Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
16. sep 2008
sisi1
17. sep 2008

Ahojte baby,
uz sme doma, vcera vecer sme dosli, gulasik sa konal v sobotu, ked este svietilo slniecko, aj ked trochu uz pofukovalo...bolo velmi fajn aj Timo vydrzal, mal tam bratranca a sesternicku, takze som ani nevedela, ze mam dieta 😀 V nedelu este muzikovi boli blahozelat moji dvaja ujovia, este bolo veselo....aj na pizzu sme boli...
A dala som sa konecne ostrihat a hodit novy melir, este ku kozmeticke musim...

anet: krasne fotocky, torticka vyzera mnamky, aky kremik ste robili?
Dvojkam srdecne blahozelame k narodkaaaam!!!! 😵 😵 😵

Aj Timi ma rad pesnicky Podhr. a Canakyho...mozno by sme aj my sli, normalne by ma zaujimalo, ako by sa tam spraval, on je inac velky tanecnik 😀

deniskajakubko
17. sep 2008

Anetka krásne fotočky,
na tej čo ste celá rodinka, nevidno Ti celú postavu, ale na tvári vidno, že si schudla

aneti78
17. sep 2008

ahojte

Tamarka rano vypustila slzicky v satni ☹ tak mi je jej luto, ucitelka hovorila, ze vcera bola v pohode, len ked si spomenula na Jakubka, tak jej prislo luto. mala som zajacie umysly ju nechat doma,ale Jakubko je ok, uz dnes sa aj pytal do skolky, ATB ma tak do piatku maximalne, tak to uz vydrzime a mozno v piatok uz pojde aj on.

Sisi, robila som pudingovy krem kvoli detom. a davala som jahody a ananas. akurat na ozdobenie som len vymiesala palmarin s cukrom. ja nemam rada torty,ale ten kusok co som jedla mi chutil.
tuto sobotu robi mama a chce nejaku inu skusit, nieco viac cokoladove, tak uvidime, co vymysli. a mam tie figurky na vrch.
aj mne sa treba strihat a farbit, uz dva mesiace sa chystam. kde si bola?

Deniska, dik, ja som v tom chaose okolo Jakubka sa ani nenamalovala ani neprezliekla, tak sme sa ani velmi nefotili, iba tu jednu. teraz to snad bude uz viac v pohode aspon pre mna.

sisi1
17. sep 2008

Von je hnusna kosa a to som bola len na balkone...normalne ked pojdeme dam asi Timovi zimnu bundu...brrrr...

anet: ja maslove kremy nemam rada a ani nasa family, tak som tiez robila iny...pudingove su mnam...
U kadernicky som nebola, ale prisla domov k nasim, mamina znama, mala trochu cas tak som sa tesila. Inak som sa chystala do Maxu do toho Vougue salonu, maju do 21ej otvorene, co by mi vyhovovalo, kedze muzik az k veceru chodi domov....ale teraz bude par dni doma, konecne dame do kopy kuchynu...sa tesim....

aneti78
17. sep 2008

Sisi, ja pojdem asi do hypernovy.

my mame bundy podsite flisom, cize celkom sa da. ale som myslela,ze dam Tamke vestu, je hruba a tiez ma flis zvnutra,ale ked som vysla na balkon,tak som to hned zavrhla,ze by mala ruky len v svetri. dufam,ze este pride nejake babie leto.

kubanka
17. sep 2008

No uz som tu............bola som dnes trochu v praci a to co som zarobila som aj minula hned v obchode heh

A kosa je teda riadna. Myslela, som, ze vybehnem s malou aspon na 15 minut von, ale neviem no........brrrrrr. ......a teraz zaspala. Som zvedava na ako dlho. Lebo vcera bol priserny den. Furt len plakala a cosi xcela, ani sama nevedela co, natahovala sa po mne a len na ruky a nic ju nebavilo 😠
Dnes doobeda bola s tatikom a vravel, ze ani nevedel, ze ju ma......sama sa hrala a pocuvala ho.

stankajar
17. sep 2008

Prešla som všetky pokecy ale nikde si aktualne nepíšu žiadne tehuľky a ja si chcem s niekym písať
som zo sekčova ul SIBIRSKA a momentalne čakám 2 dieťa a som v 9týždni

kubanka
17. sep 2008

Ahoj a vitaj medzi nami.

alcapalca
17. sep 2008

Ahojte
Stanka vitaj u nas 🙂
Anetka posli mi do IP ten link na marcip. figurky, prosim ta, nechce sa mi hladat tu na strankach

alcapalca
17. sep 2008

aha uz viem co som chcela
nemate skusenosti s objednavanim fotografii cez net?
som nasla jednu stranku happyfoto.sk, ale este som to nerobila, tak zistujem, aka kvalíita a tak, ceny su tam celkom dobre

aneti78
17. sep 2008

aleni, ved ti ho dam tu: www.peceniehrou.sk
z happyfota objednavam odkedy mame deti, fotky su super, pridu na dobierku domov, akurat si treba nainstalovat ten ich program a mat rychlejsi net, hlavne pri mojom mnozstve, objednavam aj 500 naraz 😅 hlavne ked je akcia, vtedy dam vyvolat vela naraz

aneti78
17. sep 2008

Stanka, vitaj, sice tu nie su tehulky,ale urcite s Tebou radi pokecame 😉

sisi1
17. sep 2008

Alenka, v happy foto mali do 15teho akciu format 10x15 za 2,-Sk. Pokusala som sa objednat, no nevyslo mi to do jednej objednavky, tak som im pisala, a odpovedali mi az ked som bola u nasich, takze som to nestihla... 😒 Robila som cez XP klienta...
Ale potesila si ma Anet, ze maju dobre fotky, este som u nich neobjednavala, tak neviem ci nepockam na dalsiu akciu...

aneti78
17. sep 2008

Sisi, fotky boli stale fakt vo velmi dobrej kvalite.

alcapalca
17. sep 2008

dakujem dievcata, aj ja si pockam na akciu, lem som chcela vediet ci su spolahllivy, tak som rada, do mesta sa mi nechce chodit
ten program mam stiahnuty uz v pc

kubanka
17. sep 2008

tak uz ste vsetci vonku?

alcapalca
17. sep 2008

Dobry vecer, je tu niekto?

kubanka
17. sep 2008

Ja som tu len kuk.....idem sa sprchnut a lahnut s malou...dnes spala iba hodinu na obed a zase bola nejaka zla cely den.

janazuza
17. sep 2008

ahojte.
Dnes bolo zasa zima
malý má teplotu a soplí od včera. 😢 a dnes sme balili kuchyňu. Máme v byte krabíc ako v sklade.

alcapalca
17. sep 2008

Kubi mozno je nervozna pre to pocasie. DEcka boli zvyknute behat vonku od rana do vecera a teraz musia doma sediet. 😒
Janka neplac, ale sa tes, budete v domceku super, spoznas novych ludi, a mozno sa vam aj lepsie dychat bude tam ako v PO

kubanka
17. sep 2008

Mne sa zda, ze sa tiskaju stolicky. Jedna uz je von a dalsie tri tesne pred prerezanim vidno.

Janka zavidim stahovanie.

janazuza
17. sep 2008

neviem ako to bude, keď malý bude chorý a my sťahovať. Do domčeka sa teším. 4aká nás maľovanie. Smola, že začalo byť tak skoro zima.
Zajtra začínajú trhy?

janazuza
17. sep 2008

Chcem ešte vybehať doktorov a muž chce ísť na trhy. Máme ešte roboty a flákame sa 😉

aneti78
17. sep 2008

ahojte

uz som mala depku dneska z toho sedenia doma,tak som bola teraz vecer aspon v tescu. pozriet ake maju zimne bundy, nic moc velky vyber zatial,ale aj tie,co maju su pekne. v nedelu sa chystame do maxu,tak mozno zajdeme a tam a mozno aj kupime. kupila som detom len puncosky.

Kubi, su take dni, co uz 😒 tak prajem vela trpezlivosti, ono je to jedno s druhym asi- nuda, zuby, zle pocko...

Jani, drzim palce, nech je maly ok.

Aleni,ako sa ma Branko?

alcapalca
18. sep 2008

caute
prave sme sa vratili od doktorky poriadne vyplakani, aj ja aj Tedynko ☹
Tedy trochu prechladol, upchaty nostek ma a pokasliava dala nam fenistil no to by nebolo nic hrozne, ale ukazala som jej hned ramienko ze ako mu reaguje, lebo kvoli tomu este nebol ockovany na hexu, tak kukla a ze mu hoo hned vycisti. Ludia maly este len lezal nevedel ze co ho caka uz pusinka do ô, mne slzy hned vysli, musela mu ihlou prepichovat a otrasny krater plny husteho hnisu. Neskutocne reval a ja s nim
Vravim jej ze si nepamatam zeby dvojky nieco take mali, a ona ze to az teraz maju deti take sialene reakcie, ta neviem co do tej vakciny uz miesaju 😠
Chudacik teraz spi, neviem co bude ked vstane, musi ho to otrasne boliet

Branko uz dobre, dnes isli do skolky, zajtra Lubko oslavuje tak isli zistit kolko je deti v skolke nech viem kolko dobrot nakupit

Sisi bundicku sme dnes pokrstili 😉 , dobre ze ju mame lebo neviem v com by isiel do tej kosy

aneti78
18. sep 2008

Aleni 😕 aj nasi mali hnis a dost vela. mna praveze upozornovala,ze s tym nemam nic robit a mali ten hnis az do pol roka mozno a potom to preslo. samozrejme znacka ostala. daj mu nurofen alebo panadol od bolesti, to uz moze asi, nie? a nech mu aj ta nadcha prejde ☹

kubanka
18. sep 2008

dobre ranko, alebo teda doobedie

aneti78
18. sep 2008

ahoj Kubi

Aleni a co kupujes do skolky na oslavu? je rozdiel meniny a narodky? Jakubko asi zajtra uz tiez pojde, ATB dnes doberie a uz mu je dobre, tak nech ide, lebo doma sa neskutocne nudi sam a ja menej urobim nez ked su dvaja. a este aj musim varit 😠 😅 😀

alcapalca
18. sep 2008

kamoska co so mnou rodila bola az na plucnom, vravela ze nikdy viac, ze keby vedela co mu budu robit tak malemu prepichne sama doma
ono keby mu uz neprepichla tak by to len zbytocne dlho mal, podla mna, kazala mi to len vycistit po kupani peroxidom a na to framykoin, dufam ze mu to rychlo prejde, nech ho cim skor zaockuje, prevenar mam v chladnicke, chlapci mozu vselijaku galibu priniest zo skolky
inak normalne je ich 25 v triede, a teraz ich chodi tak 10-12 deti, takze viroza riadna