• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
Dievcata, co je tu tak mrtvo? Vsetky sa blaznite na snehu so svojimi ratolestami? :slight_smile: AKo Vam v tichosti zavidim ... my si musime pockat do buducej zimy. Tak prajeme s Tonkom prijemnu zabavu ...
29. jan 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, ani my sme dnes neboli vonku....s kocikom by som si netrufla :wink:
29. jan 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli s kocikom a ziadna sranda, len kocik mam kvoli nakupu, aby som nemusela vlacit v rukach. Nastastie vacsinu cesty presla Terka peso a kociar na dvoch koleskach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a postavili sme si aj snehuliaka :sunglasses: :sunglasses:
29. jan 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru baby, s kocikom to velmi nebolo mozne....my sme boli pesi na poste a na nakup, ale kym sme sa dotrepali domov, teda trvalo nam to dlho po tom snehu...ale Timo sa vytesoval, aj spadol do snehu aj psika nahanal...vyjasil sa...
29. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tak my sme sa vcera nakoniec takisto odvazili s kociarikom von, ale iba v spolocnosti manzela, ktory soferoval kociarik, lebo sama by som si netrufla...snad dnes ... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

Ivi, ake boli chodniky?
30. jan 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi, pri bytovke boli odhrnute, ale inde sa to tak neda povedat... ale dnes uz pojdeme s malym von, nech sa deje co sa deje .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jan 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes to uz vyzera ovela lepsie;) dnes sa daaa

pekny dnik
30. jan 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, teda vcera to fakt s kociarom nebolo mozne, este ze prisiel manzel skor z prace a ja som nemusela tahat Tedyho zo sebou do skolky. Tam by som veru nepresla. Dnes som zvedava ako si tam cestu prerazim.
A myslim ze perinbabka uz staci :grinning:
Inak sisi diky za tip na plastenku, v maxe stoji 240, nakoniec som objednala tam odkial aj kociar a pride mi aj s postovnym za 6 euro.
Co dnes varite? Ja vobec netusim, mame este trochu zo stredrovecernej macanky, mnam predvcerom som robila, a dnes netusim. A najma mam dilemu co pripravit malemu. Nemam fantaziu na tie prikrmy ked este toto nemoze tamto nie. Uff
Idem hladat co ste tu pisali ked vy ste zacali s prikrmamy :slight_smile:
30. jan 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alcapalca.... no tak uz aj mene fantazia varenia dosla......vcera boli francuzske a dnes?......vobec neviem....
30. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz sledujem recepty na MMB snad nieco najdem
30. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. jan 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak mi dnes mame sosovicovu polievku od vcera a poobede ideme k babke a ta spominala langose. :slight_smile:
30. jan 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
kubi ako? Este spinkate? Timo bol teda nadseny, este doma Lalku spominal, ale zalahol jak macko, ani nemukol, este spinka.

alenka: tu polievocku varim casto, je vyborna a jednoducha. Sa tesim tej plastenke, bez toho clovek stale trpne ci nebude prsat a tak si v pohode....apropo, chodite uz v sportaku, ci sa vojdete do vanicky este?
Ja som casto malemu varila aj napr. kridelka vo vode so zeleninkou a potom obrat a pomixovat....zeleninku a masko obmienas....alebo vyborna polievocka: troska masla, na tom podusis na drobno porik, pridas na jemno struhanu mrkvu, zalejes vodou a ked vrie, hodis drobnu cestovinku....pre deturence je to super, neskor som pridavala k mrkve struhany petrzlen, kalerab, alebo namiesto cestovinky kurpicove knedlicky...na zaver petrzlen. vnat....Timo ju aj teraz velmi lubi....

Tuto hovadzinku som varila pred vcerom, akurat ja som tu zeleninku rozmixovala a bolo to vynikajuce, fakt:http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4292.
Dnes mame brokolicovu polievku a palacinky s tvarohom, ovocim, slahackou a coko sirupom :grinning: Take lubia moji chlapi najviac....
30. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi Lalka sa prave zobudila a tiez nemala problem so zaspavanim. Ideme nieco spapat a ku babke.
30. jan 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme dnes skoncili strapacky s kapustou...a asi zajtra budu tie palacinky sisi1 hiiiiii
30. jan 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi dakujem za inspiracne receptiky pre Tedyna :slight_smile:
este je v sportaku ale ledva mu tam nohy vtrepem, no kym je taka zima musi vydrzat
a dnes s kociarom do skolky, no bolo to o drzku, ale kolesa vydrzali :grinning:
30. jan 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadzieja: palacinky su mnam, vsak? :wink:

aleni: mas nafuk. kolesa, tak sa to este da, s buginou je to nemozne....my mame dost velke kolieska, ale nepustam sa s nim do snehu, chodime pesky, dnes sme sli busom, Timo bol vyteseny :slight_smile:
Apropo, ved mozes domace navarene striedat s hipkami a tak...napr. telacie som mu kupovala v hipke...aby mal rozne masko...a este mi napadlo, uz by mohol aj ovsene vlocky, takze do polievocky mozes, resp. do tej kase, prestriedat s cestovinkou, zemiakmi...teraz mi este napadlo, aj so spenatikom mal timo rad masko....mixovane samozrejme....mate uz zubok?

kubi, co ste papali?

Ja mam muzika na treningu, dojde asi o pol hodinku, tak tu troska pobrazdim...
30. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej az teraz citam, ze som skomolila, napisala som ze je este v sportiaku, malo byt v hlbokom

sisi ma spodne 2 zubky uz su velke, vysli mu naraz presne ked mal 6 mesiacov, a teraz mu uz vyskakuju horne, kvoli zubom som ho odstavila, pri kazdom prisati sa len zakusol :unamused:
hipky ma strasne rad, na zaciatku domaci prikrm ani nechcel
sisi IP
30. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este otazka do plena :slight_smile: : mate vysoke stolicky na papanie? vyuzijem to? ktore su lepsie stabilnejsie, plastove ci drevene?
30. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, akurat dosiel muzicek, ale este dopisem...alenka, ja som to pochopila s tym sportakom... :wink: k stolicke, nasi kupili pre Timiho drevenu a doma mame plastovu Cam futura, ta plastova je omnoho stabilnejsia musim povedat a to sme drevene vyskusali rozne....myslim, ze vyuzijes, lebo krmit dieta na rukach nie je nic moc, my ju stale vyuzivame - denno-denne. :wink:
30. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas ma nieco napadlo: choditko ste vyuzivali? vraj sa nema, ale ja som pri dvojkach aspon na par minut denne vyuzila
hm?
30. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ties myslim ze stolicku vyuzijem a najma chcem aby tedy uz stoloval s nami na urovni stola a nie pod stolom v lehatku chrustik moj zlaty...........len ze kamoska mi vravela ze plastove nie su stabilne, tak preto sa pytam, viac mamiciek viac skusenosti, necham si poradit
30. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka: IP :wink:
Stolicky si mozes pripadne aj v obchode omrknut, vyskusat (posadis tam Tedyho) a sama uvidis nakolko su stabilne a rozhodnes sa :wink:
30. jan 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam sa teraz treba riadne bacnut po penazenke, chceme tu stolicku a potrebujeme autosedacku, vo vajicku uz je riadne natlaceny, a ide jar chlapcom nejake botasky nove, ako s apoznam tak nebudu nejake ale znackove ako vzdy, muz dnes zahlasil ze mu premokli topanky......... :angry: a ktovie co este
30. jan 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pekny vikend prajeme :wink:
31. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Alenka stoličku som používala po nás a bola fakt super :grinning: , teraz ju má sestra pre deti :sweat_smile: , využitá napolno. ( ja som malého v nej aj strihala vlasy a nechty na nohách- robil strašný cirkus- neudržateľný)Takú som videla len raz, taká preklápacia drevená a dá sa urobiť s nej malý stolík spojený so stoličkou( dnu bol ešte výkroj na nočník( ten sme nevyužili) :grinning: :grinning: :grinning: a chodítko sme nemali vôbec- neskôr sme kúpili autíčko (odrážadlo)a to bolo super :grinning:
31. jan 2009 o 18:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si tiez myslim ze stolicka na papanie je super vec. Ja som malu krmila kym sama nesedla v autosedacke vo vajciku (ved aj vyzerala) a potom v papacej stolice drevenej. Kupili sme ju v polsku sklada sa z dvoch dielov a tu spodnu cast mala dodnes vyuziva ako stolik na kreslenie a tak. Myslim ze jednak je to pohodlne pre mamicku ma volne ruky a dietatko sa citi lepsie ked papka z ostatnou rodinkou pri stole na jednej urovni. okrem toho je to pohodlnejsi aj pre dietatko ked zacina papat same lebo na stolicke je pultik kde sa mu da miska s jedlom a nemusi sa natahovat ( v zaciatko odporucam misticku z tym lepiacim systemom dole :grinning:
31. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam.Stolicka je super. My mame drevenu rozkladaciu a stolik sa da vyuzit na kreslenie, alebo na lozenie :grinning:
1. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte po vikende. My mame tiez drevenu stolicku a vyuzivame ju pri kazdom jedeni.
2. feb 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok