Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
18. sep 2008

ved prave, mozno ju spravim, sa blysneme 😉

alcapalca
18. sep 2008

anet a bundy komu chces kupovat? sebe ci detom?
nam treba uz len nejake ciapky saly rukavice a tie bodyna s dlhym rukavom, a tadeas je obleceny
a chlapcom mi treba botasky nateraz, lebo mali pekne z NL nackove ale ja rura som im v jari vytiahla motorky odrazadla no nezosuchali si ich az tak ze diery maju vpredu?

alcapalca
18. sep 2008

a nakoniec nalejes zelatinu? lebo tam nepises

sarka211
18. sep 2008

ahojte kocky...chcela by som sa opytat, ci je nejake materske centrum v po 🙂

danuska24
18. sep 2008

ahoj sarka

aneti78
18. sep 2008

hej, asi nakoniec sa naleje, neviem presne. ale jedine na konci. a slahackou sa moze nieco napisat, nie? 🙂

bundy chcem detom. sak aj sebe chcem nejake veci, ale to si pochodim neskor sama, inac ostavam tri mesiace sama, muz ide na jeden kurz, bude chodit domov tak dvakrat do mesiaca na tri dni. podla rozvrhu. tak budem mat casu habadej 😀 deti budu dufam zdrave.
a tiez chcem pre nich ciapky a rukavice a cizmy. tie kupim asi z maxu z altera. overaly a oteplovaky mali vacsie,tak su im este dobre.

alcapalca
18. sep 2008

tu je na sekcove na byvalej zimnej ZS Emerka ale nikdy som tam nebola, len ked ideme na prechadzku tak vidim na dverach

aneti78
18. sep 2008

ahoj Sarka, je Mymamy a Emerka na Sekcove pokial viem. ale my sme este neboli tak neviem ti blizsie napisat, skus vygooglit ich stranky

alcapalca
18. sep 2008

ja tiez chcem malemu ciapku vyskusat sa bojim tak cez net
aneti sa nejako podozrivo vytesujes ze budes sama 😀

aneti78
18. sep 2008

no ved ma to aj vyhody, co si budeme klamat 😀 😀 ale v skutocnosti mam z toho uz par dni depku a riadnu 😒

alcapalca
18. sep 2008

idem varit kapustnicu ako na vianoce mnamky

sarka211
18. sep 2008

ahoj danuska...ako sa ma mala ? dakujem kocky...niekedy sa doma nudime tak by som chcela malu zobrat k detickam 😉

aneti78
18. sep 2008

Sarka, len pozor teraz na virozy

sarka211
18. sep 2008

dakujem...tiez som nato myslela...asi to odlozim na leto... 😉

kubanka
18. sep 2008

este tu je niekto?

sarka211
18. sep 2008

aneti mas pekne nove fotecky 😉

alcapalca
18. sep 2008

este ma napadlo ze co by bolo vhodne do skolky, muffiny by neboli zle
ale nemam dobry recept, raz som robila a neboli velmi dobre

deniskajakubko
18. sep 2008

ahojte holky,

SARKA - materské centrum MYMAMY už nefunguje, a EMERKA, neviem ako teraz ale pred rokom nemali veľmi veľa hračiek

kubanka
18. sep 2008

deniska ty si teraz doma?

sarka211
18. sep 2008

uvidime mozno na druhy rok pojdeme.... 😉

alcapalca
18. sep 2008

kolko stali pancusky v tescu?
lebo teraz som kuknut v nasej galanterke a tam najmensie maju za 125 🙄 kokos sak malemu mi treba aspon 3 a chlapcom minimalne 4

sisi1
18. sep 2008

Ahojte baby,
my sme dnes boli trocha rozlietani, zhanali sme dres, bateriu do kuchyne a nejake somarinky, muzik roletu do kuchyne namontoval a malemu sme v Tescu nakupili nejake veci. Este sme chceli linoleum do kuchyne namiesto podlahy, kedze sa to lepsie udrziava, ale nejak ma sokovali tie ceny, vyjde to drahsie ako 7mm podlaha plavajuca... 😒
Bola som totalne vyvylena z cien v TEscu, pyzamka - overaliky na spinkanie, mali 3 kusy, tie disney-ovske, take fajnucke, za 195,- - zlacnene boli z 390,-. Tak som hned kupila aj balik z vacsej velkosti...aj ciapocky mali velmi pekne...este sme malemu teplucku vestu kupili. Co som pozerala v reserved, stali vesty 850,- skoro ma vystrelo a cherokee za 300,-. Aj gumaciky ma, moze po mlackach behat. Ja som si len mikinu kupila...ale pre deturence mali krasne svetriky..

Alenka: to sa tesim, ze ste ju vyskusali, pre take babenko je zima...este som ti zabudla ukazat, take cizmickovske topanocky tmavomodre mam, teplucke, ci by pre TEdyho neboli....
Pancusky mali len dievcenske, resp. troj- alebo dvojbalenia, kde sucastou boli vsade ruzove....ja kupujem loany v Hypernove vacsinou...alebo v Opale pri poste maju pancusky Tatrasvit tusim za 85,-. Niekedy aj v Bepone je akcia, min. rok mali tie teplucke frote Wolla za 99,- mohli by aj teraz urobit nejaku akciu...hoci mam pocit, ze to ich len vypredavali 😒

sisi1
18. sep 2008

A este k tomu hnisiku po ockovani, aj my sme mali kvalitny vredik, no nic nam s tym nerobili a on normalne raz pri kupani "zliezol" a bolo dobre...mali sme to tiez dlhsie, zopar mesiacov urcite...

janazuza
18. sep 2008

Ahojte.4itala som o zubaroch. Anetka ako to dopadlo?
My sme boli objednaný na zajtra, ale som to zrušila, malý soplí. Inak my máme super zubára s detičkami to vie perfektne- až na to , že je súkromný tak všetko platím( nikde nás nechceli zobrať tak som šla k nemu, zatiaľ neľutujem)až na tie ceny. Prehliadka je zdarma- aspon niečo.
Pančušky som kúpila dnes na trhoch- také obyčajné 105 sk. 😉

aneti78
18. sep 2008

Aleni, 2pack chlapcenske aj dievcenske za 190,-cize dobra cena. a su fajne bavlnene.

u zubarky bolo super, nakoniec to nie je kaz,ale ma v zube taku jamku 😀 ja stresmenka az ma brucho bolelo, ked sme tam sedeli, hoci ja sa nebojim zubarov. dostali pastu, malovanky, nalepky...a velku pochvalu,ze maju krasne zubky. o pol roka dalsia preventivka 😉 tak mame pasty do zasoby,lebo aj v skolke prvy den dostali take balicky a bola tam aj pasta.

Jakubko bol s muzom dnes po Tamku a povedat,ze zajtra uz pride a pred ucitelkou zakaslal, tak povedala, ze ho mame nechat doliecit, tak este zajtra ho doma necham 😕

kubanka
19. sep 2008

Tak a hlasime sa uz aj my chore......tecie nam obidvom z nosteka 😠

Vcera sme boli kuk na trhoch, ale tak narychlo sme presli stanky. V sobotu vezmeme babku a mozno aj nieco kupime. Lalka sa musela povozit na takych autickach na baterku. Ani dole nexcela ist. 🙂

deniskajakubko
19. sep 2008

Kubi, nebola som doma, bola som v práci, robím od 7.30 do 15.30, ale keď nemám riaditeľa, alebo trocha voľnejšie, tak som na PC

aneti78
19. sep 2008

ahojte

Kubi, tak to je smola, tak to rychlo znicte v zaciatkoch. ja na trhy ani nejdem v tomto pocasi.

my uz sme z toho asi vonku, klop klop, Jakubko uz podla mna mohol ist do skolky, uz ani lieky neberie, no co uz....Tamarka dnes nervacila, lebo vedela ze pride ich ujo (hoci tu neni, lebo pomaha muzovi s odniest nejake veci na pozemok), tak sme jej naslubovali, ze pride tatik aj so svagrom po nu a pojdu kupit bublifuky a omalovanky 🙂 ale celu cestu do skolky hucala, ze preco nejde Jakubko, v triede ju zobrala ucitelka na ruky a aj jej sa postazovala, ze preco nejde Jakubko, ze ona by vobec neplakala, keby aj on isiel 😀

inac nam fajne pocko vyslo na zaklady 😠