• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

19. februára 2014 
Nie je tu nejaká maminka, tehuľka, kt. by mala chuť a čas ísť niekedy na kávu pokecať atď.? Bývame na Trojke už vyše roka, ale takmer nikoho tu nepoznám :( Mám 27, 2 ročnú slečnu a v apríli čakáme chlapčeka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2014 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adika_pl
@adika_pl dobry den, som mamicka 4,5 rocnej dcerky, byvam tiez na sidl.3 na bajkalskej, momentalne som nezamestnana, takze mam aj viac volneho casu, rada by som vas spoznala, ak by ste mali zaujem, tak mozme zajst na kavu :slight_smile:
29. jan 2014 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mam 22 mesacne dievcatko,rada by som sa zoznamila s mamickamy a pokecala a nabrala nove skusenosti.byvame na sidl 3. V apartmanoch Torysa.;)
31. jan 2014 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bekusinka staci,ked zajdes do Cik Cik domceka, tam chodia mamicky, alebo v pondelky od 10 do 12 funguje na III materske centrum Radost pri OZ Barlicka, sidli v arealy skoly Matica slovenska, prvy pavilon od kauflandu.
13. feb 2014 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap dakujem pekne.
14. feb 2014 o 13:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bekusinka nemas za co, to materske centrum si mozes najst aj na stranke OZ Barlicka a vlavo si vyhladat materske centrum, mas tam aj foto
14. feb 2014 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap Ahoj. A vchod je cez tu Barličku? Ďakujem
17. feb 2014 o 22:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, cez Barlicku, mame tam zvoncek, zazvonis na DSS, alebo dielna2
18. feb 2014 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... mám dve deťúrence, 6 ročnú dcérku (škôlkarku) a malého deväťmesačného drobca.... nájde sa na stretko nejaká mamička zo sídl.3, ktorá chodí vonku kočíkovať poobede okolo druhej?
19. feb 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok