Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

nelinka
19. feb 2008

ahojte babenky, vy ste uz ale velki........wou

pamatate sa este na nas.....

aneti78
19. feb 2008

Kubi, vacsina dr. povie, ked mate na to financne, tak kupujte UM a ked nie, tak dajte kravske 😕 😀 nasa povedala, do dvoch rokov idealne davat UM, na krabiciach pise do troch, ale vraj to uz je biznis. tak som to aj dodrzala a obom sme kupovali UM do dvoch rokov a potom som im miesala pol na pol s kravskym, lebo im UM tak chutilo, ze kravske vypluvali, uz som sa bala, ze navzdy budeme kupovat UM.
potom ked uz pili len kravske, tak sa normalne chvilu budili v noci na hlad, UM ich viac zasytilo. ale casom si zvykli.

tak moj chlieb uz sa dopiekol, aj som muzikovi hned urobila desiatu-prekvapko, bude kukat, ze co to 😀 idem spat. dobru noc

sisi1
19. feb 2008

ahoj nelinka, jasne, ze pamatame, kde si bola tak dlho? 🙂

No, je to asi na rozhodnuti kazdej maminky, mne povedala Dr. ze pokojne mozem davat, davam do polievocky mliecnej, netrvanlive, polotucne....

Tak dobru nuocku 😉

kubanka
19. feb 2008

aneti hej je to biznis, vyskusame a uvidime....jasne, ze po kravskom sa budili, ved UM ma v sebe sytiace zlozky

nelinka ahoooooj pamatame sa, aj vy ste uz velkeee, paaanecku.....kolko mate zubkov?

kubanka
19. feb 2008

To uz idete spinkat? Tak dobru nocku.

kubanka
19. feb 2008

Tak idem aj ja spinkat......lebo nejaka krava, bonzuje na mna muzikovi, ze tu ohovaram.......mam najradsej takych ludi, co ............ 😠

sisi1
19. feb 2008

Kubi, ja uz odchadzam, len som sem kukla, no mozno aj tvoj muzik sem nakukuje a cita co pises 😀 Moj niekedy kukne 🤐

aneti78
20. feb 2008

ahojte

Kubi coze?ako bonzuje a koho akoze ohovaras? to mu pise maily? no len pozeram teda....moj muz asi ani nevie, co to je konik 😀

janazuza
20. feb 2008

ahojte, ako sa mate? davno som nebola- nie je času
😉

kubanka
20. feb 2008

Dobre ranko, tak si predstavte, ze Lalika isla spat o 20:20 a teraz este spinkaaaa......jasne, ze sa budila skoro kazdu hodinu
ja som si uz vlasky umyla a zacnem chystat ranajocky

sisi a aneti, ze sa vam xce ist kdesi spiningovat.....to ja si radsej pockam na teplo a budem bikovat a kolieskovat 🙂

aneti78
20. feb 2008

Kubi, keby som mala Tvoju postavu, tak tiez radsej sedim doma alebo teda idem na vecerne stretko 😉

janazuza
20. feb 2008

aneti, kde chodíš plávať s deťmi?

aneti78
20. feb 2008

Janazuza, IP 🙂

kubanka
20. feb 2008

aneti este stale nie som na svojej povodbej vahe, ale ani sa k nej nexcem vratit, teraz som celkom spokojna

aneti78
20. feb 2008

sisi, IP!

kubanka
20. feb 2008

naeti iba sisi? aj ja xcem IP 😀 😀

kubanka
20. feb 2008

jooooj aneti tam malo byt

aneti78
20. feb 2008

kubi, IP 😉

tufa
20. feb 2008

ahojky,
tak uz sme doma. U babky bolo fajn - netrebalo varit 😀
moje nakupy nedopadli moc dobre ☹ nic co som chcela kupit tak som nekupila, az na jedno tricko take sviatocnejsie a inac nic.Kebyze mam tak o 10 kg menej tak je z coho vyberat, ale pri mojej vahe sa nezmestim do ziadnych nohavic /panske su mi dobre, len ten strih 😝 / a po kabatoch uz ani chyru ☹
zato moj manzel si kupil vetrovku, nohavice i tricko a to siel len jak doprovod- proste opyta si velkost L a vsetko mu sedi 😠

tufa
20. feb 2008

nakoniec som u babky vyskusala pol skrine a jeden kostym mi celkom sedi, tak si ho asi poziciam na krstiny 😉

janazuza
20. feb 2008

ahojte, tufa jasom minule vyskúšala asi pol obchodu a keby som si odrezala z bokov aj zadku, možno by som aj do niečoho vošla 😀 - ostáva mi kúpiť mech a vysrihnúť diery na hlavu a ruky 😀 😀 😀

tufa
20. feb 2008

tak to sme na tom rovnako 😀 😀 😀

kubanka
20. feb 2008

tufa skoda, ze si si nic pre seba nenasla 😒
co zajtra varite?

aneti78
20. feb 2008

sisi, tak som uspesne dosla domov. sice sa mi asi patkrat po ceste podlomili kolena, ale to nic 😀 bol to brutal, ale dalo sa to zvladnut, oni tym zaciatocnikom povedia, ze maju ist vlastnym tempom. kamoska nebola mozno pat rokov a odbicyklovala to cele komplet. ja som trochu aj posediacky a myslela som, ze este pojdem aj do posilky aspon brusaky pocvicit, ale ta cosi 😀
vsetko ma boli, ale dobry pocit mam a o to islo.....takze neviem, potom by sme sa dohodli nabuduce, len budem musiet brat auto, lebo dnes som nemala a busom potom dojdem o pol desiatej domov....ved jasne, ked sa zamotam este v hypernove 😅

aneti78
20. feb 2008

kubi a nevadi, ze si necitala skor IP, bola to dnes taka situacia ze az...

zajtra brokolicovu polievku a druhe neviem

sisi1
20. feb 2008

Ahojte,
ja na skok, kukam filmik...
aneti: ja som myslela, ze to bude zaberak, no si sikulka 😉 Na buduce ideme na 19tu?

tufa: poznam tie pocity, bola som v jednom obchode kde mali velkosti S a M a predavacka 30kg aj s topankami, tak na mna kukala jak na slona 😕 Ale zalezi do akych obchodov clovek chodi, teraz si rifle napr. kupujem z Anglicka z Nextu, maju perfektne strihy.

Pekny vecer. 🙂

kubanka
20. feb 2008

takze to mate za sebou baby? zavidim, ze ste sa na to vobec dali.

sisi1
20. feb 2008

kubi: ja som nemohla na 17tu, lebo muzik bol este mimo PO, no nekonal sa, a vecer sme mali naplanovany nakup a vlastne uz nebolo miesto. Takze az na bud. tyzden pojdem....

aneti78
20. feb 2008

Sisi, no ja neviem, ako chces Ty, ja uz som bola na pokrocilych, tak viem co to je, bolo asi desat pesniciek, z toho mozno len tri pomalsie, inak fakt brutal, ale ked nevladzes, tak len sedis a bicyklujes. lenze o piatej asi nemaju ludi, tak preto to rusia, kazdy chce ist na siedmu. no a tam sa treba objednat skor a keby si nesla, tak aj odhlasit sa uz okolo obeda. mne by vyhovovala ta streda, kvoli bazenu a mojej kamoske zas stvrtok, tak neviem, ci sa s nou nerozdelim, ale zas nerada by som chodila sama.

aneti78
20. feb 2008

idem ja pomaly spat, tak dobru noc 🙂