Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

klobucik
13. feb 2009

sak nesi na skype 😉

drobcek2007
13. feb 2009

sooooooooooooooooooom

klobucik
13. feb 2009

ta asi si ma vymazala lebo mne t a neukazuje ze si online a mam pri tebe otaznik

drobcek2007
13. feb 2009

sak uz kedy som ti hovorila ze ta nemam bo baska mi vymazala kontakty

kiert
17. feb 2009

Caute kocky, pozeram , ze to tu nejako uticha...Neverim, ze by tu nebolo viac kociek zo sidl.2 a 3. Ja by som sa rada zoznamila ja s nejakymi tehulkami z Po a nejako sa mi nedari :(. Premyslala som, ze by som zacal chodit na nejake predporodne kurzy, vy ste chodili na nejake, mozno budete vediet poradit, ze kam mam ist... Pekny dnik prajem

drobcek2007
18. feb 2009

kiert ahoj no hej uticha..... 😕 😒
ja som chodievala na predporodnu pripravu na M.Nespora je to v skolke 😉

kiert
18. feb 2009

ahoj drobcek a nevies, este to tam funguje, a ako casto to bolo,ako sa ti tam pacilo?

drobcek2007
19. feb 2009

ufff netusiiim ci to ewste funguje ...no nieco mi to urcite dalo 😉

eldzina
2. mar 2009

Ahojte.
Akurat sa v poslednom case zamyslam, ze by nebolo odveci si trochu zacvicit. Nasla som, ze cvicenie je na sidl II v Centrale. Neviete nahodou, ci je to cvicenie + prednaska, alebo len cvicenie, lebo na samotne cvicenie sa mi zda vymedzeny cas cca 2 hod. vela pre tehule. Pisala som im, no neodpovedali mi, tak ci nahodou neviete... 😉

ikke
10. nov 2009

alias • Dnes o 20:30
Ahojte.Som mamou 5ročného a 3,5mesačného syna.Byvam na trojke.Rada by som sa niekym spoznala, lebo po blízku mamičku na kočikovanie/alebo bez/ nepoznám.Vďaka.

katarinauk
10. nov 2009

ahojte presovcanky... neviete mi niekto povedat kde v presove su nejake centra, kde sa da zabavit s babatkami? myslim fitlopty, a nieco take?

tinuskaha
11. nov 2009

ahojte,aj ja som z 3 centrum 🙂

alias
11. nov 2009

Ahoj Tinuskaha.Som rada, že si sa ozvala.Ja bývam blízko pri Centrume, na Prostejovskej ul. Možno, že ťa aj z videnia poznam, lebo každy deň som v centrume.

alias
12. nov 2009

Tinuskaha- máš IP

tinuskaha
12. nov 2009

mozno ze sa pozname.ja tiez na prostejovskej. 39

tinika
13. nov 2009

Ahojte, tak ja uz som tiez z III a na II som byvala 20 rokov 🙂

tinika
13. nov 2009

kiert nevideli my sme sa raz v lete na solivare? ked si este bola tehulka?

tinika
13. nov 2009

alias aj ja byvam pri centume nedaleko 😉 a zatial kočik je odparkovany na chodbe 🙂

zade
14. nov 2009

ahojte, opat som obajavila tuto temu 🙂
Od noveho roka sa planuje spustenie cvicenia v byv. Stavoprojekte 😉

alias
14. nov 2009

Ahojky,som rada, že ste sa ozvali.Ja byvam na Prost.69.Tinuskaha, nie je to ten vyškovy-druhy od Centrumu?
Určite ťa poznam z videnia.
Tinika.Nech sa už čim skôr tešiš z Patrika.A potom sa stretneme a pokecame.kam sa chystaš rodiť?
Ja som rodila na starej.

zade
15. nov 2009

teda, pre tehotky .... 🙂

tinuskaha
15. nov 2009

ahoj alias,ano 2 vyskovy od centrumu.Dnes sa asi nepoprechadzame zase je skvele pocasie ☹

alias
15. nov 2009

ahojky Tinuskaha.Tak to maš pravdu, super čas.Inokedy.Máš IP

zade
15. nov 2009

ikke - ved ty si admin 🙂 🙂 🙂

tinika
18. nov 2009

Alias dakovam tesim sa na stretko pri kočiarikoch hihi

zade
3. dec 2009

Ahojte maminky a maminky cakatelky - robim pre deticky hudobne kurzy Yamaha a v pondelok 7.12. budeme mat ukazkove lekcie v centre KID FIT na Budovatelskej ulici o 9.30 a o 10.00. 🙂

Inac kurzy pre male babatka su kazdy tyzden v utorok o 16.00 v Rc Hviezdicka pri hadzanarskej hale.
Ak chcete blizsie info cez IP poslem kontakt na webku - aby to niektko nepochopil ako reklamu, ale hlavne ako krasny relax pre mamicku s babtkom.

zade

yaotzin84
21. dec 2009

Ahoj Tinika, tak uz mate aj vy malickeho dommka, no parada tak balhozelam akurat vcera sme na vas mysleli sme boli v kine, ze vy uz mate ine radosti doma a to sme sda este prednedavnom videli s bruskom, ako sa vam dari?

tinika
22. jan 2010

ahoj yao hej uz sa vytesujeme pisem dost neskoro hoho no dari sa nam fajn, maleho prikrmujeme ale iac fajn, celkom spinka a tak len občas brusko hneva alebo nemoze sa vykakat. a vy čo noveho?

mony_ke
24. jan 2010

ahojte...chodite sem este?

tinika
29. jan 2010

mony občas neni vela času lebo ja aj pracujem