Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

mony_ke
4. jún 2008

ak sa ti to nedari tak ich treba zmensit...ja to robim cez zoner photo studio...cez aky program si pozeras fotky?

daniela84
4. jún 2008

no caute a ja ze som len ja tak skoro za kompom, my ideme teraz rano na usg klbikov apoobede vybavovat krst

mony_ke
4. jún 2008

dani...tak nech klbiky dopadnu dobre...no ja by som tu este nebola ale drobec sa rozhodol ze od 5tej do 6tej sa mu spat nechce...ale teraz spinka

mony_ke
4. jún 2008

rexonka...tak sa zda ze malemu obleciem ridlhe rifle na traky a pod ne bodynko s dlhym rukaom...zda sa mi ze je trosku hladno...ale berem mu na prezlecenie kratasy a tricko...pre istotu

mony_ke
4. jún 2008

ja som z toho pocasia jelen...asi mu nakoniec obleciem tristvrtove nohavice na traky a body s kratkymrukavom...snad mu nebude zima...

rexonka
4. jún 2008

Mony dakujem za dnesny den.Konecne sa mam s kym porozpravat.Ked sa budes chciet este stretnut tak mi napis.Ja mam stale cas.Som rada ze som ta mohla spoznat.Si super.Dufam ze som ta velmi nenudila mojim rozpravanim.pekny den.Inac som uz stihla aj navarit.mnam 😝 😉

daniela84
4. jún 2008

Ahojte tak vidim ze ste sa mali fajn, tak nabuduce dufam ze sa k vam pridam aj ja.
Mony klbiky dopadli fajn, uz nemusime balit nasiroko len davat pampersku. Malinka bola zlatunka ani nemraukla

mony_ke
4. jún 2008

jasne ze si ma nenudila....ja som si urobila spagety a maly mi uz hodinu a pol spinka na balkone...
dani...to je super..aj emke bez toho balenia bude lepsie...hlavne pohodlnejsie...
inac baby...den uteka oooovela rychlejsie ked o mate s kym travit...takze navrhnite dalsie stretko ak budete chciet a sa dohodneme co a ako

daniela84
4. jún 2008

Sak a neurobime z toho kazdodennu zalezitost? Chodite predsa kazdy den vonku ci ani nie? To bol taky napad, alebo obdennu alebo nejak tak

mony_ke
4. jún 2008

chodime vonku kazdy den...kludne sa mozeme stretnut

daniela84
4. jún 2008

No ta to je fajne, ta uvidim jak na buduci tyzden bude, a dam vediet. My ideme zajtra uz konecne vybavovat krstiny

daniela84
5. jún 2008

Mohla by sa tu ukazat ajnejake tehulka, ostalo mi par novych kojeneckych veci.

rexonka
5. jún 2008

Ahoj Mony dnes drobcek konecne papal zemiacik.Uz mu to zacina chutit.Ak mas cas tak si pozri fotky.Tie kde spinka tak to prave vtedy dojedol zemiacik.unavilo ho to.Pekny dnik vsetkym 😉 😎 😀

mony_ke
5. jún 2008

jeeeej....no som rada ze uz zacina papat...o chvilu mu to taaaaaak zacne chutit....a zlatucky je na fotkach....samko je dnes strasne umrncany...asi zmenou pocasia...spinka kazde 2 hodiny po 2 hodiny....nejaky je unaveny

mony_ke
6. jún 2008

caute...nejdete vonku tak okolo 13tej?

rexonka
6. jún 2008

ahoj mony rada by som isla vonku ale dnes mam vela prace.Musim aj navarit lebo manzel pride o 15h.A este drobec mi vcera papal aj kuracie mäsko.Konecne mu zacina chutit.Pekny dnik. 😎 😀

rexonka
8. jún 2008

MAMICKY CO ROBITE ZE NEPISETE?MY SME BOLI POZRIET NA HLAVNEJ JOJKU.BOLI SME TAM LEN POLHOD LEBO KOPA LUDI.ANI POHNUT SA NEDALO.NO ASPON SOM STRETLA KAMOSKU KTORA NAM ZACINA VYBAVOVAT STAHOVANIE DO TALIANSKA.DUFAM ZE SA NAM TO PODARI. 😒 😕

mony_ke
8. jún 2008

ahojte...boli sme dnes v kopytovskej doline...nastastie pocaasie vyslo...zajtra poobede si idem vyberat saty na bratovu svadbu tak sa tesiiiiiim

daniela84
9. jún 2008

aoj mony aj my ideme na svadbu na konci juna, ja uz mam kostym kupeny a aj na prezlecenie suknu po polnoci, ale dufam ze nam to vyjde, bojim sa ze malicka bude plackat ked bude bez nas, moja mamka ju bude strazit.
Inac ja som vo vekom krtisi u nasich na mensej dovolenke, budeme tu dva tyzdne

mony_ke
9. jún 2008

a ja ze co sa neozyvas....a ty si na vylete...emmka zvladla v pohode cestu?

my bereme samka so sebou...je tam este jedna miestnost v ktorej bude spat v prenosnej postielke...tak to planujem...ak sa bude budit tak nas manzel odvezie ku nasim...aj tak tam planujeme po svadbe prespat...

mony_ke
9. jún 2008

rexonka...ides na prechadzku okolo 12.30?

rexonka
9. jún 2008

Este ti dam vediet ale zatial nemam nic naplanovane.Cakam na telefonat od kamosky.Ma prist dnes na navstevu vybavuje nam to Taliansko.Dufma ze po lete sa tam odstahujeme.Tu to nema buducnost. 😉 😎

rexonka
9. jún 2008

Mony zacala som upratovat tak to nestiham.Ja ked zacnem tak sa to musi lesknut.Este nemam ani navarene.Musim to stihnut do 15h.Pekny dnik a prepac. 😉 🙂 😀

daniela84
9. jún 2008

No spala a potom sme sa napapli a to uz bola hore kym sme dosi do vk, ale to bola uz len hodka, odchadzali sme z po ta ze spinkala. Nechcela so to riskovat a uspavat ju po ceste, ale bolo to v poho, ed spinka tak ani nevnima ze estuje a dlhsie aj vydrzi.

daniela84
9. jún 2008

Mony a vyzera to tak ze budeme spavat v kociku vonka lebo slecna uz spekuluje a dom sa jej nejako nece spat, alebo je to mozo len tym ze sme u nasich, ale to netusim, mozno ze sa jej nepaci ta posteilka tu a doma to bude ine, uvidime.
A ak tak s nou budem cely den vonka 🙂

mony_ke
9. jún 2008

no mne tiez samko doma spat nebude...teda v kociku na balkone ano...alebo vonku...cize sa na tie celodenne prechadzky pridavame 😀

daniela84
9. jún 2008

NO tak to som rada, aspon nebudem sama

mony_ke
11. jún 2008

ahojte...vcera u nas bola buduca svagrina cely den tak sme mali zmenu trosku a dnes sme boli na ockovani...samko to zvladol super...teraz spi na balkone kedze ho nemam dnes brat na slnko...

vy sa ako mate?

anita78
11. jún 2008

Ahojte mamičky, keď si Vás tu tak v tichosti čítam, tak vám taaaaaaaaaaaaak závidím tie prechádzky s krpcami, už sa neviem dočkať, kedy sa k vám pridám 😉 , pretože tieto posledné týždne v tom teple je totálna katastrófa. Navyše začínam mať bolesti v podbrušku a v krížoch, to je už ono 😖 ?

mony_ke
11. jún 2008

ahoj anita...to ti verim ze v tom teplo je to hroza...pamatam si to este z minuleho roku...ale uz to nemas daleko a budes mat drobceka

co sa tych bolesti tyka tak tie som mala aj ja posledny mesiac...potom mi tyzden pred porodom vysla zatka