Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

janazuza
12. sep 2008

ja sa modlím aby nepršalo, keď sa budeme prevážať veci

aneti78
12. sep 2008

dobru noc,Aleni, veru ani ja sa netesim ☹

aneti78
12. sep 2008

a my robime buduci tyzden zaklady a jasne - bude prsat 😖

aneti78
13. sep 2008

ahojte

ako vikendujete v tejto kose? 😉

Aleni,ako chlapci? su ok, ci aj oni prechladnuti. Jakubko uz nema teploty,ale stale mu z toho nosa tecie, tak ja neviem 😒

ja som dnes robila tortu, podarila sa, dufam,ze bude dobra a je peknucka. idem este doupratovat, pochystat si nejake salaty na zajtra a odfotim ju a potom vam dam link na fotky 🙂

aneti78
13. sep 2008

tak som pridala fotky do albumu, zajtra sa este zapichne sviecka - trojka 🙂

janazuza
13. sep 2008

Ahojte.
Anetka super torta. 4o je to za srdiečka? sú to cukríky?
my sme dnes balili vo veľkom. Mameasi 22 krabíc - ale kam s nimi....

alcapalca
13. sep 2008

dobry vecer
ano Branko je prechladnuty riadne, noc bola hrozna nemohol dychat, doobeda este bolo mu zle, vela soplov a teplota mu vystupila, ale pospal cez obed a potom mu uz bolo lepsie, aj teraz tu som v detskej, tak celkom slusne dycha
som mu dala iba sinupret a namiesto fenistilu ja davam 1x denne Xyzal

alcapalca
13. sep 2008

Anetka musim ta pochvalit, krasna torta, si hotova cukrarka, jaj vam zavidim oslavu, my si este pockame do novembra, ale Lubko ma meniny v sobotu o tyzden tak aspon malu si urobime
mam rada take detske oslavy a hlavne vidiet ako sa decka z toho tesia

alcapalca
13. sep 2008

a vikend o nicom, cely den sme boli doma, az som sa divila ze celkom sa pekne hrali, ze neboli nervozni, ale zajtra pojdem s malym von aj keby neviem ako bolo, naobliekame sa a aspon trosku vypadneme

aneti78
13. sep 2008

jeeej, dakujem za pochvaly, ja by som to ani nebola na seba povedala 😀

Jani, ano, su to zele cukriky Haribo. dostat v hyperoch.

sme im dnes fukali balony, mame tie tvarovacie, muz pozeral na nete, ci nieco podla toho nestvori,ale nepodarilo sa nam, tak budu len tak. ale deti mali z toho srandu.

Aleni,ano presne, je to o detoch. automaticky vsetko prehanam a chcem,aby vsetko mali a aby sa im to pacilo. a odmenou su tie iskricky v ich ociach 🙂 skore uzdravenie Brankovi a nech to Lubko nechyti

alcapalca
13. sep 2008

a hlavne Tadeasko, Brano ma zakaz vstupu do izby kde je maly 😠 musim byt prisna, ale veru nechcem si ani predstavit zeby mi ochorel

aneti prajem vam peknu a vydarenu oslavu 🙂

aneti78
13. sep 2008

dakujeme 😉

no to je fakt des, Tamarka bola tak v jeho veku mozno aj mensia,ked prvy raz chytila sople, dva tyzdne ju to drzalo, ja otlacena hlava od tyciek z postielky, co nic nemohla spat 😖

janazuza
13. sep 2008

Alenka , Branko berie Xyzal? náš ho berie asi rok pravidelne rano a večer má ho predpísaný od alergologyčky.Ak mu nedám 3 razy tak je hned chorý.Minule som zabudla doma ked sme boli u našich- hned soplil a kýchal.

alcapalca
13. sep 2008

neberie uz ziadnelieky pravidelne od alergologa, bral aerius kazdy den, ale mne sa zdalo ze je skor chory po nnom, tak som mu vyasdila a uz viac ako rok ho neberie
xyzal nam predpisala raz nasa doktorka ze ked maju sople, nech im dam rano 5 ml, neuspava tak ako fenistil

aneti78
13. sep 2008

nasich neuspi fenistil, ani sinupret, ani ambrobene 😀 dokonca teraz,ked Tamka vracala,tak som mala davat diazepam a ani to ju nejak neutlmilo. 😕

alcapalca
13. sep 2008

😀 Aneti, neviem ci sa ma smiat ci nie 😀

aneti78
13. sep 2008

minule kamoska hovori,ze ten fenistil je celkom dobry liek, decko take kludne, spave, so vsetkym suhlasi 😀

alcapalca
13. sep 2008

isty cas ho uz neeodporucali, ta predchadzajuca doktorka nam zacala predpisovat nejaky iny, ale ten im vobec nezaberal, tak ja som stale fenistil si pytala

janazuza
13. sep 2008

alenka aerius beriem ja ☹ na alergiu

janazuza
13. sep 2008

Fenistil som davala malému ked kašlal- a nie je návýkový?

aneti78
13. sep 2008

zevraj je navykovy,tak radsej davam sinupret,ale teraz kazala fenistil,tak davam ten.

janazuza
13. sep 2008

sinupret je fajn. rozpušťa aj hlueny, davala som ho malému,ked bol chorý( a to som ešte kojila ) dostal silnú nádchu

aneti78
14. sep 2008

caute

tak Jakubkovi dnes vystupila rano zas teplota a hrozne sa rozkaslal. hned som budila muza a isli na pohotovost, urcite uz dostane lieky. a Tamka pojde v utorok sama do skolky 😉 ale chce ist, tak uvidime, co to bude

aneti78
14. sep 2008

tak hlasim,ze Jakubko ma anginu, nie ale nejaku hroznu, musim sa s nim trepat este v utorok k nasej dr. dostal ATB 😒

janazuza
14. sep 2008

ahoj.
musí mu byť zle, s anginou nie su žarty. ☹

aneti78
14. sep 2008

Jani, ano bolo mu dnes zle ☹ moj chrustik, taky bol slaby. o jedenastej zjedol celkom s chutou trosku kuracej polievky aj s troskou masa a o druhej, ked vstal, tak vracal. potom este tri krat. precitala som letacik k liekom a tam to bolo ako neziaduci ucinok, tak som zavolala na pohotovost, ze co mam teda robit a pan dr. na mna hned spustil, ze: my stale opakujeme - menej jest a viac pit. nechapem preco tie deti chcete stale tolko napchavat 😨 no mne viac netrebalo 😠 😠 som hned zvysila ton, ze ja som ho vobec nenapchala, ta polievka bola jedine jeho jedlo a zjedol jej iba trosku. tak potom hned aj on zmenil ton a ze ci ju s chutou jedol, ci bol hladny. ja ze hej, iba tolko, kolko chcel. joj ale ma vytocil 😠
vraj to neni od liekov, lebo to by vracal hned rano, ze to ta angina a vsetko..... 😒

janazuza
15. sep 2008

Ahojte
Anetka na pohotovosti je otras prístup. 😠 Vedia človeka riadne napáliť.
Náš malý dnes zaspal o 19 10- zázrak. mame kludný večer, a šiel bez reptania, lebo zajtra prídu naši po neho 😀 .Tak sa tešil.
My sme dnes makali od rána. Ostala ešte kuchyňa( ale to nakoniec) A PIVNICA. 😒

aneti78
15. sep 2008

ahojky

my sme dnes rano vyslali Tamarku k babke a ja s Jakubkom sme prespali cely den. bolo mi zle, vcera muzovi. ale nas to preslo za pol dna, konecne ma prestala boliet hlava. Jakubko vstal okolo tretej a potom uz sa pytal prezliect z pyzamka a hral sa akoby nic. teplotu uz nemal. tak snad sme z najhorsieho vonku.

kubanka
16. sep 2008

Ahojte po vikende......ako citam mame to marooodov, tak posielam vela, vela vitaminov na uzdravenie 🙂
My sme cely cas neboli doma, lietali sme po navstevach, ved v takom dazdivom case sa neda ani nic ine robit a doma je nuda.

sisi uz ste doma? Aky bol gulasik? Asi sa ziadny nekonal po dazdi co? Alebo ste ho robili vnutri?

alcapalca
16. sep 2008

Ahojte
aj my sa hlasime k marodom, Brankovi nie je o nic lespie a tak s nim tiez skocim k lekarke dnes, iba sopli a zachripnuty hlas ma, ale aspon nejaky pamykon nam da
a hnusnu zimu mame v byte, mohli by trosku pritopit ☹
Aneti takze oslava nic moc ze? chudacik Jakubko, no pri dalsej oslave mu to poriadne vynahrad