Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

daniela84
6. júl 2008

No mali sme kus pernu noc, malej sa nejak velmi zle dychalo, az sa mi dokonca dusila, neviem ci to nechytila z tych stromov tam, ona je alergik.
Viem Bohusko hovoril, ze sa hrala s poharikom a ze vas videl, ja som bola s malinkou na visnovej a bola som s nou v Maxe bola som jej kupit spaci vak.

drobcek2007
6. júl 2008

☹ 😲 a uz je dobre?
kupila si?

daniela84
8. júl 2008

No stale behame po obchodoch ako divi, nevedia z coho je v noci taka nekludna, zatial predpokladaju reflux, z coho ja mam strach.
Kupila som jej len som zvedava ci v nom vydrzi.

mony_ke
8. júl 2008

ahoj dani...samko mal tiez reflux...ked sme sa o tom rozpravali s jeho lekarkou tak nas poslala na gastro...no a tam mu ho potvrdili...mozno by aj vas mala poslat....
kedy dame to stretko?

daniela84
9. júl 2008

no neviem kedy presne este sa ozvem , som teraz taka rozbehana, no aj my ideme na gastro musim e sa este objednat a uvidime ale dufam ze sa to nepotvrdi.

drobcek2007
9. júl 2008

dani drzim palceky potom sa ozvi 😵 uvidis bude to ok 😉

daniela84
9. júl 2008

No to dufam, akurat vcera som jej zacala davat kvapky sab simplex, a nejak sa nam vecer ukludnila uz sa tolko nevrti, okrem jej plackania, ta dufam ze pomozu

mony_ke
9. júl 2008

dani...mozno ju aj brusko bolelo ked je zaberaju sab simplex

daniela84
9. júl 2008

No asi ano, uvidime co to bude zajtra budeme ich brat posledny den, ale casto mavame aj sopliky a je ich dost.

mony_ke
9. júl 2008

sopliky? no to nezavidim...pamatam si na odsavanie a samkov boj s odsavackou...tak nech to emmku co najskor prejde

daniela84
10. júl 2008

No tak mi ked odsavame tak nas asi aj susedia pocuju akoplaceme a plackame asi najskor len pre ne, ale tato noc bola suoer, emka ju celu prespala, papala az osiestej rano, a k tomu ani vecr sme vela neplackali len trosku lebo sme boli hladnucky.

drobcek2007
10. júl 2008

super uz to bude len lepsie uvidis 😉

daniela84
10. júl 2008

No dnes nam prisli vysledky z nosteka, mala ma zlateho stafylokoka, tak nam zatial dokina nasadila len kvapky ale ak to nepomoze dostaneme antibiotika, uvidimeco este bude po gastre

anita78
14. júl 2008

Ahojte dievčatá, ja len na skok, aby som vám oznámila šťastnú novinu, 03.07.2008 o 14.20 prvý krát na tomto svete zaplakala naša Tatianka. 3 kg, 46 cm a je to veľká kočka (asi po mamine 😀 ).

daniela84
14. júl 2008

Jej tak blahozelam anita, nech ti robi len a len radost

mony_ke
14. júl 2008

jeeeeej...blahozelam...vela zdravicka prajem

zade
22. júl 2008

Ahojte, pridavam sa, aj my sme sa do PO pristahovali. Teda az v auguste, ale uz ma to zaujima. Mesto poznam len zo cias, ked som tu chodila na strednu a odvtedy sa tu toho ost pomenilo.
Viete mi odporucit dobru detsku lekarku niekde blizko centra? Pocula som o Dr. Dzupilovej kdesi pri baste, poznate ju niekto?
dakujem, zade

daniela84
23. júl 2008

ahoj zade, ja ju nepoznam , ja chodim az k doktorke mrouvahovej na sekcov, lebo je to rodinna znama, ale mozno ostatne babky tu ti poradia, ale sme sem uz riadne dlho nepisali.
mony ako sa mate? My behame po doktoroch, boli sme na gastre a zmenili nam mliecko, ale vcera to bolo o hubu, malinka plakal cele doobedie az modrala, uz som nevedela co mam robit chudatenko moje male.

mony_ke
23. júl 2008

ahoj zade...my chodime ku dr. rozmanovej...ta je medzi centrumom a tescom...inac je vyborna

dani...mame sa fajn...len to pocasie...hroza...ked bude krajsie tak by sme sa mohli prejst...zajtra ideme ku kamoske do ke...ma tak isto stareho syna ako je samko...a ake mliecko pijete teraz? my humanu...toto mu vyhovuje...snad uz bude emmke lepsie

kubanka
23. júl 2008

ahojte
anita blahozelam k babatku a prajem vela zdravia a trpezlivosti 🙂

zade ja poznam tiez tu Mrouhovu na sekcove je dobra a my chodime k Buzgoovej na Svaby.

zade
23. júl 2008

Vidim, ze pediatriciek je v PO pomerne dost. Ja som s tou doterajsou mala velmi zle skusenosti, inac by mi to bolo aj jedno .... no... Ale dakujem.
Citala som, ze ste sa tu bavili o materskych centrach. V mama a ja bola reklamka na koncert Marie Podhradskej a Risa Canakyho (verim ze ich CD-cka poznate), mali by mat koncert v septembri v PO v materskom centre Stonozka. Kde to je?
Teda, hladam deturence do patrie... na koncert.

petrushka
23. júl 2008

ako pozeram, tak presov tu ma viacero tem, tak sa pytam aj vas babenky, neviete, ake su jasle Medvedik pri Micurinke?

daniela84
24. júl 2008

mony teraz papame nutrilon a nevidim velmi rozdiel lebo ju bolieva brusko vecer tak ci tak, my ideme v piatok k nasim kus si idem odychnut, a v auguste to bude dost narocne lebo rozbiehame podnikanie vyskytla sa nam prilezitost ta uvidime ze co vlastne bude, ci nezavolam mamku a nevybavi si opatrovanie na malu.

mony_ke
24. júl 2008

zade...my sa radi pridame...podhradska nam hraje cely den
ale nie je stonozka v kosiciach? http://www.mcstonozka.sk/

mony_ke
24. júl 2008

zade...na internete som nenasla kde to bude...len toto: 28.9.2008 Mária Podhradská a Richard Čanaky deťom, PREŠOV

daniela84
24. júl 2008

Tak to sa pridame aj my hadam, to uz budeme riadne velky, mony ako sa mate dnes? Ja sa uz tesim na vikend a na to ze sa konence ustali pocasie a opat bude teplo, a dufam ze ked sa vratim do PO tak to teplo aj vyrzi

tinka26
25. júl 2008

Dobrý večer prajeem 🙂 smiem sa k Vám pridať? 🙂 tu som už nebola,ani nepamätám,už som aj pomaličky zabudla,ako sa to tu prihlasuje 🙂

tinka26
25. júl 2008

Ešte aj to foto je dosť staré 😅

zade
26. júl 2008

Ok, zajtra sa pozriem do casopisu este raz a vecer napisem. Zrejme sa to MC bude volat inak. 🙂
mony skusala si aj www.koncertypredeti.sk ?

daniela84
27. júl 2008

Tinka jasne ye moyes, cim viac nas bude tzm lepsie,
zade ked budes vediet tak napis
Mony my sme mali posledne dva dni katastrofalne, malinka este nikdy neplakala tak ako teray az bola fialova tak hrozne ju bolelo brusko, ten nutrilon jej nvobec nerobi dobre, radsej sme ho zmenili znova na Humanu, dufam ze nas uz nebudu testovat na dalsie mlieko lebo sa osalim