Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

adika_pl
28. jan 2014

Nie je tu nejaká maminka, tehuľka, kt. by mala chuť a čas ísť niekedy na kávu pokecať atď.? Bývame na Trojke už vyše roka, ale takmer nikoho tu nepoznám :( Mám 27, 2 ročnú slečnu a v apríli čakáme chlapčeka 🙂 🙂 🙂

tanicka9
29. jan 2014

@adika_pl
@adika_pl dobry den, som mamicka 4,5 rocnej dcerky, byvam tiez na sidl.3 na bajkalskej, momentalne som nezamestnana, takze mam aj viac volneho casu, rada by som vas spoznala, ak by ste mali zaujem, tak mozme zajst na kavu 🙂

bekusinka
31. jan 2014

Ahojte mam 22 mesacne dievcatko,rada by som sa zoznamila s mamickamy a pokecala a nabrala nove skusenosti.byvame na sidl 3. V apartmanoch Torysa.;)

juliap
13. feb 2014

@bekusinka staci,ked zajdes do Cik Cik domceka, tam chodia mamicky, alebo v pondelky od 10 do 12 funguje na III materske centrum Radost pri OZ Barlicka, sidli v arealy skoly Matica slovenska, prvy pavilon od kauflandu.

bekusinka
14. feb 2014

@juliap dakujem pekne.

juliap
14. feb 2014

@bekusinka nemas za co, to materske centrum si mozes najst aj na stranke OZ Barlicka a vlavo si vyhladat materske centrum, mas tam aj foto

zdenka287
17. feb 2014

@juliap Ahoj. A vchod je cez tu Barličku? Ďakujem

juliap
18. feb 2014

ano, cez Barlicku, mame tam zvoncek, zazvonis na DSS, alebo dielna2

majkaj82
19. feb 2014

Ahojte... mám dve deťúrence, 6 ročnú dcérku (škôlkarku) a malého deväťmesačného drobca.... nájde sa na stretko nejaká mamička zo sídl.3, ktorá chodí vonku kočíkovať poobede okolo druhej?