• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
ach jaj, ale aspon, ze nasiel a neboj, bude to ok, oni uz vedia liecit take veci. a co vies, mozno sa to teraz podari. ja mam to pcos a teraz ked som schudla, tak mam na den presne mrchu, co predtym nebyvalo, aj raz za styri mesiace iba prisla :confused:

mam super film na cd, taky smutny,ale ja mam rada take. PS I love you. no ale zle je asi napaleny, v polke mi to zamrzlo. tak som sa nanho tesila a teraz miesto toho sa nudim :confounded: muz s braskom kukaju miss agenta
20. sep 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz musim chodiť na injekcie( prave mi to vyhovuje, ) pri tom všetkom sťahovaní :confounded: . Bola som tam asi v januari a všetko bolo ok, aj krv čo mi bral. Moc sa mi to nezdá, zasa mi zobral cytologiu a ešte aj krv . Dosť mam obavy. Myslela som,že už idem do prechodu a naraz bac cysta.
Naš malý ešte nespí kukaju z mužom JOJku- vyspal sa v aute :slight_smile: .Ozaj idem na tu svadbu v oktobri, sme sa s mužom rozmzsleli a on chcel aby som šla - tak som suhlasila- predsa iné myšlieky dostanem.
20. sep 2008 o 20:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, od januara sa moze kadeco udiat v tele...drzim palce, nech si cim skor ok.
20. sep 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky Anetka. :slight_smile:
20. sep 2008 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Janka ty si tu este vcera bola?
ja som sa teraz vratila z tesca, konecne som sa tam dostala, ale skoro nic som nekupila, pancusky na tedyho nemali iba ruzove, body len jedno som mu kupila, lebo tiez nemali dajaky vyber s dlhym rukavom, chcela som nejaky svetrik pod vetrovku ale tiez mali asi 2-3 ale taka cena ze dovidenia
Lubkovi som kupila botasky, pekne, ani som nevedela ze v tescu je RENO, a dnes mali zlavu 20%
a pancuchy pre chlapcov
Lubko si este mohol vybrat nejaky darcek, tak najprv chcel pracku :grinning: , potom taku kzelnu palicku hviezdicku ako ma dobra vila zo shreka :grinning: nakoniec sme kupili reg.pokladnu prislus.
no dobre ze babiku nechcel
aneti idem kuk na fotky som zvedava
21. sep 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam fajnova torticka, to su tie figurky co si objednala?
aj balony pekne, a tie tvarovacie sa vam podarilo z nich nieco vytvorit nakoniec?
21. sep 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aleni, ja som uz tu fotku dala prec,aby mi nezmazali album
ak chces, poslem ti link cez Ip

figurky ano, su to tie a boli vyborneeee
tvarovacie balony skoro vsetky uz sfukli , tak uz len tak sme ich nechali
21. sep 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj taraz hodim tu tortu a hned mazem
21. sep 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ryyyyyyyyyychlo
21. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco ju mazes? ved vyzera dobre. podla mna sa ti super podarila :wink:
21. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az narodeninovu dam
21. sep 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem tedy reve, spal asi 10 minut vsehovsudy :unamused:
21. sep 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, tak ok :slight_smile:
21. sep 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pise aj on teraz tu
dnes som jedla broskynu a som mu dala lizat :grinning: jazyk mu visel az pod bradu, sme sa nasmiali aspon z neho
21. sep 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no davaj link, kym kludne sedi :slight_smile:
21. sep 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si viem predstavit :wink:

ja si citam blogy (mojich oblubenych pisateliek), deti aj muz spia. asi zajtra zas nakluseme k dr., lebo stale kaslu obaja a aj muza to chyta.
21. sep 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brano ma tiez stale zlty sopel
ake blogy?
21. sep 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kujeeem si precitam ked bude nuda, musim varit este ryzu, zachvilu je tu sestra poride blahozelat a muz s branom isli do HN kupit papucky
21. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej este som chcela autosedacku nebude niekto predavat , lebo vajicko zachvilu male bude
21. sep 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak my relaxujeme, umyvacka od vcera uz fici, taaak sa tesam. :slight_smile: Dokonca sme vcera stihli aj na trhy pozriet, dobre bolo, len poprchavalo...kupili sme si burciak a trdelnik :grinning: Burciak som uz roky nepila....celkom sa da :sweat_smile: :grinning: Timo sa s tatinom na autickach vozil, zlati boli...

Anetka, blahozelam k schudnutiu, vyzeras vyborne, mne sa vobec nechce chudnut, ale uz musim zacat racionalne jest, lebo zase som mala obdobie bez ladu a skladu.
Torticka je krasna!!! :wink:
Vlckova je fajn, aj ja sem-tam nakuknem...

Alenka, ja som tortu nestihla, som smutna :frowning2: Autosedacku mame do 18kg, este nam posluzi, potom kupime asi podsedak.

Jani: neviem kedy budes citat, ale prajem stastne nastahovanie sa, bez stresu!!! :wink:
21. sep 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubi, ako travite vikend? Nejako nas zanedbavas, hmmm?
21. sep 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi ja zanedbavam? No musim napisat.......volam Ti a ty nikdy nedvihas mobil, tak uz nebudem volat.

Este stale som chora a nic sa mi nexce. Cely vikend sme stravili unasich a ja som nic nerobila, iba fukala nos a dnes uz aj kaslem, tak neviem ci sa to lieci alebo zhorsuje.
21. sep 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ejha, ta ja neviem ze si mi volala, robili sme tu kuchynu, tak tu bol bordel nehorazny, vyhadzovali staru linku, ktoru sme museli rozbit, nosili von a este skladali nove skrinky....a to vsetko ja sama s muzom a popri nas tu behal zanervaceny Timo....takze v tom zhone som to asi prehliadla...soraaaaac....ale naozaj sme boli dost mimo...kedze si vsetko robime sami a nik nam ani dieta nepostrazi...musis prepacit... :frowning2:
21. sep 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi, tak to vas obdivujem,ze takto sami,este s Timim,ale dobre, ze ho tak ucite, ze musi byt trosku sam, on sa potom nauci a ked mu povies: teraz mam robotu, trosku sa pohraj, tak sa urcite za tu dobu bude hrat a nie dobiedzat. ja som tak naucila dvojky. stalo ma to vela namahy, ale od ich dvoch rokov neprichadzalo do uvahy varit a upratovat po nociach, uz s tym nebol problem,aby sa chvilu pohrali.
ohladom chudnutia ti poslem IP :wink:
21. sep 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik, Anet, cakaaaam :wink:
Moji chlapi spia a ja som pre Timiho objavila pekne riflicky na traky, tak mu ich idem objednat...
A nazvala si to velmi vystizne, on stale DOBIEDZA, je neunavny, niekedy mam nervy uz fakt na krajicku, ale nasi prist nemohli tak sme to museli takto robit aj s nim. A neviem kedy sa nauci aspon 10min pohrat, ale uz by aj mohol....
21. sep 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi, uz :wink:
21. sep 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, nauci sa. rob to pravidelne, na nieco sa sustred a jeho posielaj sa hrat, zacni tak po desat minut denne, postupne predlzuj.
ja ako teraz robim doma, prevazne na pc a oni su chori, su doma (co pocitam,ze tuto zimu to bude casto),tak by som nemala sancu, takze to je moja zachrana...a stihnem aj pokonikovat :grinning: :sweat_smile:
21. sep 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik :wink:
Hej, ale su dvaja :grinning: Do mna uz cela family rype, ze treba sestricku na hranie :grinning: :grinning: Ja ked sa do niecoho pustim, poslem ho hrat sa a robim si svoje, on vrieska na cely blok, intenzita sa zvysuje casom, ktory si ho nevsimam a konci to trieskanim hlavou o nieco....asi mam dive dieta ci co...hoci nervak ma byt po kom, heh....
21. sep 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je tiez pravda....ale s tou sestrickou,neviem,ci by si daco vyriesila teraz, casom urcite by to bolo pre nich super,ale teraz neviem ako by si sa rozkrajala :grinning:
21. sep 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok