Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

denne73
10. sep 2010

@meduliacik jej tak to je super. panečky no dosť neskoro odpovedaš od jula?? xixixixix ale nevadi 😉 😉 😉

meduliacik
10. sep 2010

@denne73 ja som sa registrovala az v auguste a chodila som sem tam kuknut do januaroviek-tu som sa ocitla dnes uplne nahodou-ale oplatilo sa, aspon vidim, ze nie som sama "mamicka cakatelka" so skorsim datumom vyroby 🙂

murinka
11. sep 2010

ahojte baby.prepacte vas tu prepadavam ale chcela by som sa opytat ci neviete kde sa da v presove kupit detsky bicykel za prijatelne ceny-nie bazar.alebo nejaku stranku kde ich ponukaju 😉

juliap
12. sep 2010

@murinka to chces pre drobca? tak velmi neporadim, neviem, ci maju ofic stranky na nete, ale skus v motyli na hlavnej, tam maju aj detske bicykle pre takych malinkych ... inac maju uz potom tie s pomocnymi na levockej v bicygel obchode, alebo na III v centrume je predajna demy

murinka
12. sep 2010

ano chcem pre malu.u nas v obchode maju za 100eur tak chcem niekde popozerat ci nenajdem lacnejsi 😅 ak nie tak pojdeme do polska 😒

meduliacik
12. sep 2010

@murinka ahoj, hiekedy sa da vymaknut akcia v Kauflande-my sme tak kupili malemu Olpran 14" s pomoc. kolieskami za 49 eur.

alias
25. sep 2010

Ahojte.Chcela by som sa opýtať, či nema niektorá skúsenosti s jasličkami Medvedík na Okružnej ulici v Prešove. ďakujem.

juliap
27. sep 2010

@alias nepomozem velmi, ale ak su to jaslicky pri centre hviezdicka na tej okruznej, tak by mali byt fajn

meduliacik
27. sep 2010

@alias Ahoj, osobnu skusenost nemam, ale poznam riaditelku a niektore ucitelky- mlade, mile, sikovne, ustretove. Co konkretne by si potrebovala vediet?

alias
27. sep 2010

@juliap .ďakujem

andrea12737
27. sep 2010

Ahojte zienky,
potrebovala by som odporucit nejaku PANI pediatricku. Chcem zmenit tu ku kt. chodime s detmi. Vopred dakujem velmi pekne 😉

dioliana1
27. sep 2010

@andrea12737 Balogová alebo Bodnárová v Opále na Sekčove...neviem či tam ešte robia oba, ale bola som s nimi spokojná, jedna druhu zastupovali...

andrea12737
27. sep 2010

@dioliana1 no k bodnarovej chodil starsi syn, ale dostala rakovinu,tak isla do dochodku a my sme presli k druhej z kt. tiez nemam dobre skusenosti a s balogou nemam dobre skusenosti tiez, k nej teda nemienim ist... 😖 kazdopadne dakujem. 😎 pre deti chcem dr. kt dokaze aj vyliecit, a nie len tak si skusat, chcem aby dieta riadne vysetrila, robila odbery, testy-riadne ako sa patri a tak isto aby aj po liecbe robila kontrolne odbery a vytery ci dana liecba zabrala a potvrdilo sa ze dietatko je zdrave. Som zo Sekcova ale nerobi mi problem chodit s nimi aj na opacny koniec mesta..ak bude dotycna pediatricka stat za to.. alebo som prilis narocna??? ☹ ☹

dioliana1
27. sep 2010

@andrea12737 nie si, ja v PO zažila aj horších lekárov, tak peto som bola s Balogovou spokojná... 😖

dioliana1
27. sep 2010

@andrea12737 nie si, ja v PO zažila aj horších lekárov, tak preto som bola s Balogovou spokojná... 😖

andrea12737
27. sep 2010

@dioliana1 s balogovou som mala skusenost jedine pri zastupovani bodnarovej, vtedy mi chlapec ochorel, mal horucky, boli sme na pohotovosti, vraj je to zo zubkov, v podnelok som naklusala k balogovej, vraj je ok ale horucky stale neustupovali, tak sme isli dalsi den a to nas uz zaslala do nemocnice,lebo maly bol na tom uz velmi zle, ked sme tam prisli hned mu davali infuzie, este v ten den mu vysli nejake 5diagnozy no tu najvacsiu neplechu nam robila infekcna mononukleoza spojena s hnisavou anginou a este cosi..to vsetko ked mal 6mes. ☹ S tou co sme tam teraz, nerobi ziadne kontrolne vytery ani odbery po liecbe, len vypise papierik dieta je zdrave a sup do skolky. Skoro stale je na atb. Zdravy je tak dokopy 2mesiace. Minuly tyzden som si vydupkala ORL lebo milostivej Mudr. sa neracilo urobit kontrolne vytery, tak sme zasa na atb za posledne 3t. Nemam slov..Dost ze je to alergik s oslabenou imunitou a tie atb. mu teda vobec nepomahaju.. Predtym ked som chcela od nej aby mu urobila kontrolne vytery, tak vyskocila na mna, ze tie urobi ked to ona sama uzna za vhodne 😠 😠 😠

dioliana1
27. sep 2010

@andrea12737 chvalabohu za mudru čo mám tu v lipanoch-Senderáková-je dôsledná...posiela aj na ORL aj alergiologovi ked nezaberu druhe ATB

dioliana1
27. sep 2010

skušala si aj v teme Prešovčanky?...

dioliana1
27. sep 2010

tie by mali vedieť aktualne kto je naj teraz v PO

andrea12737
27. sep 2010

@dioliana1 ako pozram tam uz teda dlho nik nebol 😅 vyskusam, dakujem 🙂

meduliacik
27. sep 2010

ahoj, ja chodim s malym k Smolkovej na sidl.3 pri Centrume a som spokojna. Nepredpisuje ATB naslepo, takze vzdy robi vytery, dokonca aj CRP z krvi(jednej kvapky z prsta) priamo v ambulancii-po novom to preplaca poistovna, takze je to gratis. MUDr. ma sama male deti(prevzala ordinaciu po svojej svokre, ktora ju obcas este zastupuje, ale aj ta je vpohode), tak sa vie s drobcami aj porozpravat. Kdekolvek som potrebovala s malym ist na odborne vysetrenie-poslala bez problemov. Este je tu na "trojke" popularna MUDr. Rozmanova, ale ta ma straaasne vela pacientov a ani nechce uz velmi brat novych a dost dlho sa vraj u nej caka... Ine pediatricky nepoznam. 🙂

juliap
28. sep 2010

@andrea12737 odporucam tiez smolkovu, nechodim k nej osobne, ale tu na III len same chvaly na nu idu ... ja chodim s detmi k dr zacharovej do Muco a som tiez nadmieru spokojna, ked treba, tak nas posle na odborne, nedava atb za kazdym, dole je raboratorium, takze ked odbery zrobi, vysledky su do hodinky u nej a zastupovanie ma vyriesene z dr oproti na chodbe s dr dzupinovou ... alebo na III je s rozmanovou v trafe dr sahlingerova, je to starsia dr, ale tiez veeeelmi dobra

andrea12737
28. sep 2010

@meduliacik
@juliap Dakujem vam velmi pekne 😵 o Rozmanovej som sa co to dopocula, vsetko len pozitivne 😉 o smolkovej som nepocula nic, ale skusim tam ist. Dakujem!

dalle
26. okt 2010

zdravim🙂 je tu nejaka mamicka co caka na porod v decembri alebo v blizkej buducnosti?🙂

juliap
26. okt 2010

@dalle pridaj sa do temy v porod a porodnice v presove ... tam je viac mamiciek a najdes aj take, co maju teraz terminy ...

dalle
26. okt 2010

@juliap dakujem

13480
21. dec 2010

ahojte ja som so sidliska II. obrancov mieru .som rada ze su tu aj presovcanky mi cakame babo v aprili a velmi sa tesime je to nase prve.prajem vam pekne vianoce

13480
21. dec 2010

ak ma niekto zaujem ozvi sa budem sa tesit . 🙂

kikilina
10. mar 2011

@ikke Ahoj Ikke, neviem ci si sa uz s niekym zoznamila, ja byvam na Sabinovskej a pozeram ze mame syncekov v podobnom veku, moj maly ma pomaly 10 mesiacov. Nepridala by si sa na spolocne kocikovanie?