Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
17. feb 2009

Ahojte,

Ivanka, nepapaj maleho...este som ho ani nevidelaaa 😀 kedy pojdeme na prechadzku hm? 😉

kubi kde davas malu do skolky? tu na svaby?

vsetkym zelame kraaaasny den, my uz mame konecne jeden zubok definitivne vonku...joj taky zajo maly sa smejka na mna 😀

ivana82
17. feb 2009

DObre, dobre, prehovorili ste ma, nespapam ho... 😀 😀 😀

Danka - kedykolvek, len sa ozvi a mozeme sa stretnut...blahozelame Simonke k prvemu zubceku...musi to byt nadherne, ked sa na teba smeje a je tam jede zubcek...viem si to predstavit... 😀 😀 😀

KUbi - drzime palce u lekarky, aby ste uspeli 🙂

danielkapo
17. feb 2009

no ivi, my chodievame kazdy den okolo obeda, ked je relativne najteplejsie...tak mozme niekedy po cyklistaku az vasim smerom...aj dnes pojdeme...aj zajtra..... 😉

ivana82
17. feb 2009

tak co dnes? zajtra ideme cvicit...

danielkapo
17. feb 2009

mozme aj dnes, kedy chodievate von? my by sme sli po cykl. smerom k vam a stretneme sa niekde na polceste 🙂 len napis kedy priblizne pojdete...posli mi cislo do IP ak mozes, lebo neviem ci mam....tesim sa 😉

deniskajakubko
17. feb 2009

Ahojte holky,

Kubi ja zajtra idem k lekárke s prihláškou do škôlky.
Kde bude Lalka chodiť na Važeckú?

Zajtra by si nešla cvičiť?

kubanka
17. feb 2009

Takze Lalka pojde na Sekcov do skolky, nie na Svaby.

deniska a mas zistene ci to je zajtra o tretej?

adrianamickova
17. feb 2009

ahojte aj my cakame na zapis do skolky....

deniskajakubko
17. feb 2009

Kubi je to zajtra od 15-16.55.
A kde do akej škôlky Lalku dávaš?

deniskajakubko
17. feb 2009

Jakubko mi už zaspinkal, manžel šiel na futbal a ja si idem pozrieť na PC ďalšie časti LOST. Už sa teším. Konečne sa mi nepodarilo pri Jakubkovi zaspať

deniskajakubko
17. feb 2009

Ešte som sa chcela spýtať, či náhodou neviete čo je s Anetkou

kubanka
17. feb 2009

deniska takze pojdeme zajtra? Napis mi cislo do IP.

kubanka
17. feb 2009

Ozaj Lalka pojde do skolky na Sekcov na Zemplinsku.

sisi zabudla som sa Ta opytat ci si skusala pliest kosiky. Timi potom spinkal? Lalka 2 hodiny 20 minut heh 🙂

aneti78
17. feb 2009

ahojteeeee 😉 😉 😉

Deniska, si ma asi privolala 😀 😀

po sto rokoch som k vam nakukla, som predtym akosi nemala chut chodit na forum 😅 a teraz pre zmenu nestiham. a vidim zname tvare, Danielka, ahooj🙂

Kubi, preco na Sekcov ☹ aby ste to mali potom blizsie asi, ze? nam sa tuna v skolke paci. ale aj vam sa urcite bude pacit tam🙂

no a my sa mame fajn, od noveho roka sme konecne zdravi klop klop, akurat zajtra idem hned rano k dr. s Tamarkou, lebo jej stale rano slzi ocko a ma ho zlepene, ale potom pojdu hned do skolky, nic nestiham, mam dost vela roboty, joj brala by som z fleku nejaku pohodovu kanc. pracu, kde si oddychnem a idem domov 😀 🤐
tak sa zatial majte, mozno castejsie nakuknem, ked bude cas, tehulkam drzim palce, nech su babatka zdrave no a aj ostatnym detickam, musim popozerat fotky 😉

aneti78
17. feb 2009

Ivanka, ja som cvicila s Jakubkom vojtovku od narodenia a s Tamkou od 7.mesiacov - slabsie bruska a tortikolis - asi to co mate vy. Netreba to zanedbat, hlavne kym je maly to ma velke ucinky. ale tie dva mesiace to aj mna tak klamali 😀 cvici sa do stability chodze,ale to asi nikto nezvlada, mne sa dalo tak do 9.mesiacov aj doma, potom len co sme chodili k sestre na rehabku.

sisi1
17. feb 2009

Ahojky,

anet: ahooooj, sa tesime, ze si tu znova 😉 Pozdravujeme deturence!!!

kubi: Timo toho vela nenaspal, co som sa dost cudovala, hodinku a 20min, vecer sme mali navstevu - brasko s frajerkou, medzitym sme boli vymrznut von, tak vecer zalahol o 21vej. Kosicky som este nezacala, nebolo casu, min. tyzden som piekla mamine potahovanu tortu, bielu s ruzovymi srdieckami....krasne sa podarila a mala veeeelky uspech, moje tety nechceli verit, ze som ju ja piekla a nie objednala 😀 Ech keby videli tie torty na MMB co niektore maminky pecu, vtedy by este len oci otvarali 😨 😀

Tak uz sa viacere na skolky pripravujeme s detickami....ale to zbehlo....

danielkapo
18. feb 2009

Ahojte

Aneta ahooooj 😎 aku mas peknu fotku 😉

kubi kde je zemplinska? 😅 mne akosi tie ulice vzdy vyfucia z hlavy,...mala sa tesi do skolky?
sisi aj timko uz pojde? do skolky ... 🙂
ivana ako na cviceni bolo? kedy opakujeme prechadzku? 😉

pekny dniiik

deniskajakubko
18. feb 2009

Kubi máš IP

deniskajakubko
18. feb 2009

Anetka ahoooj, skoro som Ťa nespoznala na fotke. Si riadne zmenená - super

janazuza
18. feb 2009

Ahojte.
Ahoj Anetka, konečne si nakukla 😀
ako bolo na zápisoch do škôlky?
My sme mali karneval v školke. Bola som s malým, poprosila som učky, že ho privediem- ved je zdravý.
Malý bol muškatierom( s babkou sme šili kostým) 😅
malý zatial do školky nechodí, uvidíme o 2 týždne, čo povie krčná- kedy operácia ☹ 😔 😢

ivana82
18. feb 2009

Ahojte, tak my sme dnes boli cvicit, to bolo placu ... neviem, neviem ako dlho ho vydrzim takto "tyrat" chudacik ocicka cele cervene a to nam ukazala len jeden cvik, co bude dalej netusim... a teraz nadovazok, zajtra maju maleho ockovat a ak je v tej vakcine aj latka polio, tak nesmiem s nim cvicit dalsich 10 dni od ockovania... takze zas super...

Danka - prechadzku mozeme opakvoat kedykolvek, maly sa zobudil akurat vo vytahu cestou domov 😝 takze sme to stihli akurat

Dievcence, ako ste dopadli u lekarok tie ktore idete s detickami do skolky, teda chceli by ste ist?

danielkapo
18. feb 2009

Ahoj
Ivka, no super....simka tiez mi este zaspala cestou domov a vstala az vo vchode 😎 a k malemu...chudacik, ale kdesi som citala ze ono tie cviky deticky nebolia, len je im to nepohodlne a preto protestuju placom...no ved uvidis, zvykne si 😒

ivana82
18. feb 2009

DAni, dufam, ze si zvykne, este mi povedala, ze ho aj zle drzim, ked ho nosim, lebo mu vraj tlacim na chrbticu, takze teraz sa musim naucit ho este inac drzat a nosit... 😒

aneti78
18. feb 2009

ahojte

no ta fotka je ale staraaa, ale aj tak dik🙂

Ivani a ku ktorej sestricke chodite? my sme chodili ku Katke Nagyovej. a neboj, na cvicenie si zvyknes, este to nevies poriadne, ked sa naucis budete to mat raz-dva, minutku dve pocvicite parkrat denne a bude. a uvidis ako ti pred ocami bude napredovat - motoricky. a drzat treba v klbku, na to je aj dobra kniha - Nezna naruc rodicov. To mi zas poradili na plavani.

ivana82
18. feb 2009

Chodime tiez k pani/slecne Nagyovej, bola velmi milucka, ukazala nam vsetko co mame robit, tiez ze ho mame nosit v klbku, ale ked som ho dnes tak nosila, tak sa natahoval a plakal, dost mu v tomto noseni v klbku prekazaju ortopedicke nohavicky...snad to zvladneme... 🙂

janazuza
18. feb 2009

ahojte.mam dns asi smolu. Pokazila sa mi umývačka riadu ☹ 😢 .neviem čo s tým....

alcapalca
18. feb 2009

ahojte, ja len hlasim ze este stale sa pasujeme s nejakym virusom, chlapci uz isli sice vcera do skolky, ale Tedy no nic moc, lekarka vravela ze je to pre zubky, ale mne sa to uz nezda, uplne zahlieneny, cely den aj noc, vkuse sopel, v noci sa az dusi s hlienami, asi zajtra pojdem zas k nej............
dnes mali v skolke baby ples
na ip popisem zajtra, aj pre januzuzu mam nieco ohladom slavka, ale az zajtra, idem lahnut, lebo neviem co zas v noci bude
ahojte a pozdravujem vsetky deticky 🙂

kubanka
19. feb 2009

Jeeej ja som si vcera fajne oddychla na tom cviceni pre tehulky, no ked som prisla domov ....do realu...tak som bola zase tam kde predtym.
Cakali sme navstevu a muzik isiel povysavat trosku bytik, no hadajte co sa stalo ........ popkazil sa vysavac 😒 ....to je uz stvrta pokazena vec za posledny tyzden. My uz len cakame kedy kde sa nam nieco pokazi.

danielkapo
19. feb 2009

no teda, vsetko sa kaziiii 😅 kubi a kam chodis na cvicenia?
tedymu skore uzdravenie....chudatko malicke ☹
pekny dnik

kubanka
19. feb 2009

danielka do centralu na sidlisko dva, aj v prvom tehu som chodila, je to paradny oddych