Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

stevka33
10. mar 2011

Ahoj kikilina, dnes som sa tu zaregistrovala, byvam na Sidlisku II a casto chodim cez sabinovsku, mam 5 mesacneho synceka a rada sa pridam na spolocne kocikovanie🙂)

juliap
11. mar 2011

@13480 @stevka33 tak sa dajte dokopy vy 2, obe byvate na II ...

juliap
11. mar 2011

@stevka33 a pod k nam do temy https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnice-v-presove/ ... som ti to pisala aj v Internej poste

kikilina
11. mar 2011

@stevka33

stevka kludne mozme popisat na mirkastf@yahoo.co.uk a nieco zorganizovat🙂

katja23
24. mar 2011

ahojte , pozeram ze som nasla presne temu aku som hladala 🙂 ja som zo sidliska III ale ako pozeram ta tema je uz asi neaktivna :( tak nic budem hladat dalej 🙂

juliap
24. mar 2011

@katja23 mozes tiez do temy, co som napisala stevke vyssie, sme tam aj babule z III, tak pod ... 😉

donalona
19. máj 2011

ahojte baby, pisala som pred par dnami.dnes mam 25 den cyklu a na teh teste je taka slabulinka tenka ciarocka druha...co si o tom myslite? aj minule mesiace to tak bolo ale potom dosla MS. tento mesiac som brala prvykrat clostilbegyt, ale aj to namiesto 6 dni iba 4, lebo som sa pomylila. beriem aj duphaston 2. mesiac...este sa netesim, ale neda mi to

renik5
23. máj 2011

Ahojte žienky, ja som tiež zo SL no často aj v Prešove sa zdržujeme. Neviete mi niektorá poradiť? Kúpili sme kočiar X-Lander od ruky a píska mi v obchodoch pri východe z predajne.Žiadny zabudnutý čiarový kod sme nenašli. Už sme z toho zúfalí. 😢

juliap
23. máj 2011

@renik5 a nenosis v nom stale nieco pre mimi, na com moze byt kod? niekedy je napr. v topanockach tak prilepeny, ze ho nevidiet, alebo aj na kociari nemusi byt ten taky velky, ale len ten pasikovy kod a sa mozes pokrajat a neprides na to, kde je, moze byt prilepeny aj na kolieskach niekde, alebo na konstrukcii z vnutornej strany, alebo zospodu kociara, alebo v casti, kde je prekryty latkou, tak poriadnu kontrolu urobit este, najlepsie by bolo, keby ste sli niekam, kde maju taky ten rucny alarm, s tym by ti kod nasli ...

renik5
23. máj 2011

hľadala som už všade....a nič, aj kabelku som prehľadala........všade už chodím so strachom......... a kde by mohli mať ručný alarm?

juliap
23. máj 2011

@renik5 v obchodoch neviem kde, ale napr. na okresnom a krajskom sude maju sbs kari, mozno, keby si popytala, tak by ti skontrolovali ...

renik5
23. máj 2011

zajtra ideme do popradu do maxu..no to zas bude rošambo.......skúsim tam v niektorom obchode popýtať..........díky za radu 🙂

renik5
26. máj 2011

Ahojte baby, neviete mi poradiť, či sú na III alebo na II nejaké sekáče? Viem, že sú na Sekčove ale to je dosť daleko. 😉

tinika
31. máj 2011

@renik5 na 3 je jeden novy ako ides k tesku a v tej farebnej novej budove na poschodi 🙂

renik5
3. jún 2011

díky, a je tam iba ten jeden na III?

tinuskaha
5. jún 2011

Holky vidim ze sa bavite o sekacoch 😉 mna by zaujimalo ci mi neviete poradit nejakeho dobreho detskeho zubara v PO??Bacovej tu na sidl 3 som volala ale sestricka mi povedala ze uz neberu novych pacientov ☹ Dakujem za kazdy tip 😉 pekny zvysok nedele

dioliana1
5. jún 2011

a Bača? niekde pri centrume by mal byť....sestra k nemu chodí 😉

dioliana1
5. jún 2011

@renik5 na levočskej je Ťava pri orange...perfektný 😉

renik5
7. jún 2011

@dioliana1 díky.....cez prázdniny som v PO, tak sa tam pojdem mrknúť 🙂

tinika
27. jún 2011

@tinuskaha niekde na holleho pri nemocke je dobra detska, aj ja sa tam chystam ale kedy to netusim, dufam, ze stihnem do porodu 🙂)

inac kočky, nikto z 3 tu nie je? ja nemam s kym vonku chodit, taka nuda je tu :((( alebo aj 2 sak to nie je daleko

tinuskaha
27. jún 2011

@tinika viem o nej uz som tam aj volala mozme sa zastavit kedykolvek rano do cca 7:30 okrem piatku.Dr.Smolkova mi este dala 2 cisla na zubarky tak skusim este tam zavolat jedna je tusim na 17.novembra a druha neviem 😒

tinuskaha
27. jún 2011

@tinika jedna je Dr.Kovaľova a druha Dr.Čarnoka je na zelezniciarskej🙂

tinuskaha
27. jún 2011

@tinika a prave som si vygooglila o dr.Kovalovej ze je doooost draha 😒 a Čarnoka uz asi nie je na Zelezniciarskej ale na Lesnickej aspon tak mi to tu vyhodilo

tinika
27. jún 2011

@tinuskaha a kovalova je ktora? na 17. novembra? no som zvedava, kde nakoniec pojdeme, ja to stale odkladam, aj na kozne mne treba ist, som presvihla dnes, teraz maju dovcu, potom my dovcu a potom pomaly porodim 😀

tinuskaha
27. jún 2011

@tinika Kapušianska 2 to ani neviem kde je 🙂

tinika
27. jún 2011

@tinuskaha uf, tak jedine čo ma napada ze dakde v luboticiach bo vačšinou davaju take ulice smer toto mesto, dedina .) a tam zubarka nejaka je bo svagrina s braskom tam chodia

tinika
27. jún 2011

@tinuskaha hej v luboticiach mm kukal do mapy 🙂

tinuskaha
27. jún 2011

Tak nic pre nas🙂je este jedna dr.co je vraj detska a je na Plzenskej len musim este zistit meno a ci mi drobca vobec zoberie.Tu na sidl.III som nepochodila ☹

tinika
27. jún 2011

@tinuskaha drzim prsty, potom daj veciet, a na holleho je draha? bo tam som sa chystala

tinuskaha
27. jún 2011

@tinika to neviem niekde som citala ze jej manzel je drahy..ale co je dnes lacne? 😉 s najväcsou pravdepodobnostou tam skoncime aj my🙂ale ulica je Hodžova nie Holleho 😉