Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

slniecnica
16. dec 2011

ahojte kočky,beriete aj mňa medzi seba Nižná Sebastová,Prešov 😉

domkaa
31. jan 2012

krásny deň,
nedávno nám prišla z mestskéko úradu pozvánka na "slávnostné uvítanie" nášho drobčeka... neviete niekto čo to je? ako to prebieha?... ďakujem za odpovede

juliap
31. jan 2012

@domkaa ked potvrdis ucast, tak ti tetuska cez telefon povie, o ktorej mate byt s dietatkom na urade, ide sa hore do slavnostnej siene, tam ma prihovor primator k vam a k dietatku, kratky program chodi robit sarisancek, alebo dubravienka a dostanete darcek a kvietok. Nemusia sa zucastnit obaja rodicia, no a moze prist aj rodina a mozes mat 2 uvitacich rodicov, ktori sa spolu s vami podpisu do pamatnej knihy.

dadda02
5. feb 2012

Ahojte, nejaka mamina zo sidl. III na kocikovanie (ked sa otepli) 🙂, sem-tam kafco, pokecat.... som tu nova, nie som z PO a uz ma to dost ubija. Manzel tvrdi, ze na pieskoviskach najdem kamosky, tak snad... len do leta je dlha chvila 🙂

juliap
7. feb 2012

@dadda02 a v ktorej casti III si? siroky pojem ... kaufland, druzba, centrum?

dadda02
8. feb 2012

Vidis, to je pravda 🙂 cca Druzba

juliap
8. feb 2012

@dadda02 tak sa mozno aj stretavame, ja byvam tiez pri Druzbe ...

lenka_enka
23. feb 2012

Mile mamicky, najde sa medzi vami nejaka dobra dusa, ktora si najde cas a spravi somnou rozhovor? potrebujem to do svojej diplomovej prace. Zistujem ako mamicky vnimaju materstvo, tak ak si najdete hodinku +- mate u mna velku cokoladu 🙂 dakujem.

ma2712
25. feb 2012

Ahoj, komu sa chce niekedy sa prejsť , pokecať, na kávu, bývam v Po už 3 rok a okrem manžela a jeho kamarátov, tu nikoho nepoznám tiež by mi bodlo pokecať o plienkach, a deťoch, a poohovarať svokru 😀 s niekim kto nebude srkať pivo a premostí debatu na hokej, fudbal alebo iné velmi doležité debaty....

juliap
27. feb 2012

@ma2712 a kde cca byvas?

ma2712
27. feb 2012

Na Sabinovskej...a ty?

juliap
28. feb 2012

@ma2712 my na sidlisku III, pisem IP

adika_pl
5. mar 2012

@juliap nevezmete ma k sebe? ja budem od budúceho mesiaca na prostejovkej 🙂

adika_pl
5. mar 2012

@domkaa a už ste tam boli? naša je decembrová, ale zatiaľ nás nikto "nepozval"

juliap
5. mar 2012

@adika_pl kludne, konecne zacne uz aj pekne pocasicko, a urcite si aj najdes dalsie maminky na kocikovanie priamo v bloku
my sme boli na uvitani az ked mal Jarko 4 mesiace, neviem podla akeho "kluca" to robia, ale boli sme tam s detickami aj mensimi aj vacsimi od nas a kamoska, co sme spolu rodili, tak ta mala uvitanie o mesiac skor

adika_pl
6. mar 2012

myslím, že oni na MU čakajú, kým sa im viac detičiek nazbiera. s neterkou som bola, keď mala 3 m. tak sa teším na spoločné kočíkovanie...keď budeme presťahovaní, ozvem sa 🙂

dadda02
17. mar 2012

Tak vidim, ze sa mozno nakoniec viacere postretavame s kocikmi, ked vyjde poriadne slnko 🙂

Chcem sa vas, mamky, opytat, ake mate skusenosti s MUDr. Sahligerovou? Pripadne aky je dobry pediater na Sidl. III.?

juliap
22. mar 2012

@dadda02 k nej chodil maj mm s bratom a segrou, teraz chodia k nej svagrinine deticky, velka spokojnost ...

dadda02
23. mar 2012

@juliap Vdaka.

anita79
1. apr 2012

Ahojte Presovcanky- potrebujem poradit. Zhanam kontakt na stomatologa Sivaka- doteraz robil zubnu chirurgiu v oaze- vo stvrtok ma tam poslal moj zubar, ale nasla som tam uz len odkaz, ze sa stahuju na Masarykovu 16 a budu tam robit od 2.4.- ale ziadne tc. Na masarykovej som ho hladala, alenikto o nich nepocul. Nie som priamo z po, tak by som najradsej telefonicky sa objendala. Popripade by som aj isla na stomatochirurgiu do monobloku- mate niekto skusenost? objednava sa tam?

juliap
2. apr 2012

@anita79 skus si zavolat do oazy, ci tam nemaju novy kontakt na neho ...

lamina
28. máj 2012

ahojte, sice som sa prestahovala z PO o par km dalej, ale pripajam sa k vam, kedze podobnu temu som nenasla.

daren1
30. máj 2012

Ahojte

Máte niekto skúsenosti s denným táborom v PO? Dcérka má 6 rokov a rdi by sme ju dali do denného tábora, fungujú nejaké v PO? Uvítam osobnú skúsenosť. Dakujem

dioliana1
30. máj 2012

@daren1 moja dcera chodievala na ťýždenné tábory pri kostole Kriste Kráľa na Sekčove, mali výborný program 😉 , možno že to organizuje aj iný kostol na sidl. II a III

daren1
6. jún 2012

Ďakujem za odpoveď, ale našli sme CVČ Ebony na Sekčove a vyzerá to, že majú fajn program. Ďakujem pa

mozillka
30. jún 2012

Dobrý deň,

môžem tu vstúpiť a poprosiť Vás či by ste náhodou nevedeli o nejakom ubytovaní,či penzióne,chalupe,hoteli a podobne v blízkosti kúpaliska Solivar,ale nie je to podmienkou.Nemáme ešte deti,nemusí to byť ubytovanie vhodné aj pre deti,vdáka

repelova
26. júl 2012

@ma2712 Ahoj! Ja sa často stretávam s kámoškami mamičkami. Chodíme kade-tade po Prešove. Do Kolmanovej záhrady ku zvieratkám,, na kávičku do Milton Friško s detským kútikom, do MC Smajlík na Slovenskej 49... Ak sa budeš niekedy pridať a stretnúť, pokecať alebo dať si kávu, kľudne sa ozvi 🙂 Prajem pekný deň! Janka

barborkac
28. júl 2012

@adika_pl Ahoj, my sme tiež decembrový .. a sťahujeme sa nedaleko Prešova.... och :-/

barborkac
28. júl 2012

@lamina ahoj, aj my sa sťahujeme nedaleko od Prešova... Bolo by fajn, niekedy sa stretnúť.. lebo som zúfalá.. nikoho tam nepoznám..

zigzag
30. júl 2012

@repelova ahoj, a ako je to v tej kolomanovej zahrade, plati sa vstupne, da sa tam ist aj cez obed&, je tam chladok neaky? mam 13mesacneho betara, ja som tam bola hrozne davno, este zo zs 😀