Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
16. sep 2008

Hej alenka v bytoch zima a oni nezatopia cely vikend. Neviem na co cakaju?
Tak uz aj Branko?

deniskajakubko
16. sep 2008

ahojte holky,
trocha som dočítala, písali ste o svadbách, my sme boli teraz v sobotu, švagrina sa vydávala. Ja som pobehala celé mesto, chcela som Jakubkovi niečo kúpiť na oblečenie, no nič som nenašla. Dokonca som šla aj do čínskeho obchodu, čo ja nemusím - ble 😖 Tam mali obleky ale čierne, niečo príšerné. V sobotu - v deň svadby sme šli ešte do MAXU - manželovi kúpiť košeľu a kravatu, lebo v meste nemali jeho veľkosť a že skočíme do detského RESERVED či náhodou niečo nenájdeme - no a samozrejme, že sme mu tam kúpili všetko na svadbu. Košelu, vestu, nohavice a aj topánky. Smiali sme sa, že nás vyšiel drahšie, ako my dvaja do kopy. Ale neľutujem, krásne vyzeral. Bola som s ním u kaderníčky. Vystrihala mu boky, spravili sme mu "číro" na hlave. A tie veci ešte vynosí, kúpili sme mu, také čo by mu malo byť dobré ešte o rok a o rok ideme na 3 svadby.

deniskajakubko
16. sep 2008

O týždeň oslavujem 30-tku - 😠 , len našich a svokrovcov budem pozývať asi až niekedy v októbri, lebo ešte stále prerábame jedáleň a trocha aj kuchyňu. Konečne sme kúpili novú chladničku. Dali sme si do jedálne spraviť barový pult, ujo mi na 30-tku spraví knižnicu a stôl pod PC, takže sa vytešujem ako malé decko.

Sisi - závidím, že budete mať umývačku riadu, ja aj keby som chcela, tak ju nemáme kde dať, máme malú kuchyňu a nezmestí sa nám nikde, jedine na úkor jednej skrinky, čo tam máme riad a to nie je možné. ☹

deniskajakubko
16. sep 2008

Ešte aby som nezabudla,
dúfam, že sa nemýlim,

Anetka - všetko najlepšie k narodeninám, hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky a rodinnej pohodičky

a ešte všetkým oslávencom - meninovým SISI, JANKA - všetko naj 🙂

kubanka
16. sep 2008

Heh deniska ty prides raz za cas, ale zato vela popises. 😀

aneti78
16. sep 2008

ahojte

ani som nepopisala aka bola oslava. na to ze je Jakubko chory,tak celkom ok, fukali odusu a chceli stale odznova zapalovat sviecku (mali sme cislicu 3). dostali len peniaze, ze im mam kupit nieco ja 😕 a ja som sa tesila, ze sa doma nudia, tak aspon nejaku hracku dostanu...no ale penazi dostali dost, bude aj na paplony, obliecky a hracky jasne,ze kupime.

Tamarka isla do skolky a ja som bola s Kubkom u dr., tak afty su uz vyliecene, tak len dobrat lieky a malo by to byt ok. teplotu uz nema.

Aleni, skore uzdravenie Brankovi, myslim na vas,aby to drobec nechytil, lebo nasa dr. hovorila,ze je to brutal nakazlive

deniskajakubko
16. sep 2008

Anetka a kde ma byť ten koncert Podhradskej?

deniskajakubko
16. sep 2008

Kubi tak to za ten čas čo tu nie som popíšem, rada by som sem chodila častejšie, ale som v práci, keď prídem domov, tak sa snažím byť aspoň chvíľu s Jakubkom, keď ide spať večer Jakubko ľahám si s ním a zobudím sa až ráno. Nejak sa už neviem premôcť sa postaviť z posteľe, tak fajne sa mi spí.

aneti78
16. sep 2008

Deniska, dik, ale narodky budu mat deti, ja uz som mala v marci 😉

koncert je na SOU Stavebnom na Volgogradskej 27.9. o 16:00,ale nemam zistene, kde sa kupuju listky,ak sa teda plati vstupne. ale to urcite...

aneti78
16. sep 2008

no ale prave kukam na strankach podhradskej a canakyho (na dvoch strankach) je uvedene, ze koncert v PO je 28.9. a nie 27.9. - to su v KE. ale tuna http://www.koncertypredeti.sk/index.php?id=6 je to naopak. tak teraz co je pravda? 😖

kubanka
16. sep 2008

ciiii u nas uz topiaaaa

aneti78
16. sep 2008

Kubi aj u nas 😉

deniskajakubko
16. sep 2008

Tak kto to mal teraz 30-tku?

Anetka ďakujem za odkaz na stránku, no teraz tiež neviem, ktorý termín je na Prešov

Ja mám v práci riadnu kosu - popíjam čajíky

A mám tak voľnejšie - riaditeľ šiel niekde von

deniskajakubko
16. sep 2008

Inač, keď sme prišli do sály v sobotu tak Jakubko sa začal sťažovať, že ho bolí bruško, asi po 40-tich minútach ho začala bolieť hlavička, ale to tak, že sa až celý triasol, tak sme šli s nim domov, na chodbe že je mu zle na vracanie, manžel ho nestihol ani dať dole a už vracal - riadnu dávku, obsiahol to aj nový manželov oblek. Tiež neviem, či to začína nejaká viróza u ňho. Ale teraz sa nesťažuje, že ho niečo bolí, tak možno to bolo z niečoho iného. Ale moja mamka, už druhí deň leží v posteli, vracala a bolí ju celé telo

To už žeby začínali nejaké choroby?

deniskajakubko
16. sep 2008

Konečne som dočítala všetko.

Brankovi a Jakubkovi rýchle uzdravenie

aneti78
16. sep 2008

Deniska, dr. hovoria, ze teraz je toho viac ako v zime. zacne to virozou a prejde do hnisavej anginy ci co

deniskajakubko
16. sep 2008

No nestraš 😉 dúfam, že mu nič nebude.

Anetka teraz som pozerala fotočky - s tou tortou si mi spravila riadne chuťky

deniskajakubko
16. sep 2008

Ja som skúšala, či už aj u nás nezatopia, ale nič, tak mrznem ďalej 😠

aneti78
16. sep 2008

bola fajna torticka, kazdy chvalil 🙂

deniskajakubko
16. sep 2008

Máš môj obdiv, že takto vydržíš nejesť sladké 🙂

aneti78
16. sep 2008

tak mi odpisal manazer M. Podhradskej,takze plati to,co je na stranke www.koncertypredeti.sk, cize 27.9. 🙂

aneti78
16. sep 2008

ja som zjedla pol kuska a mala som dost
som si povedala, ze z torty aj jednej aj druhej zjem 😉

kubanka
16. sep 2008

NO a uz mala haja

aneti78
16. sep 2008

Jakubko uz spi dve hodky, budi sa,ale potom zas zaspi a nechce sa mu vstavat

deniskajakubko
16. sep 2008

Anetka možno lístky sa budú dať kúpiť aj priamo pred koncertom

aneti78
16. sep 2008

Deniska, tiez si myslim,ze to tak bude...pojdete aj vy?

deniskajakubko
16. sep 2008

Anetka, ak do toho nepríde nejaká choroba, tak určite pôjdeme, máme doma všetky CD, len anglické nám ešte chýba, Jakubko si ich vyspevuje a pritom tancuje tak, že sa pozerá do TV, odráža sa mu tam jeho postava, spieva a tancuje a je nadšený sám zo seba , pozná všetky texty piesni

deniskajakubko
16. sep 2008

A Vy pôjdete? Ak áno, tak by sme sa mohli stretnúť 😉

alcapalca
16. sep 2008

Jej ste sa rozkecali
Nam netopia 😠 , ale rano som zapla ruru na 200 a otvorila ju, a tak som nam pritopila hm celkom sme sa zohriali
Brano chvalabohu len pamykon do nosa dostal, presne ako som si predstavovala, odkedy mame novu doktorku tak sa snazi minimum antibiotik, pri starej by uz donho pchala a pritom len sopliska ma.
Ale v cakarni bola kopa deti a Branko oproti nim bol zdravy. Tak neskutocne kaslali az mi ich bolo luto.
Dnes nam montovali vchodove dvere tak slava, zatriasli sme riadne penazenkou ale uz ich mame a su velmi pekne 🙂

aneti78
16. sep 2008

tak podavam dalsie info ohladom koncertu, vstupne je 30,- aj pre dieta aj pre dospeleho. cize super. baba mi poslala tel. c. na ktorom sa daju zarezervovat vstupenky, kapacita je 300miest. tu je mail, ak mate zaujem, napiste jej anitasvent@hotmail.com.

Deniska, jasne, mozme sa stretnut, ked pojdeme. Pojdeme urcite tiez, ked nebudu deti chore.

Tamarka bola dnes v skolke placliva a nespala ☹ ze jej bolo smutno za Jakubkom. ale neda sa nic robit, ja nebudem jedneho nechavat, ked je druhy chory, to by si tak zvykli a potom co. nech vedia od zaciatku,ze to neni holubnik 😀
ucitelka povedala,ze bude dobre a ze pekne lezala, tak snad si oddychla