• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
vyzdobim, kupim balony a nieco okolo toho, mozno nieco na hlavy ako mali ked mali rocik. budu dve oslavy - s nasimi a krstnym /mojim bratom/ a so svokrovcami, to pride aj svagor. krstna pride zvlast, kedze sa rozisli :unamused: a my im dame darcek presne toho 23.9. a asi pojdeme 27.9. na ten koncert podhradskej a canakyho. este ani nemame darcek, chcem akurat tie telefony,co sa mozu medzi sebou rozpravat,ale inak neviem co, muz hovori, ze jakubkovi bubny nejake, on furt s niecim bubnuje. gitaru sme mu kupili minuly rok. a tamarka len babiku chce.
12. sep 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera prisiel letak z dracika, a maju tam pekne zlavy
12. sep 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste co kupovali na tri roky?
ked oni maju vsetko a furt im daco kupujeme :confused:
este im kupim velke paplony a vankuse a nejake obliecky podla ich vyberu, tak z toho sa budu tiez tesit ohromne.
12. sep 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten koncert mohli v divadle urobit , v priestoroch skoly to take hm, nelakave
12. sep 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale moj oco tam robi vikendy na vratnici a akurat vtedy tam ma sluzbu, tak mne to aj vyhovuje :grinning:
12. sep 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tri roky sme boli v NL, takze velke oslavy neboili, no a urcitelen nejake hracky
12. sep 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja tiez len normalny obed urobim akoby som robila tak ci tak a torta bude. ziadne kolace, oblozene misy....
12. sep 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 1. rok som im kupila hojdac.konika
na 2. rok velkych plysakov ako oni, z rozpravky, jeden stal cez 1000 ale doteraz sa s nimi vyhraju
a potom uz len take drobnosti, nic extra co by som pamatala
12. sep 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj do skolky budes nieco chystat?
12. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz mam aj riad este od vcera poumyvany......vcera sa mi ho nexcelo umyvat, lebo som mala plne brusko pizze......... :slight_smile:

sisi brazdi ulicky v Maxxe ..........kupila si nieco? Keby si zavolala skor, tak by sme mozno isli, ale uz aj tak bolo vela hodin. Lalka je dnes od siedmej hore a od 11:45 hajaaa
12. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme im najviac na prvy rok kupili,lebo to mali celkovo este malo hraciek. aj sme ostatnym kazali kupit lego, hojdacku pre dve deti a pod. s ktorymi sa hraju este doteraz, cize teraz uz moc neni co kupovat. minuly rok dostali od krstnych bicykle a od nas a ostatnych len take mensie hracky.

a krstna im stale kupi vela oblecka, takze to ja nekupujem, ja len priebezne, co treba
12. sep 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite nieco kupit, co sa kupuje? to sa asi spytam uciteliek aky je zvyk...

Kubi, no sak riad neujde :grinning:
12. sep 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo ze aj tie telefony sme im kupovali, uz som na nich zabudla lebo vydrzali im asi 2 tyzdne ak vobec
tie drotiky povytahovali

kubi ako je vonku? treba sa naobliekat?
12. sep 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz na nich kukali v Rozpravke, vyzerali,ze sa nedaju tak lahko zdemolovat :grinning: nasich uz ale preslo to demolacne obdobie, uz si vedia pekne hracky ulozit, poupratovat, setria si. minule Jakubko pisal na zemi po papieri a Tamarka mu hovori: Jakub, popises koberec, no no, drahy bol koberec, no, nemyslaj (nevymyslaj) :grinning:
12. sep 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne z rozpravky mali, ako ich tahali jeden jednym smerom isiel druhy opacne tak povytrhavali, nemaju take bezdrotove?
12. sep 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, my sme bezdrotove pozerali a este maju vysielacky,ale tie vravela,ze skor na vonku su dobre, ze cez mur by sa asi nepoculi (doma v byte)
12. sep 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka no jasom mala 3/4 rifle a tricko s kratkym rukavom a malej som dala dlhe rifle a bodynko so svetrikom. Nie je ani zima ani horuco.......je tu jeseeen :slight_smile:
12. sep 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mama tu rano bola a hovorila, ze uz neni tak teplo ako sa zda, ze svieti slnko :unamused:
12. sep 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klop klop.........je tu niekto ?
u nas u vsetko zaspalo
12. sep 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves, ja uz som tu
12. sep 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aleni, tak co pokupila si? v tescu som dneska bola v hyperi a sameeee akcie na prckov, na takych vacsich ani moc nie,ale vetrovky pekne maju dievcenske aj chlapcenske :wink:
12. sep 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha no jasen anetka , tiez ti spinkaju?
jasne tam malo byt
zaspavaju este len.
12. sep 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupila som iba jedno body s dlhym rukavom, lebo naozaj drahe, stalo az 160 korun, pred 3 mesiacmi mali ovela lacnejsie, ved vtedy som mu pokupila kopu aj 56 a 62, skusim nejak prehovorit muza a skocim do maleho tesca zajtra, snad
12. sep 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ked davali pocasie, no nic moc, riadna kosa, musim mu este pancusky nakupit, nema ani jedny
12. sep 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to je palka za jedno body. ved HMkove stoji menej. chod urcite do tesca, ja poznam vela ludi, co pouzivaju tie, co mas 7pack a su spokojni
12. sep 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? tie som este nemala, tiez radsej cherokee pokukam jak tescove, lebo to made in china :grinning:
12. sep 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som myslela cherokee, boze, pisem jak hotentot. to este nejake ine tescove existuju?
12. sep 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naposledy som kupila 2pack po 90,- velkost 92 s kr.rukavom, ale aj tak, za tu cenu...davala som im to na spanie, kym mali este plienku v noci. teraz im to velmi ani nedavam. krasne ale su, biele s takym jemnym obrazkom v strede
12. sep 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok