Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

tinika
27. jún 2011

@tinuskaha aha tak som mala zle info 🙂 ani presne neviem kde to je ale niekde v rodinnom dome vraj smer nemocnica

tinuskaha
28. jún 2011

@tinika hned prva odpocka oproti lesiku delostrelcov..tak mi to vysvetlila sestricka.je to 2poschodovy rodinny dom ale nie je tam nika tabula ani nic podobne ze je tam zubna ambulancia.Len pri vchodovych dverach je mensia cierna tabulka ze zubna ambulancia 😉

tinika
28. jún 2011

@tinuskaha no tak to netusim oprot lesiku odbočka to smerom ku velkej poste? či opačnym smerom za lesikom su tiez rodinne domy, či k nemocnici smerom asi bo tam asi bude taka ulica, nič raz sa tam prejdeme ked bude pekne a najdeme

tinuskaha
28. jún 2011

@tinika opacnym smerom ked ides od tesca smerom hore na nemocnicu a hned za semaformi par metrov je prva odbocka do lava a tam🙂

tinika
28. jún 2011

@tinuskaha hej tak som si aj myslela ze asi tam 🙂) no dik som zvedava či nas vezme

preshibana
1. júl 2011

Ahojte dievcata...beriete aj Pavlovicak medzi seba? 😉 Dnes som totiz odstartovala najkrajsie obdobie, prazdinujem pred materskou a rada by som spoznala nejake maminy z okolia..... 😉

eldzina
1. júl 2011

Ahojte. Nahodou zubarku Gaborovu na Slovenskej nepoznate? Aka je? Pytala som sa uz aj v teme detsky zubar v PO, no tam uz asi nik nechodi..... Vdaka 😉

dioliana1
1. júl 2011

@eldzina a nie je už na dôchodku? Ta je už isto moc stará, ja ku nej chodila ako decko 😀, bola dobrá ale za tých 30 rokov čo som u nej nebola ktovie...

eldzina
2. júl 2011

Vdaka. Vraj stale ordinuje a potrebujem pre syna zubarku, k tym na Hodzovu ul. ist nechcem, ani k Carnokej na Zelezniciarsku, ta nie je zmluvna a tie ceny tam... :((( a moja zubarka deti nechce brat. a Lysa na Kupelnej, ak este ordinuje, tak tiez nic, ja som z nej mala strasne fobie a to som sa inych zubarov nebala, ona bola strasna....

danuss77
10. júl 2011

Ahojky...ja som z III. a mam 16.m syna. Som rada ze ste tu všetky ,,odnas,, ... len škoda že prave teras nie ☹ Tak nič, zastavím sa inokedy ... paaa 🙂

juliap
13. júl 2011

@danuss77 my mame 14 mesacneho a sme z III Druzba

danuss77
13. júl 2011

@juliap super aj my sme z družby...tak to by sme mohli niekedy spolu pokočíkovať 😵 ,alebo nechť drobcov vybehať...tvoj malý už ťape sám?

danuss77
13. júl 2011

@alias ahoj,zahliadla som tvoj záujem o jasličky medvedík spred roka.Ako si sa nakoniec rozhodla,aj ja som si ich bola nedávno obzrieť...ale neviem ...maš s nimi skúsenosť?

juliap
14. júl 2011

@danuss77 hej, nas huncut uz beha o dusu ... mozno sme sa aj videli uz na prechadzkach, lebo vacsinou obiehame tu v blizkosti ... mame taky orandzovosivy kociar ... teraz sme sice 2t mali zaracha doma, boli sme chori, ale od pondelka uz budeme zas pravidelne spacirovat, ked bude pekne aj doobedu aj poobede, tak sa mozme potom dohodnut a dat stretnutie ....

alias
14. júl 2011

ahoj.Syn mal isť do tych jasličiek, ale tesne pred nastupom ma detska lekarka odradila a nedala mi odporučanie, proste nepotvrdila mi prihlášku.
A som jej nesmierne za to vďačná.
Neviem ako to tam teraz chodí, ja som tam syna nemala...ale mam ine jasličky, kt.su super.
môžeš mi kľudne zavolať, 0907 274034 a porozpravame sa.
ak maš niejake otazky, tak napiš...

alias
14. júl 2011

Medvedik su pekne jasličky, utulné, len ta lokalita veľmi nevyhovuje...
Choď sa pozrieť, je to milé,každy ma iny nazor.Učiteľky su fajn, určite su starostlivé, len neviem aky počet detí je tam, zisti si...

janinah
16. júl 2011

dievčatá z Prešova,urodilo sa nám dosť marhúľ,tak ponúknem aj tu,urobte si domáce zaváraniny pre deti...v prípade záujmu píšte cez IP,pekný víkend 😉

danuss77
21. júl 2011

@juliap ahoj,dlhsie som tu nebola-večer padám únavou,náš drobec si normalne zaumienil že ma zničííí 🙄 Takže oranžovy kočiarik..hmm..no neviem,nič sa mi nevybavuje. My mame modry,a maly je taky bucľaty...a tiaš sme vonku stale.Tak fajn môžme dať stretko dakedy na budúci tyžden 😵

cokyna
21. júl 2011

ahojte, som tu nová. Bývam na sídl. II a mám 15 mesačného Jakubka. Chcela by som sa opýtať, či by ste mi nevedeli poradiť dobrého zubára v PO, ale pre mna. Do Prešova som sa prisťahovala pred 2 rokmi a potrebujem si tu nájsť lekárov. Bolo by super keby zubár ošetroval aj malé deti, aby som mohla k nemu chodiť aj s Jakubkom . Ďakujem

juliap
22. júl 2011

@cokyna my chodime na III hned na zaciatku do tej priemyslovky, je tu zlata zubarka, strieda sa teraz s nevestou a beru aj male deticky , dnes maju este dovolenku, budu od pondelka v praci, poobede ked pride mm, tak Ti napisem aj tel. cislo na nich
@danuss77 sa mi vidi, ze podla foto viem asi, ktori ste ... byvate v blokoch este pred druzbou?

preshibana
23. júl 2011

@13480 ahoj 🙂 ja som tu v Po relativne nova, nepoznam tu vela ludi, tak ak mas este chut a cas pokecat, tak rada pokecam 🙂

13480
24. júl 2011

ahoj na modri konik chodim relativne malo lebo mi to nedovoli moja 5 mesacna Karolinka ale skusim si najst cas na pokec 🙂

cokyna
9. aug 2011

@juliap ahoj prepáč, že tak neskoro (nemala som prístup k PC), ale dakujem. Ak mi môžeš to tel. číslo poslať budem ti vdačná :D. Inak pozerám, že máme rovnako starých chlapcov. Pekný večer ti prajem.

juliap
24. aug 2011

@danuss77 sa mi zda, ze sme sa vcera aj stretli, si bola z drobcom doobedu na prechadzke s kociarom nie? ...

juliap
6. sep 2011

@danuss77 a aj vcera sme sa tusim stretli, ste isli s drobcom a s mm cez dvor na Matici a my oproti vam s kociarom, jarkom a civavkami ...

aksuram
11. sep 2011

Ahojte,
mam prosbu na vsetkych ktori ste niekde zazreli nasho Mata. prosim kontaktujte mna alebo rovno policiu na c 158.
Tu su podrobnosti:
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/krimi-a-nehody......

juliap
11. sep 2011

mamicky Zumbacky, davam do pozornosti ... http://www.akcieprezdravie.sk/docs/harmonia/zum...

mimca20
19. sep 2011

@preshibana Ahojky. Dufam, ze si najdes nejake tie baby na pokec, je to niekedy dost dolezite. Ale uzivaj si tehotenstvo, potom si to vsetko budes inak uzivat.

danuss77
30. okt 2011

nooo...len kvôli tomu som sa prihlasila 🙂 či nenájdem nejaku reakciu že sme sa spoznali 😉 ...a.... spoznali 😀 aj ja som mala už dlhšie pocit, že ,,ide juliap,,

juliap
31. okt 2011

@danuss77 no, tak dobre som si typla ...