Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

drobcek2007
30. máj 2008

ahojte aky ste maly den? 😵
ja v pohode nic zvlastne 😎 ale zajtra ideme do ZOO 🙂 😀 uz sa tesim dufam ze budeme mat dobre pocasie 😎

daniela84
31. máj 2008

ejha drobcek tak si to pekne uzite, aj ja by som chcela ist s malinkou tak v juli v auguste ked uz s toho bude mozno ja nieco mat.
Aj my sme boli v poho, sami to zatial zvladame. A uz ja vecer sme pekne spinkali

drobcek2007
31. máj 2008

takze kludna noc bola hej 😀 aj my sme boli len raz hore 😔

daniela84
31. máj 2008

No my sme papaklali dvakrat, ale ra s ockom takze som si odychla, hej v poho bolo aj ked rano o tretej sme trosku plackali, ale ocko nam vytiahol sopliky a bolo ok.
Vasa baska este spinka s vami v izbe ci uz ma samostanu izbu, ozaj poradis mi, malinkej ide dole este stale kozicka a pod krckom to ma nepekne cervene, nevies co jej mam na to dat?

mony_ke
31. máj 2008

ahojte...boli sme cely den u nasich na zahrade tak budeme v noci spat ako zarezani
dani ja som malemu na to nic nedavala...teda ale on to nemal az take hrozne

drobcek2007
31. máj 2008

ahojte no v ZOO to celkom uslo 😒 bolo dost horuco a mala bola z toho nervozna 😖 a potom sa zatiahlo a taky lejak sa spustil v KE 😲 a prideme do PO a tu len taky dazdik 😅 takze sme to nepresly cele ☹ skoda....
no dani hej spinka snami ale nema problem aj v druhej izbe sama 🙂 len ja som leniva 😠 takto ju mam blizsie tak spinka snami 😕
na my sme to nemaly az take -ja som ju na tych miestach castejsie natrela tel.mliekom a pomohlo 😉

drobcek2007
31. máj 2008

inac je super ked ti manzel v noci pomaha 😉 nieje takych vela 😠
mne moj tiez pomahal aj ked nemusel lebo do 6 mes.vkuse spala bolo to najlepsie babo na svete bolo.. 😀 😀

drobcek2007
1. jún 2008

bre ranko spachtosky 😀

drobcek2007
1. jún 2008

vsetky sa opalujete? 😎 😎 😎

mony_ke
1. jún 2008

my sa akurat chystame na den deti do maxu...pekny den

drobcek2007
1. jún 2008

mony-ke ako bolo? 😕

mony_ke
1. jún 2008

drobcek...nic moc...teda mozno pre vacsie deti ano ale nie pre takych drobcov ako je moj...

daniela84
2. jún 2008

Mony aj vy ste boli v maxe? Aj my sme boli vcera s malinkou v maxku, ta vidis ze sme sa nedohodli, ahojk drobcek, no ona to nema velmi zaparene, ale len trosku.
A co sa tyka muza pomaha, lebo ja ju nevladzem ani tak drzat na rukach, a sem tam aj papat jej dava. A je s nou ked ja pratam abo tak

mony_ke
2. jún 2008

caute....dani, rexonka...co poviete na stredajsie stretnutie? mohli by sme sa poprechadzat...napr. doobedu ked este nie je tak straaaasne horuco....ale sa este dohodneme

daniela84
2. jún 2008

No v poho, ja este ale neviem presne lebo nam maju prist robit skrinky, zajtra budem mudrejsia, ale ja by som sla, lebo ak nam aj budu robit ja budem vonka s malinkou a muz bude doma. Takze som aj celkom za.

mony_ke
2. jún 2008

oki tak zajtra vecer sa dohodneme ze o ktorej a kde

daniela84
2. jún 2008

okej tesim sa , majte sa zatim my utekkame do mesta

rexonka
2. jún 2008

Mony suhlasim.Je dobre ked to je doobedu.Dajte mi vediet kde sa stretneme.Doma sa strasne nudim.O chvilocku idem s drbcom vonku.Je tak krasne.Zajtra nas caka usg mozgu.Nasli mu zrazeninku ked sa narodil tak chodime kazde 3mesiace na kontrolu.No uz sa mu to zmensuje.Pekny dnik. 😅 😎 😉

mony_ke
3. jún 2008

caute...takze kde sa zajtra stretneme? rexonka asi najprv my dve kedze to mame blizsie ku sebe a potom sa stretneme niekde s dani...

drobcek2007
3. jún 2008

dani hod nove fotky z malickej 😉

rexonka
3. jún 2008

mne je to jedno.Navrhni ty kde a o kolkej.Tesim sa.Najlepsie bude doobedu lebo poobede bedem varit papanicko pre manzela.pekny vecer 😎 😉

mony_ke
3. jún 2008

rexonka...co povies o 9:30 pri kostole co je pri centrume?

rexonka
3. jún 2008

dobre tak zajtra.My mame oranz.hnedykocik.Budem oblecena v bielom. 😉

mony_ke
3. jún 2008

my mame oranzovo-modry a budem mat maskacovu suknu a ruzove alebo hnede tricko

iwet1211
3. jún 2008

ahojte.Som rada,ze som objavila tuto stranku.Byvam tu kratko a nepoznam nikoho s kym by som si mohla pokecat.Tak sa tesim

daniela84
4. jún 2008

Hej baby ta ja som nejak nestihla dobiehat na net, ani vam napisat ze nepridem, to stretko asi odlozim, manzela mam do konca tyzdna doma, prerabaju nam kus byt a behame po doktoroch a vybavujeme krst, takze je toho az az, a nahorsie na tom je ze ja sa citim pod psa.
Drobcek uz som dala.

mony_ke
4. jún 2008

daniela...nevadi...ved nabuduce...
iwet...ahoj...cim viac nas bude tym lepsie...byvas na II alebo na III?

rexonka
4. jún 2008

Mony ak ti to nevadi tak by som to chcela presunut na 10:00.Drobec je hore ale este si pospinka tak do 9:00.Dufam ze nevadi.A este obliekas uz maleho do triciek a kratasiek?Neviem co mu mam obliect.

mony_ke
4. jún 2008

oki...moze byt o 10tej...asi mi vtedy aj drobec zaspi v kociai ale ved nevadi...posledne dni som ho obliekala len do kratasiek a takej volnej tenkej kosielky alebo tricka ale teraz este neviem co mu dam lebo zatial je take vselijake pocasie...napisam ti tak o 9.30 ze co mu obliekam

rexonka
4. jún 2008

poradte mi ako si tu mozem dat fotky maleho.Neako sa mi to nedari.Iwet som rada ze si nam napisala.Je super ze nas pribuda.Pekny dnik. 😀 😎