• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
ahojte babenky, vy ste uz ale velki........wou

pamatate sa este na nas.....
19. feb 2008 o 22:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubi, vacsina dr. povie, ked mate na to financne, tak kupujte UM a ked nie, tak dajte kravske :confused: :grinning: nasa povedala, do dvoch rokov idealne davat UM, na krabiciach pise do troch, ale vraj to uz je biznis. tak som to aj dodrzala a obom sme kupovali UM do dvoch rokov a potom som im miesala pol na pol s kravskym, lebo im UM tak chutilo, ze kravske vypluvali, uz som sa bala, ze navzdy budeme kupovat UM.
potom ked uz pili len kravske, tak sa normalne chvilu budili v noci na hlad, UM ich viac zasytilo. ale casom si zvykli.

tak moj chlieb uz sa dopiekol, aj som muzikovi hned urobila desiatu-prekvapko, bude kukat, ze co to :grinning: idem spat. dobru noc
19. feb 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nelinka, jasne, ze pamatame, kde si bola tak dlho? :slight_smile:

No, je to asi na rozhodnuti kazdej maminky, mne povedala Dr. ze pokojne mozem davat, davam do polievocky mliecnej, netrvanlive, polotucne....

Tak dobru nuocku :wink:
19. feb 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aneti hej je to biznis, vyskusame a uvidime....jasne, ze po kravskom sa budili, ved UM ma v sebe sytiace zlozky

nelinka ahoooooj pamatame sa, aj vy ste uz velkeee, paaanecku.....kolko mate zubkov?
19. feb 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To uz idete spinkat? Tak dobru nocku.
19. feb 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idem aj ja spinkat......lebo nejaka krava, bonzuje na mna muzikovi, ze tu ohovaram.......mam najradsej takych ludi, co ............ :angry:
19. feb 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubi, ja uz odchadzam, len som sem kukla, no mozno aj tvoj muzik sem nakukuje a cita co pises :grinning: Moj niekedy kukne :zipper_mouth:
19. feb 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Kubi coze?ako bonzuje a koho akoze ohovaras? to mu pise maily? no len pozeram teda....moj muz asi ani nevie, co to je konik :grinning:
20. feb 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa mate? davno som nebola- nie je času
:wink:
20. feb 2008 o 09:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tak si predstavte, ze Lalika isla spat o 20:20 a teraz este spinkaaaa......jasne, ze sa budila skoro kazdu hodinu
ja som si uz vlasky umyla a zacnem chystat ranajocky

sisi a aneti, ze sa vam xce ist kdesi spiningovat.....to ja si radsej pockam na teplo a budem bikovat a kolieskovat :slight_smile:
20. feb 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubi, keby som mala Tvoju postavu, tak tiez radsej sedim doma alebo teda idem na vecerne stretko :wink:
20. feb 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aneti, kde chodíš plávať s deťmi?
20. feb 2008 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janazuza, IP :slight_smile:
20. feb 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aneti este stale nie som na svojej povodbej vahe, ale ani sa k nej nexcem vratit, teraz som celkom spokojna
20. feb 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi, IP!
20. feb 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naeti iba sisi? aj ja xcem IP :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj aneti tam malo byt
20. feb 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi, IP :wink:
20. feb 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
tak uz sme doma. U babky bolo fajn - netrebalo varit :grinning:
moje nakupy nedopadli moc dobre :frowning2: nic co som chcela kupit tak som nekupila, az na jedno tricko take sviatocnejsie a inac nic.Kebyze mam tak o 10 kg menej tak je z coho vyberat, ale pri mojej vahe sa nezmestim do ziadnych nohavic /panske su mi dobre, len ten strih :stuck_out_tongue_closed_eyes: / a po kabatoch uz ani chyru :frowning2:
zato moj manzel si kupil vetrovku, nohavice i tricko a to siel len jak doprovod- proste opyta si velkost L a vsetko mu sedi :angry:
20. feb 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakoniec som u babky vyskusala pol skrine a jeden kostym mi celkom sedi, tak si ho asi poziciam na krstiny :wink:
20. feb 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tufa jasom minule vyskúšala asi pol obchodu a keby som si odrezala z bokov aj zadku, možno by som aj do niečoho vošla :grinning: - ostáva mi kúpiť mech a vysrihnúť diery na hlavu a ruky :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 21:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme na tom rovnako :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tufa skoda, ze si si nic pre seba nenasla :unamused:
co zajtra varite?
20. feb 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi, tak som uspesne dosla domov. sice sa mi asi patkrat po ceste podlomili kolena, ale to nic :grinning: bol to brutal, ale dalo sa to zvladnut, oni tym zaciatocnikom povedia, ze maju ist vlastnym tempom. kamoska nebola mozno pat rokov a odbicyklovala to cele komplet. ja som trochu aj posediacky a myslela som, ze este pojdem aj do posilky aspon brusaky pocvicit, ale ta cosi :grinning:
vsetko ma boli, ale dobry pocit mam a o to islo.....takze neviem, potom by sme sa dohodli nabuduce, len budem musiet brat auto, lebo dnes som nemala a busom potom dojdem o pol desiatej domov....ved jasne, ked sa zamotam este v hypernove :sweat_smile:
20. feb 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi a nevadi, ze si necitala skor IP, bola to dnes taka situacia ze az...

zajtra brokolicovu polievku a druhe neviem
20. feb 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja na skok, kukam filmik...
aneti: ja som myslela, ze to bude zaberak, no si sikulka :wink: Na buduce ideme na 19tu?

tufa: poznam tie pocity, bola som v jednom obchode kde mali velkosti S a M a predavacka 30kg aj s topankami, tak na mna kukala jak na slona :confused: Ale zalezi do akych obchodov clovek chodi, teraz si rifle napr. kupujem z Anglicka z Nextu, maju perfektne strihy.

Pekny vecer. :slight_smile:
20. feb 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze to mate za sebou baby? zavidim, ze ste sa na to vobec dali.
20. feb 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi: ja som nemohla na 17tu, lebo muzik bol este mimo PO, no nekonal sa, a vecer sme mali naplanovany nakup a vlastne uz nebolo miesto. Takze az na bud. tyzden pojdem....
20. feb 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi, no ja neviem, ako chces Ty, ja uz som bola na pokrocilych, tak viem co to je, bolo asi desat pesniciek, z toho mozno len tri pomalsie, inak fakt brutal, ale ked nevladzes, tak len sedis a bicyklujes. lenze o piatej asi nemaju ludi, tak preto to rusia, kazdy chce ist na siedmu. no a tam sa treba objednat skor a keby si nesla, tak aj odhlasit sa uz okolo obeda. mne by vyhovovala ta streda, kvoli bazenu a mojej kamoske zas stvrtok, tak neviem, ci sa s nou nerozdelim, ale zas nerada by som chodila sama.
20. feb 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja pomaly spat, tak dobru noc :slight_smile:
20. feb 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok