Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

juliap
5. aug 2012

@zigzag ked myslis to Zoo centrum, tak tam je dobrovolny prispevok na krmivo pre zvieratka, inac sa neplati nic, maju otvorene celodenne, mas tam aj preliezky pre dietatko, ktore su v chladku, takze da sa tam

zigzag
5. aug 2012

@juliap ahoj, boli sme vcera, bolo pekne, akurat tie ohradky mohli mat troska vatsie, ved by bolo miesta kam ich rozsirit,, ale ihrisko super... dakujem... pekne fotky sme urobili malemu a nevedel sa vynadivat na tolku zver :D

a este s tym uvytanim babetka, mne nikto nevolal, ani pozvanka nedosla, tak neviem podla coho to maju,,, ako,nie zeby mi to chybalo....

juliap
5. aug 2012

@zigzag a nemas trvale bydlisko mimo mesta PO?, vtedy vlastne nevolaju

repelova
5. aug 2012

@zigzag Mne sa tam páči. Je tam zopár zvieratiek, pekné preliezky, vhodné na prechádzku a piknik na lúke 🙂 Vstupné sa neplatí a vonku nájdeš aj tieň pod stromami🙂

zigzag
6. aug 2012

@juliap nie, ja ja aj moj maly sme presovcania, sibirska ulica,, takze snad to este presov je :DD ale nevadi, my sme mali hned krstiny 2tyzne po porode, takze neako som sa tym nezaoberala, az teraz,ked si pisala, ze volaju, tak neviem, moju kamaratku, ktora byva v BB, taj ju tiez volali,,,

@repelova ano pekne bolo, maly sa vysantil a ja som si pripomenula casy,ked sme tam chodievali zo ZS, sice vtedy tam take super ihrisko nebolo 😉

1234lubka
15. aug 2012

no super sidlisko 2, sidlisko 3...svaby ale sekcov nikde

zade
27. aug 2012

@repelova Ahoj, citam, ze si pisala o novom Materskom centre Smajlik. Pridavam link aj pre ostatne baby: http://ozsmajlikpresov.webnode.sk/
Dnes sme tam boli na tvorive dielne, juj a pacilo sa nam. 🙂 🙂

juliap
28. aug 2012

@zade maju aj stranku na FB tam su vzdy uvedene akcie a pripravovane veci pre deticky a mamicky ...

zade
28. aug 2012

@juliap dakujem 🙂

adika_pl
31. aug 2012

@barborkac Ahoj! Ako, už ste presťahovaní, určite?! Nebudeš niekedy v PO? Dali by sme stretko??? Ja mám dcérku o týždeň staršiu od tvojho chlapáka 🙂

adika_pl
31. aug 2012

Maminky na Trojke, prosím vás, kam chodievate s detičkami - takými malými do roka, najčastejšie? Malej sa už nechce chodiť po tej istej trase a ja to tu veľmi nepoznám :(

juliap
31. aug 2012

@adika_pl v pondelky doobeda od 10 mozes prist do Materskeho centra Radost pri OZ Barlicka na Matici slovenskej, stretavaju sa tam mamicky s deturencami, mame cvicenie, pesnicky, hraju sa v bazeniku s loptickami, na koberci ...

adika_pl
31. aug 2012

@juliap a je to aj pre takých drobcov? malinká má 8 mesiacov...

juliap
1. sep 2012

@adika_pl chodia tam aj s mensimi deturencami ... treba sa prist pozriet a uvidis, v zime je to hlavne dobre, ze nemusis s dietatkom sediet doma, ale mas nejaku cinnost ...

barborkac
3. sep 2012

@adika_pl Ahoj, už sme presťahovaní, tento týždeň to nepôjde ale budúci by sme mohli niečo spáchať... ani to stretko s mamičkami a detičkami by nebolo zlé.. hmm čo ty na to??

@juliap a chodí tam veľa mamičiek??

adika_pl
4. sep 2012

@barborkac to by bolo super, keby sa nám podarilo niečo zorganizovať. Dámy, čo vy na to? 🙂

juliap
4. sep 2012

chodia mamicky ... urcite pred zimou sa ich potom bude schadzat stale viac, predsa len v lete este aj pri dobrom pocasi si zrobis prechadzku, ale v zime co ... potom sme mali v zime aj vianocny den pre deturence a aj karneval vo februari, deticky v maskach uplne uzasne

adika_pl
6. sep 2012

@juliap jééééj, tak to znie super.... musíme sa tam ísť pozrieť. Ďakujem za tip
🙂

barborkac
7. sep 2012

to sa mi páči
@juliap
@adika_pl

adika_pl
19. jan 2013

Ahoj kocky! Normálne mám dojem, ze som na Trojke sama s cca rocnou dcerkou-nikde vás nevidím. Kam chodite???A tie, čo do Cik Cik doména kedy? Chyba mi niekto na pokec a aj malej-stále sme samy☹

juliap
24. jan 2013

@adika_pl v pondelok mozes prist aj do materskeho centra Radost ... http://www.barlicka.com/mcr.html o 10 sa tam stretavaju mamicky s deturencami

adika_pl
24. jan 2013

@juliap hej, už si mi to aj písala skôr. len naša vtedy spí (až do 11.30) :(

slniecko154
15. apr 2013

Mamičky z Prešova a okolie, je niečo, čo vám v Prešove chýba, nejaký obchod/služby a pod.? 🙂

forbym
16. máj 2013

maminky, už sa tu dlho nik neozval. ja som ešte len z 23. tt. a budeme sa sťahovať do PO, sídlisko III. ste tu niektoré septembrovky? 🙂

fely
9. okt 2013

Ahojte mamičky, mám na vás prosbu a dotaz. Nemáte niektorá telefonné číslo na Mudr. SMolkovu? na nete jsou jen nefunkčne čísla.... A neviete kde je na sidlisku III nejaké materské či rodinné centrum? Ďakujem. Býváme tu 2mesiace tak se teprve rozkukávám... 🙂

ikushik
14. jan 2014

Ahojte ,je tu tehulka alebo mamicka? pozeram ze sa do tejto temy velmi neprispieva 😒 co je skoda.. ja mam termin august 2014 🙂

zdenka287
19. jan 2014

@forbym Ahoj🙂 ako sa ti býva na Sídlisku 3 ??? Dosť nuda nie?

miushka13
19. jan 2014

ahojte,tak to je mila diskusia.xixi. my sme zo sidl3. a moj drobec ma 20mesiacov a vola sa alex . teraz ked sa velmi nudime chodime do cik cik domceka mame to blizko a maly sa tam pekne vyrali. stale maju akcie pre deti. teraz bola detska diska.joj to sme sa vytancovali a su aj na fb

forbym
20. jan 2014

@ikushik aj ja som mala termin august, ale 2013. Tak drzime prsty. 🙂

zdenka287
20. jan 2014

Ahojte ja ny sme zo sídliska 3. Nechodíme ešte 🙂 4.2. budeme mať pol roka preto sa ešte nechodíme hrávať do detských centier. Len sa chodíme prechádzať všade kde sa len dá 🙂