Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

denik
19. feb 2008

kubi ja som sa pytala mojej lekarky na UM, vtedy, ked som spominala, ze Veronka odmieta moje a ona povedala, ze raz denne jej moje mlieko staci.. mne sa to ale nepozdavalo, tak som jej zacala davat Hami 2.. a robim to tak dodnes.. raz v noci kojim, rano okolo piatej ma Hami a potom ked vstavame este raz kojim.. myslim, ale ze od 10.mesiaca je mliecko 3.. a pokial viem, tak si platis plnu sumu.. inak moja mala ma posledne dni, asi tak tyzden take divne noci.. okolo jedenastej nakojim, potom spinka mozno do jednej a potom kazdu hodinu cirkus.. nechapem, co sa deje, som taka nevyspata..

marsuc ahoj, vies, ze som na teba myslela, zekde ste co ste a ako sestra a babenko, ale som ta nevedela kontaktovat.. napis do IP, ked budes mat chvilku 😉

co zajtra s tym stretkom? lebo neviem, cio este dojdem na forum.. dajte mi vediet sms..

aneti78
19. feb 2008

Sisi, ale myslim, ze pol hodky raz za tyzden je malo, to by nemalo ziaden efekt. a ja viackrat nemozem, lebo nemam proste kedy. a ta kamoska, co s nami ide ona chodila uz na spinning a povedala, ze tam nemusis ist podla tempa, mozes aj zvolnit. ved uvidime, viem, ze si chcela pol hodky, ale tam sa asi nedalo tak objednat.

aneti78
19. feb 2008

a este treba si priniest uterak a vodu...vela vody 😀 ale to asi vies 🙂

sisi1
19. feb 2008

Hej, aneti, vodu stale nosim 😉 Ja myslela, ze dvakrat budeme chodit ☹

aneti78
19. feb 2008

my chodime dvakrat do bazena, tak som rada, ze sa raz urvem, lebo aj manzel chodi cvicit kvoli platnicke.

sisi1
19. feb 2008

hmmm, ok, jasne chapem 😉

sisi1
19. feb 2008

Jaj, a kukla som fotecky, no rozkosne su tie tvoje dvojicky...a ako papaju z tych krasnych tanierikov, radost pozerat 😵 😵

denik
19. feb 2008

baby co je s tym stretkom?

aneti78
19. feb 2008

dakujeme za pochvalu 🙂 Timko je tiez krasny maly chodec 😉 😵 ozaj, zohnala si fusak do noveho kocika? mam zaujemkynu o ten moj posledny 😀 , tak ci nahodou este nepotrebujes ty.

baby, boli ste v hyperi teraz niekedy? my sme v nedelu boli narychlo, ale detske oblecko cherokee tam velmi pribudlo, akesi velke je to odd. potrebujem nejake pekne nohavice pre dvojky a neviem, kde mam kupit, chcem nove. tak ci nahodou neni nova kolekcia. aj tricka s kratkym rukavom keby mali 4 pack,tak by som sa potesila, to mam pre oboch po dve

sisi1
19. feb 2008

denik: ja som tu pisala dnes, ze zajtra nebudeme velmi schopne s Anetou ist vecer niekam po tom spinningu, teda ja urcite nie. Takze niekedy inokedy...ja by mohla aj vo stvrtok, ale Aneta nemoze...tak navrhnite, okrem utorka mozem kedykolvek....

sisi1
19. feb 2008

aneti: netusim ci je nova kolekcia, ale bola som v malom Tescu a boli tam dost vyhodne tricka s dlhym ruk. viacero v bal. Trosku sa mi zdali tenke, ale zalezi na kedy to chces...treba kuknut...

sisi1
19. feb 2008

Jaj, este k fusaku, hej zohnala, ten co som ti spominala, ze ho mam ist vyskusat, tak nam sedi, uz 3 tyzdne v nom jazdime, inak by sme v tej kose nemohli. Ale dakujem 😉

sisi1
19. feb 2008

Aj my dakujeme za pochvalu 😉 Juj, uz prestanem, bo len ja tu vypisujem, nedobre to vyzera 😀 😅

aneti78
19. feb 2008

ja som tu, len som sa zabudla na MMB, ale nic tam neni. s dlhym maju vela. a myslim, ze do jari z nich nevyrastu, ale na leto nemame nove tricka, tak nieco by som im vzala. nohavice som videla aj v kenvelo kids ani nie drahe, tak neviem, ci aj odtial nieco nevezmem.

sisi1
19. feb 2008

hej, aj v Kenvele su pekne vecicky, no pre nas este velke, akurat mame rolacik, pise na nom na 2-3 roky 😀 No je to dobry material, takze akurat rukavy podhnute, inak je perfektny, mozno mu bude aj na rok, potom sa asi viac natiahne 😀 😀

aneti78
19. feb 2008

Sisi, tak vy si uz poctivo cistite zubky 😀 ale ta kefka je super vec, ked svrbia dasienka pri prerezavani zubov 😉

kubanka
19. feb 2008

sisi diky za fotku kefky
vy ste sa tu rozpisali
denik a co stvrtok stretko? Mne je to jedno ja sa viem prisposobit.

kubanka
19. feb 2008

inac ja by som velmi nerada davala umele, no ked nebude ina moznost a stane sa zazrak, ze Lalka bude po nom pekne spinkat, tak bude mat UM

aneti78
19. feb 2008

Kubi a preco velmi nerada? kojit do roka je ideal, to urcite este potiahnete, mozno aj popri UM. skor si myslim, ze je uz velka a zvyknuta a mozno bude trosku problem s UM, ale to sa da prekonat. ale co sa tyka tych UM, tak oni su uz teraz super, nasi su na UM od dvoch mesiacov a okrem jednej velkej choroby ktoru mali az ako dvojrocni, chorlavi nebyvaju, sem-tam nadcha. ale to skor, ked im isli zuby.

sisi1
19. feb 2008

jaj, tu kefku som dala pre jednu marcovku, chcela vediet ako vyzera 😀 😀 No, dost divne na fotke vsak?

sisi1
19. feb 2008

Ja som citala, ze po 10. mesiaci uz nema velky vyznam MM, tak neviem, ale po roku uz isto nie...

sisi1
19. feb 2008

Tak ja idem kuk Panelak 🙂

kubanka
19. feb 2008

a to musi kazde dieta pit umele od roka? Nemoze byt kravske?

kubanka
19. feb 2008

sisi ja budem kuk Panelak az zajtra, ked budu reprizovat, lebo teraz pozera muzik futbal. Ale o chvilu je prestavka tak pozriem jednym ockom.
Inac dik za IP. 🙂

aneti78
19. feb 2008

Kubi, rocnemu dietatu by som kravske urcite nedavala. na nete je dost clankov o tom, skus pohladat. ono sa uz dost aj upusta od tej teorie, ze kazde dieta musi pit mlieko.

sisi1
19. feb 2008

Kravske mliecko mozu deticky od 9 mesiaca, ako doplnok...

denik
19. feb 2008

no tak potom zajtra asi nie.. vo stvrtok zatial neviem, ale asi nebudem moct.. mali by nam ukoncit kupelku,. tak by sme sli do bytu a neviem, ako budem stihat ulozit malu na haji.. tak zase az o tyzden?

sisi ale to si pisala, ze ASI nebudete schopne 😀

kubi kravske urcite nedavaj teraz.. a ja myslim, ze mala si na UM zvykne.. ved papa aj kase, kde je UM, ci nie? podla mna chutia priblizne rovnako a mam pocit, ze Veronke to dokonca vyhovuje viac, lebo z flase tecie lepsie, ako z mamky 😀 a nerobi rozdiel, ked jej davam moje, ci UM.. 😵

aneti78
19. feb 2008

Denik, ale vacsinou kojene deti, ktore navyse nemaju cumlik vyzaduju cuckanie. mozno aj preto sa Laurinka budi tak casto. ale ako som pisala, to sa da prekonat, napr. ze uspava isty cas ocko atd.

Sisi, ja viem, ze od roka sa moze dat do varenia mlieko z krabice, od 9.mesiacov len jogurty. aj tvaroh az od roka.

kubanka
19. feb 2008

vo vsetkych tabulkach je pisane, ze mlieko a mliecne vyrobky od roka
Najblizsie sa spytam svojej dr co ona na to.