Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

daniela84
11. nov 2008

NO ale jak ja citam tak bz to malo byt oproti hale niekde v centre, no byvam tam blizo, ale zeby som take nieco videla, mozno by sa zislo zavolat tym animatorkam nech to priblizne vysvetlia kde to je

drobcek2007
11. nov 2008

ahojte dani je to pri hadzanarskej hale /pri hlavnom vchode/ ako pise kubanka na tej strane kde opravuju cestu 😉

daniela84
12. nov 2008

aha uz viem kde a ty tam nebudes chodit s baskou? Nebola si tam este kuk? Ides v nedelu na hadzanu? Na ten Hamburg ze by sme sli uz aj my :DDDDD

bambina
12. nov 2008

Ahojte, možno ste to tu už rozoberali, ale neviem kde hľadať tak sa Vás pre istotu opýtam znova. Nevedeli by ste mi poradiť kde v Prešove sa dá chodiť cvičiť počas tehotenstva? Nemyslím len takú predpôrodnú prípravu, ale možno najekú tehotenskú jogu, fitlopty, tanec. Keďže chodievam do práce, tak najlepšie vo večerných hodinách príp. víkend. Ďakujem za každú info 🙂

daniela84
12. nov 2008

Bambina akurat sa tu bavime o centre blizo hadzanarskej haly a ako som kukala na stranku venuju sa aj tehotnym teda cvicia a tak, takze mozes skusit tam

yasmina
12. nov 2008

Ahojte kocky...chcem sa opytat kde chodite na prechadzky?
mne tu chyba park...alebo to nemam dobre zmapovane...chodit na prechadzky pomedzi bloky a domy ma nebavi /to je teda priroda/ 😠
Tak skoncime to tym ze ideme do centra na prechadzku alebo na dopravne ihrisko alebo na bowling pri trati...a to po ceste ...a vsade je hluk...no proste parada...
mate nejake tiche miesta?v PO alebo blizkosti PO?
park v meste pri Ciernom moste je zdevastovany tak isto Kolomanova zahrada

bambina
12. nov 2008

daniela84: velmi pekne dakujem, urcite sa pojdem pozriet 😉

drobcek2007
12. nov 2008

dani este som tam nebola no urcite tam skocim ked budeme same 😢
takze v nedelu sa vidime hej?nezabudni namna kricat ak by som ta nevidela 😀

zade
12. nov 2008

Takze, pripajam sa. Boli sme tam dnes. Je to skutocne cestou z Florianky dolava, poza bagre, na pravo je tabula Hviezdicka. Potom dlhy dvor a prijemny dom. Ale pozor - SCHODY!!! Treba zvonit,a pridu otvorit. Je tam obrovska herna s velikanskym zrkadlom, smykalkami, kutikom na jedenie a tak. Cekom fajn, len neviem... ja mam takyne osobny pocit. Jeden chlapcek soplil, mamina si v pohode telefonovala, prebalovala ho nie v kutiku na to urcenom, ale priamo na gauci. A nikto nic! Pritom maju taaaaake pokyny. Ale chodte a urobte si svoj nazor. Herna sa plati 30Sk, prvy stup je zadara. Ponukaju aj kruzky ako cvicenie na fit lopte ci AJ s lektorom anglicanom. Fit lopta hodina 100Sk, AJ hodina 150Sk. Treba prezuvky pre dietatko i pre seba. Radiator bol teply len v jednej ucebni, v herni Nie! Skusala som.

Nechcem Vas ale odradzat, je to pekne a obcas nie od veci vyrazit si medzi deti.
Inac, baby dobry tip na stretko s detickami. Oni sa zahraju a my sa mozme spoznat. Co vy na to?

Inac, maju dobre hracky. Vacsinou IKEA, takze o zabavu je postarane a hlavne, je fajn, ze nieco take je aj v centre.

daniela84
12. nov 2008

Ta ti poviem drobcek ze ja mozem na teba kricat, dufam ze ma budes pocut, bo minule som si skoro vyplula hlasivky, muz sa uz nevie dockat na to ako tam vezme aj malu, len ci tam obsedi,

drobcek2007
12. nov 2008

dani a beriete aj malu??

daniela84
13. nov 2008

Miska ty nas asi zabijes vsak......my totiz neviem ci stihneme hadyanu vcera sa na poslednu chvilu rozhodlo ze pojdeme do bystrice k rodine, lebo sestra ma 30 rokov, malo sa ist az na konci novembra, ale tam ideme aj na dalsiu oslavu....my sa naozaj uz asi nestretneme......ale musime nejak dospekulovat, neveim ci by som brala malu na hadzanu bojim sa ci by sa nebala toho hluku

drobcek2007
13. nov 2008

dani v poho snad do konca roka........prijemnu zabavu 😉 myslim ze nedela by bola na emmku vela tak potom sa ozvi 🙂

daniela84
13. nov 2008

No hej uz to nejak dospekulujem, a ako sa vy mate< Co tvoj krk, uz si v poho a co tomas rameno je uz ok< a baska?

drobcek2007
13. nov 2008

ta tomi aj mala ok ale ja furt daco 😠 😠 😠 😠 😠

daniela84
14. nov 2008

No dobre to vyzera, tak teraz musis vela odychovat a dat sa dokopy, miska a vy vlastne kde byvate?

drobcek2007
14. nov 2008

dani na volgogradskej 😉
no ja sa uz davam od februara len mi zo akosi trva 😠 😠 😠 😠 a skus oddychovat pri mojej baske 😅 sarka by ti vedela porozpravat 😀

sarka211
autor
14. nov 2008

ahojte........co by som vedela porozpravat??? ako sa mate?? co noveho??? 🙂

drobcek2007
14. nov 2008

no ze aka je baska kludna 😀 😀 😀 ako obsedi na jednom mieste ze si prinej aj oddychnem 😀 😀 😀 😀 😀
unas vsetko po starom 😉

sarka211
autor
14. nov 2008

ahaaaaa...tak to hej....ja som len pozerala....ved aj mna to caka...my vybavujeme uver a hladame byt 😉 😉
je to tu uz o nervy 😠

daniela84
14. nov 2008

Sarka my uz to mame vdaka bohu vsetko vyriesene, nasli sme lacny byt , uver schvaleny uz len podpisat zmluvy a stahovanie

sarka211
autor
14. nov 2008

tak to vam gratulujem....nas to este len caka 🙂

daniela84
14. nov 2008

a uz mate aj nieco vyhliadnute? Lebo mne pisal jeden chlapik ponuka mi prerobeny byt 3 izbovy za 1799 000, ak by si chcela dam ti nanho kontakt predtym nam ho ponukal za 2 miliony

drobcek2007
17. nov 2008

dani ako bolo? 😕

daniela84
18. nov 2008

jaj Miska super, len az na to ze v nedelu vecer sme museli sadnut do auta a ist domov, lebo manzel nestihol prezut a ked sme videli tu predpoved skoro nas slahlo, ze dazd so snehom, ale zmakli sme to a nocovali sme uz doma.
Rodina bola skvela vsetci malu obdivovali, kupili sme jej dokonca uz aj choditko a teraz je najsamkrajsi v nom s tymi dvoma zubami vpredu.
Ozaj eviem ci som to spominala, ale uz mame dva zubky dolne

drobcek2007
18. nov 2008

no to je super ze bolo ok urcite si sa odreagovala ze 🙂
akurat citam ze zubky a to kedy sa ukazali? 😀
musim pochvalit moju malu dnes je anjelik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ach keby to tak vzdy bolo 😀 😀 😀

adriana84
18. nov 2008

ahojte maminky,chcela by som sa vas opytat,ci su v presove nejake materske centra a taktiez plavanie pre babatka.ja som zo Sekcova,sice momentalne nezijeme na Slovensku,ale o 3 tyzdne sa stahujeme spat domov.a este ak by mi niekto vedel odporucat nejaku pediatricku.velmi pekne dakujem za vsetky odpovede

drobcek2007
18. nov 2008

ahoj adriana84 mas ip 😉

drobcek2007
18. nov 2008

adriana84 mate krasne fotecky a mala je zlatunka 🙂

adriana84
18. nov 2008

drobcek velmi pekne ti dakujem za pochvalu vanessky 🙂 aj ja som si pozrela vase albumy,a musim uznat,ze aj tvoja bambulka je nadherna 🙂