Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

daniela84
9. sep 2008

ahojky anita ja to tu sem tam sledujem ci nikto nepise, ale nejak to tu nepribuda, my sme s malou tiez uvazovali o plavani, ale kedze nemame doma vanu tak sme to zamietli. ale ked sme boli u nasich mala ju moja mamka vo vani prisebe, a to by si videla, ani nechcela ist von, inac svokrovci chodia plavat do popradu, tak uz planuju kedy ju vezmu, videla som tam plno malych miminiek.
a s ym uvitanim ja t neporadim, my sme tam neboli, asi preto ze som rodila v Saci

kubanka
9. sep 2008

anita, my sme boli na uvitani.........Trva to asi polhodinku, dlhsie nie, lebo babatka by nevydrzali. Precita sa tam nejaka basnicka, nejaky prihovor pre rodicov a potom sa podpisete obaja do knihy. Ty dostanes kvietok, babatko nejaku hracku a tatikovi daju nejaku sosku. Mne sa to pacilo. 🙂

zade
9. sep 2008

Dnes je vonku pekne, vcera sme zmokli. A dnes mi moje dieta zahadne krasne spi...... no po preplakanej noci sa musi chudatko vyspinkat.
Ako sa dari vasim babtkam? Co bude z toho stretnutia?

danuska24
9. sep 2008

Ahojte , chcem Vás všetkých poprosiť v mene jednej maminky ktorá požiadala na jednom fore pre maminky o malú výpomoc - ma dcérku Moniku ktorá si našla jednu súťaž kde mali navrhnúť -naprojektovať svoju výnimočnú surfovaciu dosku a pozvať čo najviac priateľov, aby hlasovali za projekt.
víťaz vyhrá surfovaciu dosku, ktorá bude vytvorená podľa víťazného projektu. Pred Monikou je o cca 200 hlasov Poľsko, Čechy a Austria a prečo by nemohla vyhrať naša keď súťaž je len o tom kto zahlasuje?? V živote nás stretnú mnohé situacie ktorým sa dá pomôcť veľmi ťazko ale tu stačí iba kliknúť a pri srdiečku Vás môže hriať pocit že jednej milej kočky bude surfovacia doska zdobiť izbu ešte dosť dlho a ten pocit ktorý bude zdobiť detskú dušičku Moniky . . .

Tu hlasujte prosím
http://www.tomtailor-ocean.com/sk/contest/previ...

Ak viete o lepšom mieste kde to najde pozitívny ohlas kľudne umiestnite
Hra trvá do 12.09.2008, takže iba do piatku.

Kľudne hláste čísla hlasu , pošlem link jej maminke , nech vie odkadial sa hlasy hrnú a komu treba poďakovať

Ďakujem

danuska24
9. sep 2008

miciatko • Dnes o 12:15 [Užívateľka nemá žiadne albumy]

to je okopirovane, len som to zabudla oznacit cele

anita78
11. sep 2008

Ahojte maminky 😉 ,

Kubanka, dík za info, aj ja som sa rozhodla, ze tam pojdeme (na vitanie babätiek), aspon bude mat Tatianka pamiatku 🙂 .

Ja som sa vcera dohovorila s tou pani na plavani vo vani, takze v utorok zaciname. Velmi sa tesim, pretoze moje mimi sa velmi rado kupe.

Zade: Ked sa prestahujeme na III., tak by som tiez nejake stretko brala, zatial to vsak nie je u nas realne, kedze dojcim kazde 2 - 3 hodiny. Pokial by sme dosli na III. tak by uz mala bola opäť hladná ☹ .

mony_ke
11. sep 2008

zade, anita: no nejake stretko by fakt bodlo

zade
11. sep 2008

mhm............. my sme sa dnes uz stretli s danielou84 a zaroven sme urobili maly obchodik.
Dany - teplakovka je na malej nadherna. Gumicka v pase je sice trocha tesnejsia, no to nie je az taky problem. Uz som ju aj vyfotila.

mony-ke: budem rada, ak to stretko naplanujeme vsetkym nam to dufam prospeje. Pozeram, ze mam starsie dietatko, ale to snad nebude problem. Casovo navrhujem rano okolo 9-9.30 alebo popoludni okolo 17.00
Ratam, ze vtedy by mohli byt deticky hore. Uz len to miesto......a den.

daniela84
11. sep 2008

zade som rada ze sa vam paci, lebo u nas by ostala asi stat v skrini, my jak sme dosli domov tak mala spapala jablcko a zaspinkala, este sme boli vonku poobede v tescu kupovat darceky, a teraz opat spinkame,takze opat odych, ale dnes je to akosi bez placu ,len dufam ze to nezarieknem :DDDD

Aj ja som za stretko, hlavne to doobednajsie, lebo poobede spime ako kedy niekedy aj do siestej a potom uz pride nas ocko a ten chce byt s nou sam.
Takze mne by to vyhovovalo doobedu a vtedy je aj najlepsia

zade
11. sep 2008

OK, uz len to miesto. Ja navrhujem opat fontanu pri velkom kostole. Je to Florian na tej soche?
No nech napisu maminy zo sidliska II a III ci to pre ne nie je od veci.

kubanka
11. sep 2008

Bola som pozvana od jednej z vas na stretko a rada ho prijmem......dajte vediet kedy a kde

daniela84
11. sep 2008

No tak miesto by uz bolo ale kedy, videli ste co nas caka na buduci tyzden, v pondelok 15 stupnov, ochladenie a riadne prudke, no hroza....a od zajtra prsanie, to je ale pocasie, tak na chripku
Kubanka jasne, ze sa pridaj vsetky mamicky nech pridu, ja sm ich tolko postretavala dnes v meste ze az

mony_ke
11. sep 2008

baby...tak mozno pridem...podla toho o ktorej samko vstane....snad viem o ktoru fontanu sa jedna...velky kostol je ten co sa da ist hore na vezu??? este nepoznam co nazyvaju presovcania velkym kostolom 😉

zade...mne vyhovuje aj ta 17ta hodina...mozno viac ako doobedu pretoze vtedy zvyknem varit...ale ak urcite den ze kedy to stretko tak navarim vecer 😀 ...len nie cez vikendy...zajtra to asi nema zmysel ked ma prsat...ale uvidime ako bude poobede a mozeme kludne o tej 17tej niekde vybehnut

daniela84
12. sep 2008

Mony dnes je ze vraj posledny teply den, aspon podla meteorologov. Velky kostol je presne ten co pises, co sa da ist hore na vezu, kostol sv. Mikulasa a oproti nemu je parcik s fontanou, neboj aj ja som bola zmatena a doteraz poznam len par veci a to som tu uz 5 rokov.

zade
12. sep 2008

ako vidim sme tu viacere NOVE presovcanky pristahovalky 🙂 To je mile. Tak traz neviem, nakolko dnes ma byt este pekne. Nie je to narychlo urobit stertko este dnes? Vikend nepasuje ani mne. Vdety je doma tatik.

mony_ke
12. sep 2008

no neviem neviem ako s dneskom...vyzera ze bude prsat....a v podstate zima nevadi....ved deticky treba brat aj tak vonku...naobliekame a ziaden problem 😉

kubanka
12. sep 2008

tak co, mraci sa nam nejako ☹

zade
12. sep 2008

OK, ja budem o 10.00 pri velkom kostole pred vstupom do parku.
Mam cerveny golfac a cervenu vetrovku.....
Ak budem len sama, nic sa nedeje.

kubanka
12. sep 2008

zade lakas ma? Trochu vykuklo slniecko. Aj ja mam cerveny kociar. 🙂
Neviem sa rozhodnut ci ist a riskovat dazd.
Kuk IP

mony_ke
12. sep 2008

na 15tu ideme do mesta...nepridate sa?

kubanka
12. sep 2008

Tak boli sme a bolo fajn, dievcatka sa hrali.....utekali....zbierali kamienky.... a potom moja Lalka spadla na pusu, porevala 1 minutu a bolo dobre. Teta zade jej dala fajnovy keksik a isli sme ku babke.
A ani sme nezmokli 🙂

zade
12. sep 2008

Kubanka si sikovnejsia ako ja 🙂
Ako pusinka, v poriadku? My sme sli do toho Tesca, no nic sme nekupili. Body s dlhym rukavom na nas nemali a pyzamka taktiez nie. Skoda.
Som rada, ze sme sa stretli.

zade
14. sep 2008

Kubanka, skusali sme sprchu, tak ako si vravela, ze pit vodicku. Jeeeeej, nam sa to pacilo 🙂
A chceli sme sa aj sprchovat 🙂

kubanka
16. sep 2008

zade, tak uz aj sprhovat sa budete? Len pozor, aby sa vela vody nenepila, lebo potom nebude xciet papat.
Brrr v byte je takaaaa zima....a oni nezatopia ani nahodou. Vcera xcel uz muz ist do tesca kupit ohrievac 😒

mony_ke
16. sep 2008

ahojte...straaaasna zima

kubanka...s tym ohrievacom bacha...straaasny zrut elektriny to je...vdaka nemu sme mali nedoplatok 11000sk 😠

daniela84
16. sep 2008

Jezisi mony to je riadna palka, no my sme ho tiez pouzivali len mesiac a za tri mesiace co sme majitelia bytu sme mali peknu spotrebu elektriky a nedoplatok k tomu. No co uz hold, no ze vraj by sa malo zacat prikurovat ked tri dni za sebou klesne teplota pod 12 stupnov.

kubanka
16. sep 2008

mony ano viem, my sme mali ohrievac a pustali sme ho len po kupani malej, nie na dlho. Ale v lete sa nam do neho vykakala a bolo po ohrievaci.Museli sme ho vyhodit.

anita78
16. sep 2008

Ahojte mamičky 😉 ,

tak my dnes máme za sebou prvé "plávanie" vo vani a veeeeeeeľmi sa nám to páčilo. Tatianka potom bola ako na drogách 😀 a hneď sladúčko zaspala, taká bola zmorená. Odporúčam všetkým, je to fajn a aj som sa veľa dozvedela...

zade
16. sep 2008

Aj my sme zhanali vcera ohrievac, no nikde ho nemaju.
mony ke - to vazne ste vdaka ohrievacu mali taky nedoplatok? Zda sa mi to vela, no co uz. Ked je v byte dietatko , musi byt aj teplo. Nam dnes rano, dokonca nesla ani teola voda, len taka letna. No uz sa to napravilo.
Idem varit.

mony_ke
16. sep 2008

zade...no vazne...je pravda ze sme mali minuly rok strasnu zimu v byte a samko bol malicky tak nam bezal dost casto...ale hlavne je ze mu nebola zima a nebol chory

a predstavte si...u nas uz kuria....aj som sa cudovala ze co sa tak zrazu oteplilo...muz totiz zapol radiatorui nech sa nezavzdusnia