Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

janulqa07
2. feb 2010

ahojte nedavno som sa prestahovala do PO a rada by som s niekym pokecala, nikoho tu nepoznam

tinuskaha
2. feb 2010

Ahoj Janulqa07 a odkial si sa pristahovala?Kde byvas?

mony_ke
3. feb 2010

ahojte...pozeram ze tu este sem tam zajdete...ja byvam pri centrume na tomasikovej...tiez tu este takmer nikoho nepoznam

janulqa07
3. feb 2010

Ja som tu prvykrat, som uz mesiac v po , vonku je zima, nikam sa neda vyrazit a kedze tu nikoho nepoznam strasna nuda. Mony_ke nepochadzas z presova?

mony_ke
3. feb 2010

janulqa07: nie som z kosic...zijem tu sice takmer 3 roky no nepoznam takmer nikoho...len manzelovych znamych...pozeram ze mame takmer rovnako starych synov...kde byvas?

janulqa07
3. feb 2010

mony_ke: byvam tu asi mesiac, na sidlisku III. Ja tu nepoznam vobec nikoho, vsetci to maju k nam dost daleko, takze vacsinou som sama s malym a kedze je vonku strasne ani sa nemame ako poflakat. Kam chodite s malym?

mony_ke
3. feb 2010

janulqa07: chodime vonku so sankami teraz...alebo len tak sa prejst...alebo sa doma hrame...zajtra ideme vonku...ked chcete pridajte sa

janulqa07
3. feb 2010

mony_ke: aj my chodime len tak so sankami, dakujeme za pozvanie snad ked bude vonku trosku teplejsie. Nielenze je nanic pocasie, mam nadchu a k tomu v brusku dvojcata. Cakam len na jar, ze sa trochu preberiem.

mony_ke
3. feb 2010

ano vsimla som si ze dvojicky...gratulujem...my mame termin o 3 tyzdne...

janulqa07
3. feb 2010

mony_ke: waw tak to musi byt radost a nesmierne ocakavanie 🙂 maly to ako preziva, ze bude mat braceka? ako ti je este vladzes?

dioliana1
11. feb 2010

cawte

tinika
20. feb 2010

janulqa aj ja som z III len par mesiacov 🙂

tinika
20. feb 2010

mony ke ja na smeralke sak mozno sme sa uz aj videli 🙂

tinika
20. feb 2010

tiez tu mam len jednu kamosku s ktorou občas ideme von, a poznam este dve ale nestretavame sa a kocka z kona jedna je občas v po tak davame stretka inac sama chodim

janulqa07
21. feb 2010

tinika- ja sa tesim az bude teplo a snad niekoho spoznam, chcela by som kamosa alebo kamosku aj pre maleho 🙂

tinika
21. feb 2010

janulqa tak sa mozme niekedy dohodnut a dat stretko 🙂 nas je sice este drobny pre vaseho ale sak dorastie 😀

tinika
21. feb 2010

to budes mat inac dost zabavne ze dvojky a matusko. ja som akurat minule hovorila muzovi mat dvojky tak sa stahujeme hihi sme na 3 posch bez vytahu, si neviem predstavit chodit von sama, stači ked maleho nosim a nakup 😀

janulqa07
21. feb 2010

stretko nie je problem,len pocasie, ale je to na najlepsej ceste konecne sa otepluje. No veselo bude a stres mam uz teraz obrovsky. Kde byvas?

tinika
21. feb 2010

ja na smeralke a ty?

janulqa07
21. feb 2010

ja na prostejovskej a presov vobec nepoznam 😵

tinika
21. feb 2010

a kde na prostejovskej? Bo to je skoro cela III 🙂

janulqa07
21. feb 2010

jaj ta konecna zastavka 🙂 hmm a smeralka? 😀

tinika
21. feb 2010

aha tak smeralka je predposledna zastavka a smerok k toryse 🙂 takze sme blizucko 🙂 v tych vyskovych byvas?

janulqa07
21. feb 2010

super to budem zase mudrejsia 😎 ano v tych

tinika
21. feb 2010

no jak som si dobre tipla, v tych bielych hej takek uzsie a vysoke ze? hned pri zastavke
tak snad uz skoro bude teplo a ty vobec teraz von nechodis?

janulqa07
22. feb 2010

Chodim max na chvilu pri bytovke vonku,m mam zdrav.probl. tak velmi nechcem po zime, ale vcera to uz vzeralo pekne tak dufam ze to vyde.

dioliana1
9. máj 2010

cawte, nemáte náhodou na predaj detský bicykel 10-12 palcový?

lucia10899
17. máj 2010

ahojte neporadi mi niekto z vas v presove bazar na kociare?dakujem

denne73
22. júl 2010

ahojte . tehulkuje tu niekto a je priamo z Prešova???

meduliacik
10. sep 2010

@denne73 ahoj, odpoved znie-ano, ja 🙂