Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

daniela84
24. máj 2008

mony ta drzim place, ale myslim ze to zmaknes, mas toho este vela, ja od stvrtku ostavam sama, xi xi.
Dufam ze bude vsetko ok, v pondelok ideme brat krvicku z paticky, a tesim sa lebo dneska sme malinkej nieco kupili xi xi,, take peknucke.

mony_ke
24. máj 2008

dani no mam este dost casu ale nestiham sa vsetko naucit...dost neskoro som zacala a neuvedomila som si ze pedagogiky a psychologie je tak vela...no co stihnem to stihnem...mozno si vytiahnem otazky ktore budem vediet...matiku uz viem takze aspon tej by som sa rada zbavila..
a co ste malej kupili? prezrad
potom by sme mohli po statkach ist vonku...nemame so samkom problem prist na IIku

daniela84
25. máj 2008

hej dobre uz sa tesim, no kupili sme jej lehatko do vanicky, valec na polohovanie, gatusky teda polodupacky, a kosielku, lebo tak ti poviem zabila by som toho cloveka co zostavoval ten zoznam veci co budes potrebovat pre miminko a tvrdil ze velkost 56 nevyuzijes a ze ju ani nepotrebujes.
Takze sme dokupoali co to.

mony_ke
25. máj 2008

no ono s tou 56 je to dost individualne...my sme to tiez vynosili...ale si myslim ked sa narodia vacsie deticky tak to asi nebudu mat na dlho...mna po statkach caka pretriedovanie samkovej skrine...treba poprat teple veci a odlozit...vooobec sa na to netesim...a bude mu treba pokupit dost veci na leto...hlavne nejake kratasy a tielka

daniela84
25. máj 2008

a ty nechodis na mimibazar? Ja som vela veci kupila aj tam a tiez som popredala aj tie co sme my nepotrebovali, a za to kupila aj nove.

drobcek2007
27. máj 2008

dani takze mamka uz odisla? 😕

daniela84
28. máj 2008

Drobcek este nie az zajtra odchadza, takze uz budeme bojovat sami, ale tesim sa apon ze je pekne pocasie, ze budem moct chodit vonka

drobcek2007
28. máj 2008

no len zebysa nam nepokazilo pocasie 😲

mony_ke
28. máj 2008

ahojte...tak ja sa ucim a ucim...uz mi je luto ze sa tolko nevenujem drobcovi...ale o tyzden uz budem len jeho
dani chodim aj na mimibazar aj na mimiaukcie..je to dobra zavislacina

muska1102
28. máj 2008

ahojte presovcanky.kam chodite na prechodzky?

muska1102
28. máj 2008

mony a co sa tolko ucis?ja som sa pri malej tiez vela ucila.vsetko som si nahlas rozpravala.a teraz si aspon mozem povedat preco je tak mudra. 😀

daniela84
28. máj 2008

No to dufam ze sa nepokazi, aj ked dnes to nevyzera bohvie ako, mony tak uz sa ti to krati, ja som sa vcera dozvedela ze kamoska neurobila obhajoby.
Muska ja chodievam k intrakom kolo torysy, alebo do mesta ja to mam blizko

mony_ke
28. máj 2008

muska ja byvam na tomaskovej a chodim popri toryse smerom na kuafland az do mesta..a ucim sa na stanice momentalne matiku 😝

mony_ke
28. máj 2008

dani no u nas sa nestava ze niekto neobhaji diplomovku...ja idem na statky s tym ze matiku urobim ale pedagogiku nie lebo ju nestiham...neuvedomila som si kolko toho je...no a potom dalsi termin mam v septembri ale to uz idem aj obhajovat...

daniela84
28. máj 2008

No tomate supko, ze sa o nestava u nas je to nejak jak pravidlo ze niekto musi letiet, aspon sa mi tak zda za posledne roky, ale co uz, mna to caka o rok

rexonka
28. máj 2008

Ahojte mamičky.Je tu niekto z Prostejovskej ulice?Chcela by som spoznať kamošky na pokec.Nikoho tu nepoznam a tak sme s mojim drobcek na prechadzkach stale sami. ☹

daniela84
28. máj 2008

Rexonka tusim aj ano, ale to neva ze si az tak z dialky sak kecat a neskor aj kocikovat mozme vsetky spolu, niekde sa stretneme a hotovo.
Ja som az z poziarnickej, to e dialka kus od teba, ale to neva

rexonka
28. máj 2008

Som rada že si napisala.Ta dialka mi nevadi.Strasne sa nudim lebo moj drobec prave zaspal.Ma 7.mesiacov a vola sa Erik. Este ze mam jeho lebo muž je stale do večera praci.Tak pekny dnik.

daniela84
28. máj 2008

No to uz mas velkeho chlapa, moja mala sa vola emmka, a ma len mesiac aj ja mam muza do vecera v praci, ale teraz som tu mala maminu, ale od zajtra uz ostavam uplne sama

mony_ke
28. máj 2008

ahoj rexonka...ja byvam na tomasikovej...to je blizucko...a mame takmer rovnako starych syncekov...

rexonka
29. máj 2008

Danielka ako to dnes zvladaš ked si sama?My troška upratujeme aj ked s nam vobec nechce.Ty to mas dobre ze ta navstevuje mamina.Ja tu mam svokru raz za dva mesiace a to len na 3hod.Inac nikto.Fnuk.Uz mi stej samoty sibe.pekny dnik.

rexonka
29. máj 2008

mony tvoj syncek je peknucky.Pozrela som si fotocky.Aj ja mam par fotiek ale neako sa mi nedari ich tam dat.Vraj su prilis velke.Pekny dnik. 😉

mony_ke
29. máj 2008

rexonka...no ku mne teraz ani svokra nechodi pretoze manzel sa s nou nerozprava...a mamina este pracuje takze sa videme hlavne cez vikend...inac manzel tiez chodi neskroro...tak medzi 17-18tou...niekedy aj neskor...ale vacsinu dna travime vonku...doobedu zvykneme popratat a po obede vonkuuuuu.....

rexonka
29. máj 2008

Tak ja to mam opacne.Ja sa uz 2roky nerozpravam s mamou.Nevidela ani drobca.No ja ju vobec nepotrebujem.Mam svoj pokladik a manzela a to mi staci.Byvame v podnajme aj ked mi patri polovicu rod.3izb.bytu. Podnajom je to najhorsie co sa tyka peniazkov.papa ☹

daniela84
29. máj 2008

No tak dnes smme po dlhom case sami, ale da sa to, ani neviem ako ubieha cas, niekdey sa nai nenazdam a je poobede, manzel chodi domov tak po piatej alebo po siestej, este vdaka bohu ze mozme chodit vonka. Tak si rano popracem a potom idem s malinkou vonka, a domov az poobede a to uz rychlo zbehne kym pride muz, akurat o take dva tyzdne sa chystame aj k nasim dole.

rexonka
29. máj 2008

My sa chystame ku svokrovcom az v auguste lebo je to az v humennom.Ja som konecne upratala.Drobec mi zaspal tak sme doma.Unavuje ho chodenie v chodaku.Este ze mame tie nase deticky.Su krasne ale hlavne nech su zdrave.Moj sa mi narodil v 37tyz.Bol 4dni v inkubatore.To boli tie najhorsie dni.No teraz je vsetko ok.Prajem peknu prechadzku. 🙂 😉 😀

daniela84
29. máj 2008

No my budemem mat sice len mesiac a pol ked pocestujeme k nasim do velkeho krtisa, ale potom by sme sa uz k nim nedostali az po vianociach, lebo im budu prerabat okna a zateplovat bytovku, a ideme aj preto lebo otec ma narodky tak to spojime pod jednym a este aj manzel bude robit poobednu tak aspon nebudem v noci s malickou sama.
Boli sme trosku v meste tak krasne bolo, aj moja bobulka este spinka papli sme o druhej potom sme kukuckovali do okienka lebo to zboznujeme, a zaspinkala o druhej a maminka s nou tak som si tak fajne schrupla do stvrtej.

daniela84
30. máj 2008

Ahojte babule tak ako sa mate? My sa chystame vonka ked je tak krasne, malinka mi dovolila aj si poprat, aj vyzehlit, dokonca aj najest aj pospat si, no jednoducho moje zlate babatko, az na vecerne plackanie

mony_ke
30. máj 2008

ahoj...aj moji chlapi sa chystaju vonku a ja musim trcat nad knihami...pozitivne je ze uz len 4 dni a konieeeec....

tak Emmka je naozaj zlata ked tolko pri nej stihnes porobit..ja uz pri tom mojom drobcovi tolko nestihnem takze upratujem vacsinou vecer alebo cez vikend...den musim venovat Samkovi

daniela84
30. máj 2008

No sak aj ona uz zacina byt hore cim dalej tym dlhsie, takze musim sedkat pri nej, alebo jej dat nejaku zabavku, lebo by som neporobila ani ja, uvidime ako to bude z tyzdna na tyzden