Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

anita78
11. jún 2008

Mony, takže myslíš, že ešte aspoň týždeň vydržíme 2v1, aj keď mám bolesti a brucho mi tvrdne celý deň, hmmmm ☹ ?

mony_ke
11. jún 2008

nooo myslim ze je to individualne...ja som takto vydrzala mesiac

rexonka
11. jún 2008

Mony a na ake ockovanie ste boli?Nas v pondelok caka 2davka pneumokoka.Uz druhy den sme neboli vonku.Je strasne horuco.Drobec teraz placka v postielke lebo je cas na spanie.Zacal spinkat na brusku.A co saty uz si si vybrala saty.Ja som mala problem.Co pekne to male.Dobru nocku. 😉 😔

daniela84
12. jún 2008

Ahojte ta u nas sa tiez snazime zacat spavat na brusku. Ale zatial to len skusame, u babky je skvelo, mamina si riadne odychne.
Caka nas este par navstev vsetci chcu malinku vidiet.
anita to mozes mat aj falosnychposlickov ti byvaju posledny esiac, ja som ich tiez mavala.
Mony no ako saty vybrala si si? Ja uz vdaka bohu mam, aj ked sa mi na tu svadbu vobec nechce ist

mony_ke
12. jún 2008

ahojte...saty uz mam...len este si musim dohodnut kadernicku a dat si urobit nechty...idem si dat prvykrat gelove...som zvedava ako si na nich zvyknem...
dani..ja sa na svadbu tesim....na vlastnej som si nemohla velmi zatancovat kedze ma len tyzden pred nou pustili z nemocnice kvoli krvacaniu a drobec bol na prvom mieste tak som neriskovala...takze teraz sa vyblaznim 🙂

mony_ke
12. jún 2008

rexonka...boli sme na druhom proti pneumokokom...po prvom sa vyhadzal ale teraz sa zda ze mu nic nie je...klop klop klop.ja keby som 2 dni nezobrala samka vonku tak ma asi zozere...bol by strasne nervozny...

anita78
12. jún 2008

Ďakujem mamičky za rady 😉 . Neviem, či som urobila dobre, ale večer som si dala šumivé magnézium a bolesti a tvrdnutie ustúpili. Užívala som magnézium v tabletách od 29. tt, ale teraz mi už kázal vysadiť.

katakata
12. jún 2008

jej baby, prave som objavila tuto temu a neda mi sem sa k vam neprihlasit...ja sice zijem v bratislave, ale do 18 som byvala na sidlisku 3 a som zarputila presovcanka, chceli by sme sa s muzom presovcanom raz vratiti domov....prave som u nasich na tyzden na navsteve v PO...je tu nejaka mamina z tomasikovej?

mony_ke
12. jún 2008

ahoj katakata...ja som z tomasikovej 😉

katakata
12. jún 2008

vazne? a z ktoreho cisla? ja z 54...teda moji rodicia...mozno sme sa aj stretli na pieskovisku pred tretim blokom od centrumu...chodim tam s ninou teraz co som doma...je tam super...tvoj samko uz chodi? ak sa mozem opytat kolko mas rokov...ja 29...mozno sa i pozname osobne 🙂 alebo aspon z videnia...idem kuk tvoj album

mony_ke
12. jún 2008

Ja byvam na 16...to ihrisko vidim z okna...urcite sa nepozname pretoze v po byvam len rok...skor mojho manzela by si mohla poznat pretoze byvame v byvalom byte jeho rodicov...a mam 26...manzel 32...A Samulo este nechodi...este ma cas

mony_ke
16. jún 2008

ahojte...kde ste zmizli?

rexonka
18. jún 2008

ahoj mony neako nemam cas na pocitac.vybavujem to ubytovanie v Taliansku a aj pracu.Uz nas to aj prinutilo lebo nas majitel nam povedal ze v auguste predava byt.Ostali by sme na ulici a 10000 podnajom za 1izbu nedam.Pekny dnik. ☹ 😖

anita78
18. jún 2008

Ahojte, tak ja som sa práve vrátila z nemocky. Zatiaľ je všetko OK, ale bambiny sa stále neotočilo, takže na budúci týždeň v stredu lekár rozhodne, kedy urobí sekciu ☹ .

tufa
18. jún 2008

Ahojte maminy,
chcem vas vsetky pozdravit a pozvat na otvorenie noveho detskeho ihriska na 3.ke v arealy Technick. sluzieb na Bajkalskej /oproti veterine/ v piatok 20. juna od rana budu sutaze, hry, takze mozte sa prist pohrat so svojimi ratolestami 😀 😀 a vecer bude koncert presovskych kapiel tak sup deti k babke 😀 a pridte sa zabavit 😀 😀

mony_ke
18. jún 2008

anita....neboj...sekcia nie je nic strasne

rexonka...nepojdeme sa tam v piatok pozriet?na to ihrisko

danuska24
19. jún 2008

ahojte, neviete o niekom kto ma tento kociar?
http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...
chcela by som ho vidiet nazivo. dakujem 😉

mony_ke
23. jún 2008

ahoj dani...kedy sa mate vratit?

daniela84
23. jún 2008

Ahoj mony uz sme domka akurat vcera sme prisli, ale malinka mi od rana poplackava neviem co jej je, asi to ze tu dlho nebola a este to teplo do toho, dufam ze to prejde, tak sme dnes ani neboli vonku len kolo bloku a mame behacky este kvoli tej svadbe

mony_ke
23. jún 2008

dani...to bude asi z toho tepla..vonku sme ani my neboli lebo ked som planovala ze pojdeme tak zacala burka
mne treba este na svadbu topanky...a vobec sa mi nechce nejake zhanat ale uz na sobotu ich potrebujem

daniela84
23. jún 2008

No sak aj my ideme v sobotu ja uz mam vdaka bohu vsetko, este chyba muzovi kravata a mne nejaka kozmetika, ale inac nic.
No vies co ze neviem z coho mozno z toho ze sa zase aklimatizovala, sak uvidime lebo keby ju nieco bolelo place stonasobne viac.

mony_ke
26. jún 2008

ahoj dani...zase som ta videla tentokrat v maxe ste obdivovali auto ale nemala som cas sa pri vas zastavit lebo sme sa ponahlali do ke....a malinku ste kde mali?

daniela84
27. jún 2008

no doma bola moja mamka je u vas, lebo ideme v sobotu na svadbu tak prisli aj s dedkom strazit, no hej kukali sme manzel meni robotu tak uvazujeme o leasingu, ty mas na mna ale stastie. A ja si ta nikdy nevsimnem, ale ja som slepa aj inac.

mony_ke
27. jún 2008

a doteraz ste mali sluzobne auto? aj mne by sa uz nejake zislo lebo som odkazana na manzela ale teraz uvazuje ze si bud postavime domcek alebo kompletne prerobime byt tak auticko asi bude musiet pockat...

vcera som topanky nezohnala...idem sa este dnes pozriet do maxu a ked nic tak vezmem tie co mam...uz sa taaaak tesim na zajtra...som zvedava do ktorej vydrzi samko

inac ked budes potrebovat potom vybavit leasing alebo dobru poistku tak sa kludne ozvi...s tymto ti viem pomoct

daniela84
27. jún 2008

hej no o poistke uvazujeme s muzom, ale to este skor po lete budeme riesit,

a auto sme mali aj mame teda nase ale je kupene spod ruky, cize uz ma svoj vek a ak tak pocitam tak vydrzi tak rok dva, a potom uz tak na suciastky podla mna, ja nemam vodicak tak sade chodim na peso

jaj ta to nie je dobre ja som is pekne a velmi pohodlne kupila v john garfield, a vysli ma jednu korunu lebo aj muz si kupoval

mony_ke
27. jún 2008

idem aj ja dnes do garfildu...uz minule som si tam kupila tiez cez tuto akciu tak pojdem pozriet ci nemaju nejake co by sa mi hodili

len musim cakat na mojho muza lebo sa dozvedela ze musi ist este dnes do vranova...teda musi...nemusi...ale ide...hlavne ze sme boli dohodnuti ze ideme kupovat topanky...zase pojdeme az niekedy okolo 19tej

pozeram ze si pridala nejake fotky...idem aj ja

mony_ke
30. jún 2008

ahoj dani...tak ako bolo na svadbe? ja som sa mala uplne super...samko vydrzal sdo 22hej a potom s nim isiel manzel ku nasim nech sa vyspi...mna nechal nech sa zabavim...

nohy ma bolia este teraz...ale na vine su aj topanky...

erikasadek
2. júl 2008

ahojte kocky no aj ja som rodena presovcanka zo sidliska III no uz davno nezijem na slovensku teraz zijem vo francuzku takze by som bola rada drzat s vami kontakt aspon sa dozviem co sa tam deje moje kamosky su tiez von takze ste moje jedine spojivko s presovom

daniela84
3. júl 2008

ahoj monika na svadbe bolo fajn aj sme si potancovali, ale vydrzali sme to do pol druhej a domov som volala 3x :DDD, teraz som uz sama mamka u nas este ostavala ale uz sa rozhodla ze ide domkov, aj ked ako sa pozname este tento alebo buduci mesiac pobezime k nasim do vk. Alebo pridu oni k nam, cakam aj segru ze dojde na navsetvu ta uvidime, chodi teraz ku me aj svagrina ta aspon nie som sama.
V sobotu sa chystame na sidlisko III na hadzanu, manzel bude asi hrat

drobcek2007
6. júl 2008

dani emmke posielame boztek je rozkosna 😀 co si dnes nedosla ved bolo pekne 😎 a baska mala celkom dobru naladu 😉