Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

kocurko1
28. okt 2008

Ahojte baby. Neviete mi poradit v PO nejake mamickovske obchody? Po dlhsom case sa tam chystam za rodinou a rada by som nieco na seba.
Vzdy sme si s manzelom lepsie nakupili v PO ako tu na zapade. Dik

sarka211
autor
28. okt 2008

ahoj kocurko....ja som nakupovala v Mamine.....je to na trojici pri postovej banke 😉

daniela84
28. okt 2008

Pridavam sa k Sarke a ja som este nakupovala aj v tehotke co je blizko kenvela

kocurko1
29. okt 2008

Dakujem

kubanka
29. okt 2008

Ja som kupovala mimo SR 😉

sarka211
autor
29. okt 2008

ahojky...co porabate? a ako sa mate? 🙂

zade
29. okt 2008

kubanka - cakate druhe babanko? Jeeeej. Ako to zvladas?

daniela84
31. okt 2008

Kubanka vv cakate druhe babenko, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej to je supko, ze si zasa tehulka, aj ja by som to brala

kubanka
31. okt 2008

ano cakame .... 🙂 Chceli sme dvojrocny rozdiel. Akurat sme planovali na jun a vysiel koniec maja, ale co uz heh

daniela ved vies co treba robit..... 😀

daniela84
31. okt 2008

No to viem, ale my sme povedali, ze ceme aj druhemu babu doopriat tak ze najskor dosporime a potom si urobime chlapceka, teda dufam, lebo ja som chcela velmi chlapceka uz pri prvom

kubanka
31. okt 2008

daniela kazdy Ti inac povie...... jeden, ze je lepsie mat deti za sebou a druhy, ze lepsie mat vacsi odstup.
My staviame domcek a cakame druhe babo, na krku dva uvery a zijeme si. Od vyplaty ku vyplate, ale mame vsetkeho dost.

zade
1. nov 2008

Kubanka, mas pravdu. Kazdy sa k tejto teme vyjdri tak, ako mu to vyhovuje.
Velmi pekny clanok bol v Mamaaja tusim v okt. cisle s nazvom - kedy je cas na druhe dieta -
Ja som po sekcii, jazva ma stale boli, no a nakolko som pred tehu prisla aj o apendix, tak sa dalsieho tehu v takom kratkom case este obavam. Lekari odporucaju dva roky pauzu po operacnom porode. Tak uvidime.
Velmi ti to prajem a drzim palce. 🙂

kubanka
2. nov 2008

zade ved aj ja som po sekcii a druhy porod nam vyjde akurat po dvoch rokoch a dvoch mesiacoch 😀

zade
2. nov 2008

kubanka, ako sa mate inak? V presovskom magazine som citala, ze na Svaboch mate akesi divadielko, co hra aj pre deticky uz od troch rokov. Aj by som tam s malou sla, manzel ma asi pravdu, ked tvrdi, ze je este priskoro.
Tak ako ked som bola na koncerte Podhradskej - este musime podrast.

kubanka
3. nov 2008

zade neviem o ziadnom divadielku.......skoda

zade
3. nov 2008

mhm, pisali to v Presovskom magazine, v novom cisle, no ja som uz na nom struhala zemiaky a tak siel rovno do kosa, ale ak nieci zistim, urcite ti dam vediet.

daniela84
4. nov 2008

ahojte babule, ako sa mate? ako sa maju vase detickz?
My sa mame fajn cakame na vysledok nasho snazenia a ci nam schvalia hypoteku, dufame ze ano, nasa malinka pekne rastie, ale v poslednych dnoch sme uplackany

drobcek2007
4. nov 2008

ahojte tak dani budeme drzat prsteky 😉 dani kedy sa chystate na zapas snad aspon tam by sme sa mohli stretnut 😉 aj ked teraz urcite nemas vela casu 😒

daniela84
5. nov 2008

No ani neviem kedy hraju, vies najhorsie je ze teraz to davaju v telke a tak sa mucovi nechce, ale v sobotu tu bude aj moj otec tak azda v sobotu ak budu hrat doma tak prideme, no cas, to je pre mna to najhorsie, uz zanedbavam pomaly vsetko taka som rozlietana ze vecer ked pridem domov som dolamana jak svet, a este k tomu malinka ma teraz nejak bezsenne noci, nevieme ci zubky nas trapia alebo co, ale vobec zle spinka

kubanka
5. nov 2008

zade a na ktorej strane? Ja som ho tak preletela, ale nenasla som. V najnovsom cisle?

zade
5. nov 2008

Kubanka - no zial stranu neviem, bolo to vsak v lavom hornom rohu (obrazova pamat), taky malicky ramcek.
Hraju tie iste predstavenia v SJ aj v AJ. Je to aj pre deticky od 3 rokov.

kubanka
6. nov 2008

zade nasla som nieco, ale to nie je na Svaboch, ale na Solivare......hraju Popolusku a nejakeho Santa Clausa....toto myslis?

zade
6. nov 2008

Mhm, prepac poplietla som si to. Velmi to tam nepoznam.
Poznas to? Co je to za divadielko?

kubanka
8. nov 2008

Nevadi... 🙂 Nie nepoznam to........a moja by tam isto neobsedela, takze sa tam ani nechystame.

zade
9. nov 2008

Kubanka, bola si uz v tom materskom multicentre o ktorom si tu pisala?
Na ich stranke to vyzera celkom zaujimavo, nevies nic blizsie od tej kamosky?
Citam, ze sa plati 500Sk na rok 2008-2009. Ja som akosi nezistila za co. Ci len za vstup do herne, ci aj na ine aktivity.
Dakujem. Totiz, ja to mam celkom blizko a bolo by fajn niekam vyjst, aj ked bude skarede pocasie....

zade
10. nov 2008

kde ste?????

daniela84
10. nov 2008

Tu sme tu, o akom multicentre ste to pisali, to kde by akoze malo byt?

kubanka
10. nov 2008

hej tu sme 🙂
neboli sme tam este kuk........moja bola trochu zachripnuta, ale od choroby.....len stale silno krici, ale uz je v poriadku............dnes sme boli na ockovanie prevenarom.

zade
10. nov 2008

daniela, dokonca uplne blizko teba. kuk na www.rodinnemulticentrum.sk
Nic blizsie vsak neviem.

kubanka
11. nov 2008

zade no ja som dnes isla autom okolo hadzanarskej haly, ale nikde som nevidela tabulku mc Hviezdicka, tak neviem ci to nebude na tej strane cesty co teraz opravuju.