Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
19. sep 2008

aneti tak, vy uz zaklady davate?

alcapalca
19. sep 2008

no baby drzte mi prsty idem urobit tu mramorovu tortu potahovanu, na zajtra pre Lubka, chcem skusit teraz v mensom aby som sa na narodeniny blisla
kupila som cukriky smoulov,dufam ze mozu byt lebo tam nie je napisane marschmalow, ale chamalow, ine nemali

alcapalca
19. sep 2008

aneti a nemas foto chaty?

aneti78
19. sep 2008

Kubi, ved hej, stavame, v oktobri uz aj chata asi pride a zmontuju ju. na vianoce uz dufam budeme tam sviatkovat 😵

Aleni, tu je link
http://www.chatky-sauny.sk/
hned ta prva co je pod nadpisom zahradne chatky, tak nasa bude velmi podobna, nam robia na objednavku.

kubanka
19. sep 2008

ahaaa aneti, tak vy len zlozite ako lego hej?

aneti78
19. sep 2008

hej kubi, akurat strechu budeme davat normalnu nie tu od nich. ale to je len take mini na vikendy.

kubanka
19. sep 2008

ale je peknaaa ..........urcite sa velmi tesite

alcapalca
19. sep 2008

anet ked toto ukazem muzovi tak odpadne, to je jeho sen taka zrubova chatka, len pozemok zhana

aneti78
19. sep 2008

to vies, ze hej, ako vy do domceka 😀 joooj,ale ja nemam na to nervy, kebyze budujeme dom,tak som uz nacisto siva.
nasa bude mat este taku uzavretu - ohradenu verandu, aby sa tam dalo sediet aj ked prsi.

aneti78
19. sep 2008

aj mojho muza je to sen 😀 mne by stacilo aj na balkone sediet 😀 ale nie, je to super, len ono to tiez stoji vela penazi, akurat, ze to clovek ma relativne rychlo. na pozemok sme mali stastie, kupili sme ho strasne lacno a v krasnom prostredi, 15minut cesty z domu po dialnici, cize parada. akurat ze to nie je pri vode, jazeru, co by niekomu mohlo vadit, no nam nie, my sme chceli v lese, ale zaroven aby to nebol zapadakov.

aneti78
19. sep 2008

neviete ako sa sterilizuje odsavacka hlienov na vysavac? nasi uz vedia fukat nos, tak by som ju predala, tusim sa do ma dat do nejakeho roztoku, neviem, nemam od toho uz papiere

kubanka
19. sep 2008

aneti ja neviem, mi mame obycajnu hadickovu

alcapalca
19. sep 2008

aj my mame hadickovu

deniskajakubko
19. sep 2008

Ahojte,
už len 20 minút a idem domov. Síce nabalená, musela som volať krstnej, aby po mňa prišla, lebo by som nedošla domov. Robila som dnes oslavu v práci, kúpili mi krásnu kyticu, mám ešte tašky + dáždnik 🙄
Ešte doma s našimi a so svokrovcami, ale to musím niečo lepšie asi urobiť ako chlebíčky.

Anetka, Sisi čo ste Vy varili na narodeniny?

deniskajakubko
19. sep 2008

Niečo na mňa asi lezie, bolí ma strašne hrdlo, uši, hlava. V pondelok mám ísť k zubárke, tak asi zavolám a preobjednam sa. 😒

sisi1
19. sep 2008

Vsetkym choruckym prajeme skore uzdravenie!!!

Deniska: ja som robila, ked mal muzik narodky toto masko, je vynikajuce, k tomu kopku ryze a amer. zemiaky + nejaky salat:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3979

kubanka
19. sep 2008

aaaaha ju sisin napisala 🙂

Ako sa ma Timi?
Lalka vie od vcera povedat ako sa vola.......a je pri tom takaa zlataaa......odpovie: JAJA

aneti78
19. sep 2008

Deniska, vsetko najlepsie k narodeninam 😵

ja som na zajtra dala kuracie prsia do marinady (olej, cerv.paprika, vegeta, cesnak) na noc a zajtra grilujem. k tomu opekane zemiaky alebo nejaky zemiakovy salat pasuje, nemusi byt klasicky s majonezou.

Aleni, podarila sa torta? odfooot
ucitelka mi dnes povedala,ze ak chcem, mozem na narodky kupit nieco detom nejaku sladkost. ale ze by sme sa mali dohodnut s rodicmi, ci to chceme takto robit. tak ale ja kupim nieco.

janazuza
19. sep 2008

Ahojte. Anetka u nás v školke býva na narodky tak, že sa niečo kúpi- keksíky. Učka posadfí oslávenca na tron ako kráľa. potom niečo porozpráva ako , sa narodil rodičia sa tešili atd. a dnes oslavuje svoje napr. už č narodeniny. Potom spievajú pesničku a kráľ tancuje v kruhu s kým chce. Potom mu deti gratulujú, A zabudla som na sviečku si sfúkne.Je to veľmi pekné. 😉

aneti78
19. sep 2008

jeeej, Jani, to je super s tym kralom 😀 fakt musi byt pekne. dufam,ze aj nasi budu mat nieco take. myslite,ze by som mohla nechat fotak, nech ich odfotia? 😕

janazuza
19. sep 2008

Ahojte.
Tak zajtra sa sťahujeme. Dlhší čas sa neozvem( kým nebudem mať net) , tak nám držte prsty. 😕

aneti78
20. sep 2008

Jani, drzime.

Nasi obaja zacali kaslat. mna klepne. nekaslu v kuse...ale.... 😠

vecer tu bol moj brat (ich krstny) a spravil im v obyvacke paradnu balonovu vyzdobu, rano vstali a nechapali, strasne sa tesili 🙂

alcapalca
20. sep 2008

bre rano
no tie deti, aj Branovi nejak zas viac soplov ide ako vcera
Aneti kedy je druha oslava? dnes?
xi tak rano im museli riadne spadnut sanky ked zbadali balony

torta sa vydarila, nevyzdobovala som ju bohvieako, sak som nic moc ani nemala, len islo mi oto vyskusat tu hmotu a parada, perfektne sa s nou robi, a vela sa mi narobilo, polovicu som dala do mrazaku uvidim ci sa bude dat pouzit
smoulov som postrihala a som spravila dve hmoty bielu a modru
robila som len s pras.cukrom, ale na narodky urobim aj so susenym mliekom a aromou, urcite bude lepsia, lebo teraz strasne vela cukru som musela dat

alcapalca
20. sep 2008

sup sup rychlo pozriet dala som ju do albumu moji traja princovia, a hned ju vymazem bo otras
😀

aneti78
20. sep 2008

Lubkovi vsetko najlepsie k meninam, hlavne vela zdravia a nech bratcekovia pocuvaju 😉

Aleni, tak som nestihla fotku ☹
hej, dnes je oslava, tesia sa, dnes dostanu aj hracky, som povedala braskovi, nech sa neopovazi mi nosit peniaze 😀 lebo nasi tiez len prachy daju, nikto nevie,co im ma kupit, lebo maju toho kopu 🙄

mam pocit, ze kym nevyjde aspon na par dni slnko, tak sa nevymotame z tych chorob 😒

janazuza
20. sep 2008

Ahojte. Tak dnes sme ešte doma. Boli sme po klúče. Zajtra už vezieme veci a spať asi budeme "v novom" 😉

aneti78
20. sep 2008

Jani, tak nech vam stahovanie ide odruky

tak my mame po oslave a bolo fakt super, dala som par fotiek do albumu. ta posledna je taka chvastunska, ale dnes som mala ohromnu radost ze som schudla do jednych rifli, ktore som si pred rokom kupila male
😵 a dnes len tak nahodou, ci ich obleciem a su mi dobreeee, len ich treba podsit, ale to mne su dlhe vsetky rifle

janazuza
20. sep 2008

Anetka, ja som tiež trošku dietovala( inu dietu ) dala som dole asi 5 kg, ale dnes som totalne všetko porušila,. Dostala som od gynekologa nejaké injekcie - vitamíny a ešte jedny a som myslela, že sa zbláznim od hladu Asi to robí to B vitamín.
Zmestim sa aspon do nohavíc 😀 . Určite budem chudnuť dalej. 🙂

aneti78
20. sep 2008

Jani, super a kam chodis k gynekologovi? zacala liecba, budete sa snazit o babo?

janazuza
20. sep 2008

Anetka začala som mať problémy, menzes mam do bkludu. Bola som v piatok a našil cystu ☹