Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
23. feb 2009

Monky ano aj my bojujeme 😖 no uvidim....snad jej to prejde cim skor...

nadzieja srdecne blahozelame k malemu tobiaskovi a do zivota zelame vsetko naj 😵

aneti78
23. feb 2009

Dani, coryzaliu moze Simka, ale je to moc tvrde, musis to rozpustat vo vode aj dve hodky,kym sa rozpusti. neviem,ci sa moze rozdrvit. malo by sa totiz vycmulat, co Simka este asi nevie.
kamoska vravela, ze do troch dni je po nadche (v kombinacii este s niecim, ja davam aj mucoplant - skorocelovy sirup) a zda sa, ze naozaj.
a inac je to homeo - www.boiron.sk - coryzalia.

aneti78
23. feb 2009

nadzieja aj ja gratulujeeeem 😵 😵 😵

tufa
23. feb 2009

maminke gratulujem a prajem vela zdravicka a radosti so syncekom 😀 😀

aj ja uz chcem, nejako mi je zo dna na den tazsie ☹ uz nevladzem dlhsie stat a do obchodu sa vybrat to je nocna mora 😝 este ze dnes bolo take pocasie ako bolo, neboli sme nikde, len na dvore mame aj polmetrove zaveje, Terezka sa dnes hrala na polarneho badatela 😀 a skakal do najvacsieho snehu aj s nasim hafanom 😀 😀

ivana82
24. feb 2009

Bre ranko vsetkym, nadzieja blahozelame k Tobiaskovi, nech ste obaja zdravucki a nech Vam malicky robi len radost ...

kubanka
24. feb 2009

Dobre ranko....tufa vy mate polmetra snehu? jeeeeej to musi byt kraaasne.

ja dnes idem na poradnu a Lalka musi ist zase k tatikovi do prace, lebo babky nemozu. Takze pojde s tatikom do restauracie na obed a potom hajat do kocika heh 😀

ivana82
24. feb 2009

Kubi, drzim palce na poradni, nech ste obaja v poriadku a Lalke prajem pekny cas s tatikom...

sisi1
24. feb 2009

Ahojte,

nadzieja: z celeho srdiecka blahozelame a pozdravujeme malinkeho Tobiaska, krasne ma meno.....tesime sa s vami...

kubi: tak to tatik potom dobre v robote zvlada, ked si vezme Lalku....sikovny je...

tufa: uz sa ti to krati, ja tiez som sa stazovala na brusisko, nie je to lahke tak fungovat,ale na druhej strane, teraz ked vidim maminky s bruskami, su take krasne....jaj...

Tak ja som bola u kadernicky vcera, strihat aj melir, nejako som sa tam dve hodiny nudila, casopis tam mali jeden o vlasoch a to bolo vsetko...hrozna nuda....ale vysledok je perfektny, sa tesim. Vecer sme s braskom boli v kine, tatino sa rozhodol, ze si oddychne a bude doma s malym, film siel dost neskoro, domov sme dosli o 23,30....Podivuhodny pripad Benjamina Buttona, dobre to bolo, velmi....

ivana82
24. feb 2009

Sisi kde chodis ku kadernicke? pridaj fotocku ...ked si taka spokojna ...

monky1
24. feb 2009

Ahojte, ked sa dari, tak sa dari!!! Od vcera mame pohotovost - vecer hanka bez problemov zaspala a 5 minut na to ovracala "pol spálne". Celu noc ako-tak spala, akurat velmi kaslala, no dnes zas - zvrackala 4x, je slaba, unavena a cela zelena, uboziatko. Chystam sa s nou k lekarke, no teraz spinka, tiez cakam, kym mi po 2.x doperie pracka a modlim sa, aby, aby mi cestou, prip. u lekarky nevracala. Uz som jej volala, povedala, ze mame prist, ze jej nieco pichnu na ukludnenie. Tak drzte palce, lebo Hanka vzdy place, len co prekrocime prah ordinacie, ale posl. 2 mesiace fičíme na Bambuľke, ktoru bolelo brusko, bola u p. doktorky a ta jej merala teplotu, pichla injekciu a vyliecila ju. A odvtedy sa obcas aj pyta k p. doktorke, zlatusik moj. Ok, tak ja len tolko, bezim, lebo mi prave doprala pracka. ☹

kubanka
24. feb 2009

monky aj mi ficime na Bambulke tiez sa nam paci najviac ten diel u dr. 😀

ivana82
24. feb 2009

Monky drzime palce, nech je Hanke cim skor lepsie ...

monky1
24. feb 2009

Ach, dievcata, nechce sa mi verit - ja si vychutnavam chvilku kludu aj cez den - Hanka este stale spi, co sa nam nestalo uz dobrych 4 -5 mesiacov.My uz spime len v noci, cez den uz nevieme. Ale radsej by som bola, keby bola hore a ZDRAVUCKA. A tusim, ze aj na mna to uz lezie. Som zvedava, kto nam bude nakupovat, ked zalahneme obidve a tatko je zahorami - zadolami 😀

ivana82
24. feb 2009

Ouu, to mi je naozaj luto Monky, ze ste tak to dopadli ...ale dobra sprava je, ze aspon si ty oddychnes pocas dna, ked Hanka spi, lebo inac by si musela obskakovat Hanku a na seba alebo pripadne domacnost by si si velmi casu nenasla... no drzim palce, nech ste coskoro opat fit...

syja
24. feb 2009

Aj ja sa hlasim k maminkam malych fanusikovej bambulky - casti o cukrikovej chorobe. Myslim ze mala ju videla asi tak 25 krat. 🙂

monky1
24. feb 2009

Tak sme doma od lekarky. Vraj je to kataralna angina. Pichli jej Diazepam, predpisali vsetko mozne - zatial bez antibiotik, a aj sa bojim, lebo keby vraj vracala dalej a necikala, tak musime ist do detskej nemocnice na infuzie. Uz mame aj vymenny listok. Tak len tolko, idem ju kurirovat a aj seba, lebo ja sa asi k lekarovi nedostanem. Nemam ju pri kom nechat.
Az teraz citim, ako velmi nam tatko chyba ☹

danielkapo
24. feb 2009

monky, nech malickej cim skor prejde... ☹ tak sa pekne uzdravujte, obe

sisi1
24. feb 2009

monky: to je lahka forma anginy, hlavne jej davaj vela vela pit, aby ste sa vyhli infuzkam...drzime silno prsty a bozkaj Hanku aj za nas...

ivi:foto radsej nie, nerada sa tu tak verejne vyobrazujem....kadekto nas cita...heh...ale bola som v Kliert v HN, poslednu dobu tam chodim, nie je to lacne, ale po skusenostiach s malymi kadernictvami a melirovanim u nich uz nikdy viac....ked som robila v meste, chodila som tam do jedneho salonu, ale teraz sa mi nechce tam trepat a treba sa objednavat...ja nikdy neviem kedy budem mat cas, tak mi vyhovuje bez objednania....

kubi: uz si doma? Ako dopadla poradna? Kolko vazi drobcek?

katka.sa
24. feb 2009

ahohojte tak ja nestiham ani nakuknuť ale vítam malého Tobiho na svete 🙂 prajem mu veľa zdravička chutne mliečko a lásku mu už daju jeho rodičia 😉 všetkým detičkám a maminkam prajem nech sa uzdravia a bacile nech idu do kelu, už nech je jar..
tak a teraz sa mrknite prečo nemám čas chodiť medzi vás trošku som pracovala a tu je výsledok 😀
budem rada ak sa zapojíte do suťaže 😉 😉

www.babysen.sk

ivana82
25. feb 2009

Dobre ranko 😉

Sisi - jasne, v pohode, ze neukazes, beriem to, je to pravda ... 🙂
Kubi - ako poradna?

kubanka
25. feb 2009

Dobre ranko, na poradni vsetko ok.......zase pojdem o dva tyzdne a bude aj sono.

monky ako to je s vami po dnesnej noci? Dufam, ze lepsie.

ivana ty kojis a pijes kavicku? Neboli maleho brusko?

katkasa to je tvoje?

ivana82
25. feb 2009

Kubi, maly moje mliecko iba tak raz do dna, pretoze som nekojila, neslo to, ale iba som mliecko odsavala a davala malemu vo flasi a tereaz postupom casu mliecka ubuda a k tej kave ... je to Caro (kavovinova zmes z cakanky, raze a jacmena s mliekom), z toho maleho brusko neboli 🙂 ale dakujem, ze si robis starosti ...

katka.sa
25. feb 2009

Kubi a no je to moja stránka 🙂
ja som tiež pila kavu aj počas tehu aj pri kojení, inač by som nevstala 😀 je pravda že Miško mal iste obdobie koliku, ale to ma asi každe babo.

dievčatá priznám sa vám o pár dni maturujem a nič neviem, neviem sa ani donuťiť učiť 😖
pred 3r. som sa rozhodla že si k mojej odevnej škole urobim maturitu, tak som nastupila na obchodnu akad. a v oktobri som otehotnela, 1.ročník som chodila poctivo do školy s bruchom 🙂 cez prázniny som porodila. Naivne som si myslela že v septembri nastupim do školy ale Miško mal somnou ine plány... 🙂 takže druhy ročník som prešla tak že som bola v škole asi 2-3krát no a teraz mám maturovať ach jaj baby držte palce.

ivana82
25. feb 2009

Katka.sa - drzime palce, aby si to zvladla 🙂

sisi1
25. feb 2009

katka: silno drzime prsty, nech ti to dobre pali a donut sa ucit, raz to skonci, neboj, len sa zatni a pridaj, z kazdej otazky sa nieco nauc a preopakuj.....myslime na tebaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kubanka
25. feb 2009

deniskajakubko ako sa mas? Ides dnes cvicit?

kiert
25. feb 2009

Ahojte, tak ja som si dnes bola zacvicit, aj ked som myslela, ze si trosku viac "zamakam", ale aspon som sa inspirovala cvikmi a mozem doma teraz poctivo trenovat 🙂
Kati budeme mysliet na teba, nech ti to pali, naozaj vsetok obdiv, ze si to studium nevzdala s babatkom
Krasny vecer prajem

monky1
25. feb 2009

Ahojte, dievcata. Ja som uz celkom hotova. Uz 2 dni ma neskutocne taha na spanie. Bola by som schopna zaspat hadam aj pri krajani chleba. Naposledy som bola taka zaspata, ked som bola tehotna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kubanka,
noc sme prezili poťažku. Sice bez vracania, ale s prisernym kaslom. Hanke sa pusinka nezatvorila asi do 2.30, potom sme obe zaspali ako polienka. A co je na zblaznenie? Ma taku nadchu, ze nestacim zasnut. Sopliky utieram asi tak casto ako dycham. Neprehanam!!!!

kiert,
uz si zdrava? Hrdlo uz neboli?

ivka,
ani ja som malicku dlho nekojila a poviem ti, ze mi to bolo veeeelmi luto, ale co dalo robit, ked mlieko vyhlasilo strajk. Ale nasli sme si nahradne-umele a to uz bolo fajn. Aj priberat zacala, aj plac a bolesti bruska pominuli.

katka,
aj od nas mas podporu. Zabojuj, ked si sa uz na to dala. Drzime palce 🙂

Tak hadam na dnes stacilo, idem sa konecne vyspat. Dobru noc vetkym. 😔

kiert
25. feb 2009

Monky dobru a hlavne pokojnu nocku, nech sa Hanka cim skor uzdravi, aby sa mohla aj s maminkou poriadne vyspinkat.
Mna uz hrdlo neboli, aj ked to vyzeralo vseliako, nadopovala som sa vitaminmi a akosi to preslo 🙂

kubanka
25. feb 2009

kiert ty si bola dnes cvicit v Centrale? A ktora to si? Nedas nejake foto o sebe?