Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
5. sep 2008

a podla mna z toho stresu co sa bal chodit do skolky, bol kazdy mesiac chory........cize on v kazdom mesiaci marodka

aneti78
5. sep 2008

jaj, to si uz pisala, ze take hnusoby mali. to je moc dolezite aka je ucitelka. ja som si hovorila,ze ked budu zachvaty rano,tak dam prelozit do inej triedy,ale ked mi uz aj kamosky povedali,ze to su dobre ucitelky,tak som si myslela,ze to bude ok.

to uz vidno aj podla toho ako so mnou rozpravaju o nich, ako ich privitaju....

alcapalca
5. sep 2008

rozpravam to dookola jak truba, lebo mi o stale v hlave sedi, mne vtedy bolo tak luto ked mi to branko rozpraval

aneti78
5. sep 2008

Aleni ☹to nic, hlavne,ze je to za vami, ako dlho vlastne chodili do tamtej, kym si ich nepremiestnila?

ucitelky by sa mali snazit. lebo su deti, ktore to hladkanie ani moc nepotrebuju (to ako nasa Tamarka, ta mi da pusu a uteka, ale Jakub mi poobede visi okolo krku desat minut) a su take, co su citlivejsie. ved sa to urcite ucili v skole ako na tie deti maju ist.

alcapalca
5. sep 2008

maly je hore, vela som toho nestihla , paaa

janazuza
5. sep 2008

Anetka maš super deti ako všetko zvládli.
Kubi, to je fajn ak vela rozpráva.Náš je ukecaný stále, ale jazýček ma lenivý. chodíme( chodili) sme na logopédiu, ak si dáva pozor tak rozpráva pekte, ak nie tak jazuk uteká dopredu medyi zubky.Snaží sa . 😉 hovoriť dobre.

aneti78
5. sep 2008

Jani, dik 😉
nasi rozpravaju uz vsetko,ale vela este komolia alebo hovoria len konce slov 😀 ale rozumieme sa

som sa dnes poobjednavala ku vsetkym moznym dr. na preventivky a konecne aj na gastro, ktore odkladam a sestricka mi povedala, ze urcite sa pan dr. bude chciet pozriet hadickou do zaludka, to neprezijeeeem, ved mne len hrdlo pozeraju a ma napina 😝

kubanka
5. sep 2008

No aj mne treba ist na preventivky, ale nejako sa neviem dokopat cele leto. Aspon zubara a zensku by som xcela stihnut.

aneti78
5. sep 2008

Kubi, ani ja som sa nevedela dokopat, kym boli deti doma, mama sice poblizku, ale stale nieco bolo, tak som dnes vzala telefon a konecne sa objednala.

no nic, koncim na dnes s robotou, lebo mam dost, idem kus von a potom po deti 🙂

kubanka
5. sep 2008

sisi uz pecies tu tortu?

sisi1
5. sep 2008

Ahojte,
prave som zapla kompik, este som Tima sprchovala po prechadzke, cely bol zapraseny z toho piesku co sa s Lalkou hrali 😅 polievku papal, ja som sa napapala a chystam sa na tu tortu, no mam dost respekt....drz palce nech sa podari.... 😉

kubanka
5. sep 2008

a mas vsetko pokupene? Neze Ti bude nieco chybat 😀
Ja varim zemiakovu polievku s vajickom

sisi1
5. sep 2008

Takze predsa zemiakovu 🙂 Timo zjedlo koooopec polievky, normalne som kukala jak puk....
Joj a nestras, ze mi bude daco chybat....hadam mam vsetko.... 🤐

kubanka
5. sep 2008

hej predsa ta....co s tymi zemiakami......len neviem co na veceru....na obed mame grenadir

sisi1
5. sep 2008

My mame este sisky zo vcera ale to tiez nebude na veceru...asi bude pizza 😀

kubanka
5. sep 2008

aj my asi dame pizzu na solivare..... po bazene mi vytravi a muzikovi po hokeji 😀

janazuza
5. sep 2008

AQhojte. My sme boli v meste čakať tatika a potom sa šlo do cukrárne.( MNeto to iste chýba 😀 ). Malý kuká telku, očká ma pomlčky je strašne unavený a nechce si ísť ľahnúť, a to poobede nespal 😕

alcapalca
5. sep 2008

ahojte xi janka, ja som tiez cely den drzala, jedla som len 2x na obed a vecera a to len ryza, a orestovala som si postruhanu mrkvu a sezamove semiacka a take rizoto som si spravila
krasne som sa drzala cely den ateraz som vytiahla z mrazaku mrazenu tortu 😀

aneti78
5. sep 2008

babyyyy, ja som nejedla sladke uz 6 tyzdnov a uz mam 10 kg dole. da sa to. ked vas chyti hlad, urobte si caj teply. zohreje zaludok. ale bez cukru!!! 😀

ja som dnes prisla do skolky a ucitelka povedala, ze Tamarka je tam uz velka sefka, detom hovori, co mozu, co nemozu, dojedia, ona odklada riad (maju v kazdej triede vlastnu jedalen s okienkom, tak tam odnasa), okolo Jakubka skace, obuva ho, pomaha obliekat....no ja z nej nemozem 😀

alcapalca
6. sep 2008

aneti blahozelam 🙂

janazuza
6. sep 2008

Ahojte. Alenka super,gratulujem.
My dnes balíme a pratáme- horor bordel všadeš, veci porozkladané všade krabice...hroza.Presne 2 týždne a ideme pa 😉 .Ešte musim zistiť prípojku na net 😀 , aby som nezostala odrezaná od sveta 😀

janazuza
6. sep 2008

Anetka ja mam strasne rada sladké ☹ , som jak drak na cukriky a mam problem vyržať bez. Je supr, že ti to ide tak dole

kubanka
7. sep 2008

janazuza....ja som sa stahovala uz 2x, takze Ta viem pochopit a predstavit si to...ale mne sa to celkom pacilo......ja mam rada zmeny takehoto druhu. Ked dokoncime nas domcek o par rokov, tak sa budeme zase stahovat a ja sa uz teraz tesim. My v nasom jednoizbaku mame uz tretikrat prehodeny nabytok 🙂 stale sa dokupuju nejake veci a treba im najst miesto, hlavne odkedy mame Lalku ......a stale sa nam zda vacsia ta izba. 🙂

alcapalca
7. sep 2008

ahojte, kde ste v tej horucave?
janka zavidim...........myslim ze nepotrva dlho a aj ja zacnem balit kufre 🙂 uz ma to tahaaaaaa za hory za doly

kubi my tiez to iste robime, obmiename , presuvame, prehadzujeme a stale nieco nove vymyslam, muza uz ide por......zo mna, ale ta co ine sa tu da robit nie?

aneti mam dole dalsie kilo 🙂 ale ide to pomaly, aby mliecka sme mali vela vela-----som citala ze optim. je 2 kila na mesiac aby sa nestratilo mlieko, prip. sa moze zmenit chut mlieka a drobec ho nezochce, takze semtam ked zhresim nevadi, no ale zas cukriky nemusim, ale zmzke neodolam

aneti78
7. sep 2008

ahojte

dik za pochvaly. Aleni, ja by som skor uplne obmedzila to sladke a mastne, ale kludne mozes jest viackrat denne, tak sa to aj odporuca (5 porcii denne) a urcite to pojde dole. ved kazda dobre vieme, ktore potraviny sa nemaju jest - hluposti ako keksy, cipsy....
mne chutia aj tie fit tycinky,ale zatial to nejem.

ja neznasam stahovanie,ale ten super pocit potom z noveho.....teraz mame nervy a vybavovacky okolo chaty nasej buducej,ale nevieme sa jej dockat.

my sme boli vcera a dnes u svokrovcov a krstnata celu noc vracali a aj dnes, tak ak to nebolo z jedla (dost sa obaja prejedli vecer), ale viroza, tak mozno to chytia aj nasi 😠 tak cakam, pre istotu som im dala probiotika.

janazuza
7. sep 2008

Ahoje. Malý dnes fnukal, ze ho bolí hrdlo.( zmrzlina ) 😠 Nasadila som homeovox, tak uvidím.Začínam šalieť, našim sa odvolali kupci. Asi ma porazí, budeme asi musieť zobrať požičku , ak nepredajú byt.Už neviem čo robiť. ☹
Anetka ja davam malému každý den(aspon sa snažímkaždý den)mliečko s probiotikom.Lepšie mu trávi a aspon chodí pravidelne na WC. 😀

kubanka
8. sep 2008

To je ale den, ja som tahala spanok do 8:30 a Lalka este taha 🙂 🙂

Asi dnes skocime na to ockovanie Prevenarom, lebo nesvieti slnko a to by sme nemohli ist von

alcapalca
8. sep 2008

aj my mame dnes ockovanie, tak nam drzte prsty, sa bojim viac ako maly

aneti78
8. sep 2008

ahojte

tak nas viroza neobisla, mam nervy, nenakazia sa v skolke,ale cez vikend 😠
Tamarka vracala v noci asi 7 krat, inac nic. Jakubko nemohol dychat ci co, trosku ma soplik a mierne zapalene hrdlo,ale dr. povedala, ze davat len nurofen a do stredy by mal byt ok.
tak su doma a muz si zobral OČR...aspon nieco 😉

kubanka
8. sep 2008

aneti, tak to vidis a kazdy vravi, ze v skoke sa deti nakazia najskor.....posielame vela vitaminov dvojkam.
Nebolo vela ludi u dr? Nexce sa mi ist velmi po dazdi...... ☹ ale bolo by dobre ist, aby sme to mali za sebou. Kde vlastne budu pichat? Do nozky ci do dupy?