Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
2. okt 2008

Aleni 😀 ale to neni cele nase. to sme boli na prechadzke 🙂 my mame dva are, tolko sme aj chceli, bol problem zohnat nieco tak male.

aneti78
2. okt 2008

Aleni, mozem ti pozistovat, ci niekto nieco nepreda,ale najskor, ked pride muz, on ma kontakty 😉 brala by som ta za susedu 😵

aneti78
2. okt 2008

toto je nas sused, hned pod nami, predava,ale pyta vela, hoci uz spustil 110tisic
http://www.chatynapredaj.sk/3629-chata-v-krasno...

alcapalca
2. okt 2008

Aneti jupiiiiiiiiiiiiiiiiii ze ma chces za susedu 🙂 , no ak ti to nevadi mozes sa spytat muzicka, nam by stacil pozemocek tiez, postavili by sme si vlastnu chatulku

aneti78
2. okt 2008

ok, poviem mu 🙂 a neskusali ste dat inzerat? my sme dlho hladali pozemok a potom sme dali inzerat do goldenu - poslali sme smskou a hned sa nam ozval ten pan, od ktoreho sme kupili.

alcapalca
2. okt 2008

my sme mali inzeraty od minuleho roku, ze kupime v okoli Sabinova a vobec nik sa nam neozval

aneti78
2. okt 2008

a aky velky by mal byt? na tu nasu chatu stacia bohate dva are, este aj dvor budeme mat 😀 ja tam nechcem pestovat zeleninu a pod.,len nejake ihrisko mensie detom spravime a nejake kvety,mozno skalku...

my sme mali na Drienici tiez taky maly,ale ovela ovela drahsi a nakoniec aj tak starosta nepovoli stavbu chaty,lebo vraj sa tam planuju domy, pritom uplne pod lesom. ale teraz sme radi, takto sme po dialnici raz-dva tam a do Drienice len kym prejdes mesto najma v piatok poobede,ked su zapchy, mas dost. muz chcel kvoli vleku, lebo lyzuje, ale uz je mu to jedno.

alcapalca
2. okt 2008

neviem aneti, ti napisem do IP ked sa poradim s muzom, ale asi nieco take ako vy, len na hranie, alebo zeby na velky dom??? 😕 xixi

aneti78
2. okt 2008

dobre, doriesime cez IP 😀

suknicka
3. okt 2008

ahojte... neviete nahodou o nejakom 3 izbaku popripade vacsom 2 izbaku na prenajom do 10 000;-? do IP poprosim... dakujem..

sisi1
5. okt 2008

Ahojte, nejako to tu viazne.... 😒
Ja pisem len od nasich, odisiel nam pocitac, neviem kedy bude v poriadku...
Mame sa fajn, prisli sme na hody, pekne sme sa napapali a uz odfukujeme.... 😝

Suknicka: pozerala si aj na www.pis.sk?

Tak pekny nedelny dnik prajeme!!!

kubanka
6. okt 2008

No a tu nikoho?

sisi tak predsa odisiel pocitac?

kubanka
8. okt 2008

Tak nas posuvam aspon viac dopredu 🙂
Vcera bol, ale den co? My sme sa akurat chystali von, umyvali sme sa a ked som pozrela cez okno, ze cosi hori, tak sme museli ostat doma juuuuj

janajanajana
8. okt 2008

TEhulky, nemate obavy teraz vyjst von, po tom poziari? Ja pracujem, takze nemozem sediet zatvorena doma, mam obavy o babenko, nemoze to uskodit? ☹

kubanka
8. okt 2008

ahoj jana, myslim, ze ked vybehneme vonku na polhodky, tak sa nic nestane. Neviem v ktorej casti byvas, ale u nas na Svaboch som ani vcera ani dnes necitila vo vzduchu ziadny smrad. Kdezto, ked prisiel muz domov z prace z mesta, tak cele auto bolo napachnute chlorom.

Pozeram, ze si tehulka 🙂

alcapalca
8. okt 2008

ahojte
ja som tiez bola vcera s detmi vonku od 10,30 asi a do poldvanastej, heh vobec som i nicom nevedela
bolo vidno vo vzduchu ze niekde hori, aler napadlo mi ze iba niekto nejaku travu pali alebo co 😒

aneti78
8. okt 2008

ahojte

ja som bola teraz v meste a nic som necitila a tak ako pise Kubi,ani vcera na Svaboch nebolo nic citit.

samozrejme,ze som isla iba do poistovne a prisla som domov s plnou taskou veci pre deti - v malom tescu maju 30 percent zlavu na zimny tovar,tak som im pokupila bundy a dobre som trafila, netreba menit a vcera dostali od krstnej nejake veci tiez odtial,ale nekupila dvojmo,ale ine, tak ja maniacka som to musela hned ist zladit 😅

kubanka
8. okt 2008

hej nic nebolo citit a vsade pisali, ze sa to taha na Svaby a pritom to islo na druhu stranu 😉

deniskajakubko
8. okt 2008

ahojte holky, v prvom rade:

KUBI, TUFA - blahoželám k tehuľkovaniu, nech Vám tehotenstvo prebieha v poriadku a nech sa cítite čo najlepšie. 🙂

deniskajakubko
8. okt 2008

K tomu požiaru, ja pracujem dosť blízko a bolo cítiť dosť hnusný zápach a aj taký poprašok poletoval. Kázali nám nechodiť von a pozatvárať okná. Chudák môj manžel tak riadil premávku od 10-tej do 19-tej. Nechcem si ani predstaviť koľko sa toho musel nadýchať. ☹ 😠

kubanka
8. okt 2008

deniska dakujem

A to tvojmu manzelovi nedali ani respirator, ked ho tam poslali?

deniskajakubko
8. okt 2008

Kubi nič im nedali a dvaja sa striedali, takže horor

deniskajakubko
8. okt 2008

ALENKA - jedna otázočka na Teba, nevieš akú majú stránku škôlka ELBA?

alcapalca
8. okt 2008

jasne ze viem
www.elbaci.sk
a potom vlavo si najdes smš elba a klik cize stranka materskej skolky elba 🙂
a maju tam krasne fotecky z hocijakych udalosti a aj z priestorov

alcapalca
8. okt 2008

a lidicky, zahlasujte nam na http://www.mamidrink.com/fotosutaz/
aj my chceme novu autosedacku 🙂
vopred vsetkym dakujeme 🙂

sisi1
8. okt 2008

Ahojte,
ani my sme vcera nic necitili...uz by to malo byt ok, ale vraj ta firma planuje stavat este jednu spalovnu v Presove, hadam to neprejde.... 😠

deniska: tak to musel mat muzik dost, mali by ich aj nejako chranit, ved to nie je sranda...

alenka: zahlasovane, Tedy je krasnucky, mozem aj viackrat? Dokedy je ta sutaz?

Mame sa fajn, comp je ok, co sa divim, odniesli sme ho braskovi a normalne isiel...nejako to nechapem, ale klop - klop, nech funguje...
Timo dnes nespal cely den, kedze bol tato viac menej doma, nemohol, musel sa tatinovi venovat 😀 Takze teraz uz chrni 😅 Mame trosku sopliky, uz asi treti den, ale nie je to nic hrozne, hadam sa nezhorsi...

Janka by uz mala byt nastahovana, hadam sa niekedy ozve ako sa maju...

tufa
8. okt 2008

Ahojky,
alca... zahlasovane 😉
deniskajakubko: dakujem

a co sa tyka spalovne, tak nejde sa stavat nova len pan H. ju chce rozsirit a zvysit kapacitu 21 x viac, co je uplna somarina, kedze teraz postacuje spalovat vsetok nebezpecny odpad, kt. sa vyprodukuje v okoli. Je to biznis, zahranicie plati velke prachy za likvidaciu NO, co uz 😠 . Ak ste proti mozte podpisat peticiu viac info na www.spz.sk

kubanka
9. okt 2008

Ahojte dnes idem varit Kubansku polievku z kukurice, len mi chyba paradajkovy pretlak, tak si vsetko nachystam a pojdeme do obchodu v ramci prechadzky. Ale je hnusnaaa hmla. 😒

sisi1
9. okt 2008

Dobre ranko,
kubi, hod recept 😉

kubanka
9. okt 2008

a co si dostala chut na exotiku?

Kubánska polievka z kukurice

2 lyžice masla, veľkú cibuľu, 3 strúčiky cesnaku, 1 šálku kukuričných zŕn, 2 veľké zemiaky,
1 šálku pokrájanej cukety, 1 papriku čili, silný vývar, 1 veľkú rajčinu, 1 konzervu rajčinového
pretlaku, soľ, mleté čierne korenie, 3 bobkové listy, 1/2 lyžičky mletého koriandru, štipku
tymianu, plátky limetky a petržlenovú vňať.

Na masle speníme plátky cibule a cesnaku do sklovita. Pridáme kukuricu, pokrájané zemiaky, cuketu,
papriku čili a chvíľu dusíme. Zalejeme vývarom, osolíme, pridáme pokrájanú ošúpanu rajčinu a
pretlak, okoreníme a varíme až zemiaky zmäknú. Vložíme bobkový list, koriander, tymian, petržlenovú
vňať. Prikryté necháme chvíľu postáť. Do porcie polievky vložíme plátok limetky.

Ja vynecham par byliniek, cili aj limetku.