Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

mony_ke
22. máj 2008

ahoj anita...jasne pridaj sa...len dobre nas bude viac
dani...nechodim tam...teraz ani nemam cas...a ani som nad tym zatial neuvazovala...tedaaa ani neviem ze tam nejake je...a co sa tyka plavania tak tu v po je plaanie ale do pol roka babatka chodi myslim nejaka sestricka ku tebe domov a len vo vani s nim nieco robi...od pol roka sa chodi do bazena ale hlasi sa straaasne vela ludi tak ak nad tym premyslas tak sa uz prihlas predbezne aby ta zaregistrovali...my sa snad uz o mesiac dostaneme do kurzu

anita78
22. máj 2008

Prerábame si byt pri Centrume. Danka, ja som kontaktovala Materské centrum (Mymamy) a odpísali mi, že v súčasnosti majú prerušenú činnosť. Mala som záujem o predpôrodnú prípravu. Vy ste nejakú absolvovali? A mimochodom, kde ste rodili?

mony_ke
22. máj 2008

anita: ja som rodila v kosiciach starej nemocnici.inac aj ja byvam nedaleko centrumu na tomasikovej

anita78
22. máj 2008

My budeme na Prostějovskej, takže to máme blízko seba 😉 .

daniela84
22. máj 2008

No ja byvam na poziarnickej tak ja budem asi najdalej od vas, ale nie az tak velmi, anita ja som nebola na ziadnej predporodnej, ale co som pocula velmi to chvalili zienky a mozno som to ja mohla skusit nemala by som taky strach po porode, aha ta to je blbe ja som tam cela zajst kuk, mony s tym plavanim len tak uvazujem, skor od toho polroka mozno, prisiel s tym manzel

mony_ke
22. máj 2008

nooo voebc netusim kde je prostejovska...pozriem na mape...to vies.. v po byvam len rok

mony_ke
22. máj 2008

dani to plavanie nie je zle..uz sa na to taaaaaak tesim...a zase az tak daleko nie si...ked sme na prechadzke tak takmer vzdy chodime okolo

anita78
22. máj 2008

Ja som bola na jednej prednáške v kardiocentre na II., ale odišla som sklamaná, všetko čo tá lekárka vravela som už vedela a navyše to bolo pre mňa dosť neaktuálne bola som asi v 31. tt a ona tam klábosila o zmenách v tehotenstve v 1. trimestri ☹ . Po prednáške nasleduje cvičenie, ale keďže nemôžem cvičiť, tak to boli pre mňa zbytočne vyhodené prachy, čas...

mony_ke
22. máj 2008

anita...ani ja som na nic take nechodila...to co som potrebovala vediet som vedela a cvicit som tiez nemohla

mony_ke
22. máj 2008

a kde sa chystas rodit?

anita78
22. máj 2008

V Prešove, v starej nemocnici. Zatiaľ som sa nestretla so žiadnou babou, ktorá by si pochvaľovala monoblok.

daniela84
22. máj 2008

NO tak to ani ja anita, aj mne hovorili ze stara je v poho, ja som bola hlupa ze som sa hrnula za do Sace, za slavou, mohla som radsej rodit tu.

mony_ke
22. máj 2008

dani nebola si spokojna so sacou? rozmyslala som ze druhe by som chcela rodit tam

anita78
22. máj 2008

Aj keď je tam všetko staré a vyzerá to tam hrozne, vraj je tam výborný prístup lekárov a sestier. Myslím, že tých pár dní sa to dá vydržať. Aj my sme uvažovali nad Šacou, ale potom som si povedala, na čo stresovať, veď nebudem ani prvá, ani posledná ktorá odrodí v Prešove 😀 .

kubanka
22. máj 2008

ahoj anita predporodna priprava je v Centrali.....tusim kazdu stredu o 15:00.......aj ja som tam chodila a bolo fajn, ponatahujes svoje telo a dozvies sa vela zaujimaveho

anita78
22. máj 2008

Dík kubanka, bola som tam raz na prednášku, ale nepopačovalo sa mi to a keď že som na rizikovom cvičiť nemôžem.

kubanka
22. máj 2008

a co sa Ti nepacilo?
aj ja som bola na rizikovom a cvicila som.....treba sa opytat dr. ci mozes cvicit.....to su cviky na posilnenie ochabnutych svalov a nie nejaky sportovy trening..........ked xces cvicis a ked Ti nie je dobre tak prestanes.
Ale nenahovaram Ta, ja som bola spokojna.

anita78
22. máj 2008

Už som to spomínala vyššie 😉 , prednáška bola pre mňa neaktuálnou a keďže som sa začala otvárať v 29. tt cvičiť nemôžem ☹ .

daniela84
22. máj 2008

NO mony s lekarmi aj hej, aj s pristupom sestriciek, ale bolo tam nieco hlavne v nemocke co mi vadilo, a to pristup mojej spolubyvajucej a niektorych mamiciek co tam boli tiez, nechcem to rozpisovat tu ak tak ti napisem ip ak ces, aby som sa niekoho nedotkla, ale nemaju t az tak doriesene ani v tej saci co sa tyka izieb

drobcek2007
22. máj 2008

anita suhlasim mna to tiez akosi neoslovylo 😒 az na jedno sedenie kde sme precvicovaly dychanie 😅 ja som chodila na sid.3 skus este v monobloku tam to je zadarmo ked skusis tak nic zato nedas 😉

daniela84
22. máj 2008

drobcek cauky ako sa mate?

mony_ke
22. máj 2008

dani jasne napis cez ip...ked som bola v porodnici tak na druhy den sa uvolnila nadstandardna izba ale uz sme boli so spolubyvajucimi tak zohrate ze som tam nesla...a okrem toho ony uz malo deticky takze mi aspon poradili

daniela84
22. máj 2008

monyu mna to suviselo so spolubyvajucimi

mony_ke
22. máj 2008

na blbe spolubyvajuce mozes natrafit hocikde

klobucik
22. máj 2008

Caute kocky.Ako sa dnes mate?Pozeram ze preberate porodnice 😖

drobcek2007
22. máj 2008

cauko dani no bolo uz aj lepsie ale da-sa 😉
ako sa ma emmka kojis ju? 😕

daniela84
23. máj 2008

no kojit nekojim, ale odstriekavam si, po flaske mi uz zle chytala cicinku, tak si odstriekavam a doplnujem to tou humanou, ale dneska chceme odskusat humanu na cely den aby sme vedeli ci ju zapeka alebo nie.
ta co uz, ale aspon odstriekavat si mozem a a ma par davok denne mojich.

daniela84
24. máj 2008

ta kde sa vy vsetky tulate?

mony_ke
24. máj 2008

ja sa uciiiiim...3ho mam statnice

anita78
24. máj 2008

Ja som práve dorazila 😉 .