Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
14. feb 2008

Jaj, a zasmiala som sa na tych plavkach 😀 Roztomileeee 😵

sarka211
14. feb 2008

sisi mam problem so svokrom..tak som zbalila malu a isla prec..neviem ako sa to poriesi 😖

kubanka
15. feb 2008

zima zimicka sa nam vratila

sisi1
15. feb 2008

Dobre ranko,
tak nam Presovik poprasilo sniezikom, ked ja uz bytostne ocakavam jar 😎

Sarka, tak to mi je luto 😒 Hadam sa to nejako vyriesi, drzim palce 😉

kubanka
15. feb 2008

sisi ako sa mali chlapi v stredu?

kubanka
15. feb 2008

moja Lalka riadne vystrajala....juuuuuuuuj, manzelik mi xcel volt uz o osmej, ale zvladol to 😀

sisi1
15. feb 2008

Kubi, mali sa dobre, raz mi aj volali, no my sme nepoculi, nahrali mi smiesny odkaz, muzik povzbudzoval Tima, nech mi daco krici na odkazovac, vies si predstavit tie zvuky 😀 😀 Ale o 21,30 vraj zalahol. A Lalka kedy zaspala?

kubanka
15. feb 2008

tiez tak zaspala
vcera vecer sa pekne hrala a bol dobrucka......ved bol Valentin a ja som jej vysvetlila, ze na valentina ma kazdemu koho ma rada povedat, ze ho lubi

dnes bude s nou babka, lebo ideme do divadla, tak som zvedava ako sa budu mat, ci nepoletime v polovicke domov hihi

sisi1
15. feb 2008

Neboj, zvladnu to, pekne si uzite predstavenie 😉
Ja som tiez vcera Timovi hovorila ako nam ma povedat, ze nas lubi, len take ociska na mna vypliestal, ze co od neho chcem 😕 😅 😀

kubanka
15. feb 2008

no asi idem uz ranajkovat
vy idete na vikend k vasim?

kubanka
15. feb 2008

jeeeeeeeeeeeej pozri ako sa rozsnezilo 😀 😀 😀
mne sa paci, ked je vsetko biele

sisi1
15. feb 2008

mne sa tiez paci snezik, hlavne vtedy ked lyzujem 😅
Ale uz chcem teploooooooooooooooooooooooo

Hej ideme na vikend k nasim, prechadzka sa asi v tej chumelici nekona 😒

kubanka
15. feb 2008

ahaaa uz svieti slnko, mozes ist na prechadzku

aneti78
15. feb 2008

ahojte

tak my sme si robili plany, ze niekam vypadneme, chcela som do Tatier, ale nakoniec budeme doma, manzel ma dooost prace 😒 je to sice v plane, ze tam pojdeme, ale ktovie kedy 😀

Kubi, nestras so zimou 😨 ja chcem jar, take prehanky nech budu, ale nech uz nenapada dva metre ako pred par rokmi presne na valentina, mali sme ist na ples a normalne ho zrusili, lebo bola kalamita, take som mala nervy a s urobenou frizurou som hulila jednu za druhou u manzela vtedy este na intaku 😀 to su spomienky 🙂

Janazuza, ja uz mam dole 6 kil 😀 tesim sa hrozne. dobra dieta, ani hlad nepocitujem, co je u mna divne a hlavne je rychla. lebo mne sa paci 90 dnovka, ale nechce sa mi tak dlho cakat. no a beriem to tak, ze robim prehresky, ved ked teraz vypekam v pekarni, tak si stale odhryznem, musim ochutnat ake to je, ale oproti prezieraniu, co bolo okolo vianoc, je to riadny rozdiel🙂 este tolko dole a budem spokojna a potom uz diety nebudem drzat len zdravo sa stravovat. len som myslela, ze sa vybodnem na cvicenie, ale zacina mibyt velka koža, a este ktomu to vytahane brucho 😕 musim zacat aj cvicit.

malinka22
15. feb 2008

Ahojte dievky...
ked vam poviem ze sme sa dnes s Nisou vybrali poprechadzat..chodili sme chodili..fukalo silno ale nejako sa nam darilo ten hnusny vietor oklamat..ale co potom, ked sme nakoniec zabludili az na exnarovu..zrazu sa zatiahli mraky zacala doslova fujavica no a snezilo ako keby mal byt koniec sveta..tak si asi viete predstavit ako sme sli domov..no skor sme utekali 😅 ..

..mala mi spala necelu hodinku..co je pre nu o tom case malo..dve hodiny spanku musia byt..tak som zacala rozmyslat co robit..Nisa samoska utekala domov pretoze aj Lalka sa jej uz zobudila a bola nervozna...

Ja som prisla do vchodu a cakala som ,pretoze som nechcela ist hned domov aby sa mi Vanesa nezobudila, to by bolo potom divadlo 😲 😒 🙂 ...no tak ako som cakala asi 10min..ako keby sa pocasie otocilo o 180° krasne vonku svietilo slniecko, pofukoval vetrik, a dalo by sa ist aj na dlhsiu turu... 🙂 Skratka nezabudnutelna prechadzka ..Vraveli sme si s Nisou ze nam asi nikto neuveri, ze sme prave v tom "najkrajsom" case boli na prechadzke s nasimi princeznami... 😅 😅 😅 😕 🙂
😉
Tak co veri nam niekto?! 🙂

sarka211
15. feb 2008

ahojte...no aj mz sme boli vonku cez tu burku a bolo to strasne...cely kocik bol biely , mala mojej kamosky hned vstala, lebo ju vlocky zobudili....... ale nakoniec sa to ustalilo a svietilo nam krasne slniecko 🙂

janazuza
15. feb 2008

ahojte
sisi, nechodím behať - len sa smejem( ja na cvičenie moc nie som- aj to na mne patrične vidno)
aneti- tak som rada,že sa ti darí. ja som len včera porušila a aj tak som schudla asi len 2 kg, moc mi to nejde dole ☹ , asi sa predsa len budem musieť dokopať k nejakemu cvičeniu 😠
my sme chceli isť dnes von , pekne svietilo slniečko a naraz hrôza des fujavica jak na Sibíri( tak sme sedeli doma)

denik
15. feb 2008

malinka ja ti verim 😀 s Veronkou sme chytro papali desiatu, ze ideme von, lebo svieti slniecko.. sli sme sa chystat, trepem ju chudinku do overalu, ked zrazu tma, vetrisko taky, az nam strecha rincala aked som videla ten sneh,hned som ju zobliekla.. zisli sme do obyvacky, ze sa ideme hrat a zrazu slniecko.. hotovy blazinec 😝 tak sme dnes vonku neboli.. za to si maminka poobede po dlhooom case zdriemla s malickou 😵 super pocit 😵 😵

kubi ako bolo v divadle? ja by som tiez sla.. uz som dlho nebola.. niekedy v maji naposledy na drislakoviny 😀

sisi sak sestricku Timkovi nekupite? a budu aj satocky 😉

a neviete, ako sa ma mihalicka so Sonickou? dlho som o nich nepocula..

kubanka
16. feb 2008

ahoj
denik v divadle bolo super, velmi sa mi pacilo, ale mne sa zatial vzdy pacilo, neviem ci je to nahoda, ale sravy vyber predstavenia heh

denik
16. feb 2008

kubi ja mam nase divadlo tiez rada a pacia sa mi presovski herci, takze tiez mozem povedat, ze sami zatial pacili vsetky hry, co som videla.. na co ste boli?

kubanka
16. feb 2008

Boli sme na Frantiska z Asissi.

kubanka
16. feb 2008

Je tu niekto?

kubanka
17. feb 2008

skoro cela nedela za nami a tu nikoho 😖

aneti78
17. feb 2008

ahojte

tak som prave dala nejake nove fotky,ak chcete,mrknite 😉
http://album.webindex.sk/main.php?g2_itemId=2751

janazuza
17. feb 2008

ahojte, to tu nik nebol?
aneti super fotky 😀

kubanka
17. feb 2008

aneti pekne fotky

sisi1
17. feb 2008

Ahojte,
tak my sme sa vratili, trosku som vas pocitala...no nepopisali ste vela 😅

Mali sme sa fajn, Timo uz prekonava obdobie, ked sa bal cudzich a uz nemal problem ani s mojou tetou, ktorej sa hrozne bal. V pohode sa snou hral a siel na ruky, tak sa tesim.

Kubi, som rada, ze sa vam predstavenie pacilo, aj ja mam rada tunajsie divadlo....chyba mi to....

Malinka: tak to ste mali prechadzku chudata, ked si mi volala, ja som spala....tazku noc som mala za sebou, skoro rano som vstavala, tak ma zmohla okolo obeda unava a zalahla som s Timom. 😎

Aneti, krasne fotecky, scrapiky si ty robila?

Pekny vecer vsetkyyym 😉

sisi1
17. feb 2008

Denik: mozno kupime, ked bude vacsi 😀

aneti78
17. feb 2008

sisi, no ano, pridala som kalendar, co som robila na vianoce.

kubanka
17. feb 2008

uz mate kupene nove sedacky pre deticky, vacsie? Neviem sa rozhodnut aku kupit.
Dnes mala jedla tycinky hehe