukazat.

drobcek2007
6. feb 2009

danka tak nic zajtra ti zavolam a sa dohodneme 😉
sak mi to ukazes nabuduce 😕

daniela84
6. feb 2009

Hej dobre milacik
NO len aby si negulala zas velmi ocami dam tu link co chystam , bud mat e shop cipus

drobcek2007
6. feb 2009

ta davaj link ale okamzite 😕 😕

daniela84
6. feb 2009

ale este nie je pusteny ty tapka som ti cela ukazat katalog vyrobcu, chod na www.scarlett.cz od niech budem brta a ked ti poviem ceny padnes na zadok

drobcek2007
6. feb 2009

ta ja ze uz je spustena 🙄 🙄 🙄

drobcek2007
8. feb 2009

danka tak ako si dopadla? 😕

adrianamickova
8. feb 2009

dakujem drobcek za spravu,stale ju hladam nenasla som,ale byva na 3jke,tak sa majte krasne este pekny zvysok nedele 😅

drobcek2007
8. feb 2009

adriana nemas zaco 😀
danka ako si dopadla?asi sa zajtra zastavime 😉

klobucik
9. feb 2009

Bre raaano kraasne vili . 🙂 Co noveho?

drobcek2007
9. feb 2009

ta nove mame pocasie 😠 😠 😠 😠 uz som sa zacala tesit na teplo ☹

klobucik
9. feb 2009

ani mi nehovor.... 😒 Daniela dnes nesla ani do skolky. Sa mi nechcelo terigat. Sice autom ale necelo sa mi 😉 Taka som nejaka otapena. Uz je doma 3 tyzden a pomaly uz aj sive vlasy z nej budem mat .... 😒
A vy co ? jak Basulka?