• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
to verim....ja som nechodila, v tom case som pisala diplomku a ucila sa na statnice, tak akosi nebolo kedy...ale inak by som isto chodila...a to je aj ako priprava predporodna? V porodnici ked som sa rozpravala s tymi studentkami co boli na praxi zo zdravotnej tak to velmi chvalili, ze je to obrovske plus, ked zena absolvovala tie pripravy.....no ale mne v podstate to pri samotnom porode by bolo jedno, kedze robili sekciu napokon....ale pre pohodu a relax to musi byt super :wink:
19. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak Danielka, na tvoje odporucanie, si dovolim pridat sa k sekcovskym tehulkam a maminkam, tak vsetky pozdravujem.
Kubanka akurat pises presne o tom, co som sa chcela spytat, kde presne to je na sidl. 2, je to tam ako je kardiofitness?
19. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh kiert no vsak viem, kde ta volam nie? som vedela, ze ta to bude zaujimat :wink: a viiitam ta
19. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem danik, ako sa mate inak? Ja teraz trcim cely den v praci... :frowning2:
19. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiert vitaj medzi nami :slight_smile:
ohladom cvicenia je to asi ono, niekto to vola Antosovsky alebo tak nejako, je to na poschodi nad obchodami. Je to obchodne centrum Central.

My sme boli dnes okuknut skolku a Lalke sa tam taaaak pacilo, ze nexcela ist domov.....vsak sisi? :grinning:
19. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super kubanka, lebo uz som o tom nieco citala na nete a chcela som vediet ake to tam je, tak si ma navnadila, pridem tam mrknut bud. tyzden. Tusim je to niekedy v stredu, treba sa objednavat nejako vopred?
A dakujem za privitanie :slight_smile:
19. feb 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusis sa objednavat, len prides a cvicis heh .......streda 15:00
19. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Kubi, aj nám sa začínajú kaziť veci :frowning2:
včera umývačka a dnes som štaertovala PC asi na 5 krát som ho spustila. Dúfam, že ked ho vypnem tak aj naštartujem :angry:
Kiert vitaj medzi nami ..dievčatami.. :sweat_smile:
19. feb 2009 o 17:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

kiert mame sa fajn....kedy prides na kavu? :wink: jej pozeram, ze uz 18tt ti svieti...boze jak to letiiiii :confused:
vsetkym pekny vecer...ja by som uz aj spala....len simku musim presvedcit :confounded:
:grinning:
19. feb 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janazuza, dakujem za privitanie.
Jaj, tesim sa, ze som konecne doam po dlhom dni.
Danielka, ani som si to pomaly nevsimla, ze uz 18 tt, fuha, o chvilu budem v druhej polovici. Zajtra mam volno, tak mozme dat rande :wink:
19. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

tak my sme dnes boli na poradni - vazime 6 700 g :wink: ockovali nas, ale chvalabohu zatial mal najvyssiu teplotu 37, 2 - co je vraj v pohode, aj to bolo po 6 hodinach od uzitia cipku, teraz mal 36,99 :grinning: uvidime, co bude v noci, dufam, ze sa to nezhorsi, nebadam zeby bol nejaky divny, sprava sa rovnako, smeje sa, keca buuu , gggg a pod. bije svojho pantera ... proste klasika... :slight_smile: ja sa chystam na hodinku vonku na kavicku s byvalymi spoluziakmi a spoluziackami do maxu, taze keby daco tak som do 5 min. spat, snad to muzicek zvladne, ale verim mu... prajem pekny vecer a dobru nocku, keby som uz neprisla :slight_smile:
19. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiert vitaj medzi nami :slight_smile:
19. feb 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky...... tak vas vsetky zase pozdravujem, aj kiert - vitaj!!!

a momentalne sa velmi vytesujem, lebo uz asi hodinu mame spojazdneny net.
Od nedele byvame!!! Aj sa tesim, aj mi je na figu, lebo este je tu kopec roboty a my gazdujeme uz len dvojka. Chlapa v dome uz nemame a vsetko sama nezvladnem - zatial neviem narabat s vrtackou, flexou, osadzovat zrubne :grinning: .... Rano sme za tatinom zamkli dvere a ostala nam po nom len vôna reznov a oci pre plac :cry: .Teda to skor mne, Hanka si mysli, ze je v praci. Ale verim, ze zajtra to uz bude lepsie. A tiez, ked citam vase prispevky, prichadzam na ine myslienky. Aj vam vsetkym, co cakate bábo, trosku zavidim - SAMOZREJME V DOBROM. Aj ja by som sa rada pridala, ale do juna mozem len snivat a snivat a snivat... :grinning:

Tak ja idem snivat a vam ostatnym tiez sladke snicky :dizzy_face:

...a dakujem, ze tu ste.
19. feb 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiert ako inac zvladas tehu? Vsetko v pohode?

Ivana vela sil pri cviceni.

monky1, takze ste ostali dve baby? A nebolo by lepsie pockat so stahovanim, kym sa muzik vrati, ako ked ste teraz ostali same dve?

janazuza, tak aj vam sa kazia veci? :unamused:

danielkapo a kedy Ti chodi spinkat Simka?
20. feb 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kubi, ako sa ma Lalka? Dufam, ze uz papa :slight_smile:

teraz momentalne necvicime, kedze vcera bol ockovany proti detskej mozgovej obrne a po tomto ockovani sa nesmie 10 dni cvicit, takze maly ma este oddych...teraz sa bojime o teplotku, ale zatim je v pohode... uvidime ako dnes ...
20. feb 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...

Ivana to maly dostal prvu davku hexa vakciny, vsak? nic neboj, chlap je to :wink: simonka teplotu vobec nemala po ockovani....a v marci nas caka tiez...3. davka. Ako bolo na kavicke?

Baby, davali ste deticky ockovat proti pneumokokom? Nasa pediatricka odporucala najprv tie zakladne ockovania a az potom ked chcem...ale co som pocula, tak vacsinou uz ockovali spolu s tou hexa...tak neviem teraz

monky tak fajne, ze ste uz vo svojom :wink: monky a kam siel manzel? niekam za pracou chodi? a az v juni pride? dobre som pochopila? :sweat_smile:

Kubi, simka chodi spavat tak medzi 7 a pol8...vcera vsak zaspal uz nieco po siestej a zobudila sa rano 6:15...dobraaaaa :dizzy_face: v noci parkrat didku chcela, ale fajne vyspata som....

Kiert ozveme sa dnes...pojdeme na prechadzku okolo obeda, pridas sa? :sunglasses:

pekny den vsetkym
20. feb 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, bolo fantasticky, vratil sa Sano z Irska, videla som ho po asi zhruba troch rokoch, bolo nas asi 6, maly pocet, ale aj tak aspon sme pokecali ... ako Simka? prechadzku mozeme zopakovat najskor v pondelok, dnes ho nechame este doma, keby sa nahodou jeho stav zhorsil... pekny den :grinning:
20. feb 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ivi, kedykolvek :wink:
dobre padlo trosku si vybehnut vsak?
20. feb 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ani nevies ako aj ked som sice bola stale na ihlach a kazde dve minuty pozerala na mobil, ci mi nevola Tono ako s malym...ale bolo fajne...
20. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka, nasho maleho bude proti pneumokokom ockovat o sest tyzdnov po tomto ockovani tesim sa :rolling_eyes: to zas bude placu v ordinacii
20. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

veru, Lalke a Timimu sa vobec zo skolky nechcelo ist, to sa ucitelky smiali, ze vacsinou maju opacny problem :grinning:
Kubi, Timo sa dnes zobudil a len Lalku spominal, sranda....nedavno sa pytal: "pa, Lala, chapci" to asi myslel chlapcov zo skolky, ci nepojdeme s vami znova :sweat_smile:
Poobedie sme stravili s nasimi, aj v cukrarni sme boli a v Draciku nasi malemu kupili "Uja zemiaka" - to ho treba poskladat s rucickami nozickami, ciapkou....celkom sa mu to paci...taka tvoriva hracka.

vidim tu novu tvar, kiert vitaj a cit sa tu dobre :wink:

Tonkovi prajeme dobre zvladnutie ockovania....

monky: tak pis castejsie, isto je vam smutno, je to dost dlho a ako kubanka pisala, nechceli ste radsej u rodicov zostat? My sme s Timom len jednu noc boli sami a nie je to nic moc veru....drz sa...
20. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi no konecne, ze si napisala.. :grinning: Aj Lalka stale spomina Timiho......sa pooblieka a hovori, ze ide ku Timimu :slight_smile:
20. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , dakujem vsetkym za privitanie :slight_smile:

Kubanka - no tehotenstvo - prve 3 mesiace boli take vseliake, teraz mam pocit akoby som ani tehotna nebola (ak neratam nejake tie kilecka navyse :slight_smile: ), konecne si nemusim ist lahnut vecer o 7 a spat aspon 12 hod. denne, samozrejme ma zacinaju dost boliet krize a chodidla, ale myslim, ze to su len take drobnosti. S babatkom, je zatial vsetko ok a to je najdolezitejsie. Teraz akurat cakam na vysledky triple testu, tak dufam, ze to bude fajn :wink: .

Monky, dufam, ze vam ten cas do juna rychlo zbehne. Ja zase trosku zavidim vsetkym co uz maju babo, aj ked je to kopec starosti, ale aspon vedia, ze ich drobec je v poriadku a teraz je vonku tak krasne, tak by som sla na prechadzku uz s kociarikom :slight_smile:

Danik, joj mrzi ma to, ze ani dnes ta prechadzka nevysla. Tak mozno zajtra. Este musime aj niekedy do mesta vybehnut :wink:
20. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiert jasne :wink: zajtra ti zavolam a bud skocite k nam, alebo vybehneme niekam aj s malou....
20. feb 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Sisi, Kubi, to uz take velke deti mate :fearful: ved nedavno sme sedeli na vecernom stretku a kecali o prvych prikrmoch :wink: strasne to leti.
aj cukriky Vam davali v kazdej triede? :grinning: nam vtedy ano a decka si mysleli, ze to tak stale bude :grinning: :grinning: :grinning:
vcera som konecne videla fotky z karnevalu,ale len taky vyber, ucitelky spravili taku kolaz na nastenku ju dali, boli podarene vsetky deticky a ta hostina potom aj licka im pomalovali....no vidno, ze ich maju fakt rady a ze ich to s tymi krpcami bavi :wink: skoda, ze to mali dopoludnia aj ja by som sla na taky karneval.

nasi boli vcielka a cmeliacik - Alenka mi poradila vcielka maja a vilko :slight_smile:ale doslova tak nevyzerali, lebo Tamka mala saty a Jakubko take nohavicky - to sa uz skor podobalo.tusim mam fotky v albume. ale Tamarka bola nadsena z tych siat, lebo sa tocili az po hlavu a ona nema ani jednu taku suknu, co sa toci, tak ked sme boli po masky,tak sa potom do vecera v nich len tocila. :grinning:

jaj, konecne sobota a dalsi tyzden su prazdniny, tak si aspon spravim veget,ale aspon na dva dni ich budem musiet supnut babke, esteze ju mame :sweat_smile:
21. feb 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vikend vsetkym

jaj, nejde pridavat smajlikov....

anet:nedavali cukriky, nebolo to take hromadne, boli sme len Lalka a Timo obhliadnut "teren". Tvoji drobci museli byt zlati ako Majka a Vilko, pridala si aj pre nas fotky?
21. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, uz som pozrela, su zlatulinkiiiiiiii woow...
21. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja len na skok. Dnes ideme na svadbu. Rano o osmej som uz sedela u kadernicky, potom bola u nas babka na kavu, trosku som relaxovala pri pleteni kosikov, tatik ulozil malu spinkat a spia teraz spolu. Ja som navarila polievku uz aj na zajtra a popritom som zehlila......teraz mi je taaaak horuco. :wink:

aneti pekne kostymy.....to ste mali z pozicovne?

sisi uz mas muzika doma? Prezili ste to?
21. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako vikendujete? Vonku bola dnes taka zima, poriadne som vymrzla a uz si zacinam citit hrdlo, dufam ze ma
to cim skor prejde :frowning2: . Idem sa schovat pod deku a spravit teply caj, mozno to pomoze.
Krasny vecer
21. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
konecne je vecer a ja mozem trochu vydychnut. Hanka spi, chudatko bola uz zmordovana a o sebe uz ani nehovorim. Rano o 7.30 sme uz boli v Potravinach, potom sme sa pustili do varenia - cestovinky s brokolicou, porom a syrovou omackou, porovu kremovu polievku a Hanke este rybku v cesticku so zemiakmi. Samozr. malá aktivne pomahala, stala na stolicke a vsetko ju náramne zaujimalo. Aj kolac sme piekli - vlastne zatial len korpus, trasenu plnku spravim zajtra cerstvu, lebo pridu nas mrknut svokrovci s mojou maminou - sa im cnie za vnuckou. Potom sme upratovali - presnejsie vybalovali a likvidovali krabice, mechy a vrecia, ktore ma uz nebavi preskakovat... Hanka behala s hadicou od vysavaca, s mopom...Vecer som ju okupala a uz aj sama mi hovorila, ze ide spinkat. Moja mala pomocnicka. Musim sa obracat, ale som rada, ze sme doma, vo svojom. 2 mesiace u svokrovcov a u nasich mi uuuuplne stacili. :grinning:
21. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok