Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
3. mar 2009

eldzina mas IP

tufa
3. mar 2009

kubi: az som bola prekvapena, ze som to celkom dobre zvladla 😎 v podstate sme ani vela nechodili, dokopy mozno 2 hod. sme boli na nohach 🙂 a kupili sme X-lander , tak len dufam, ze si zvyknem aj na trojkolku, nejak to nebol moj favorit, teda X-lander hej, ale ne 3 kolesa 😀

sisi1
3. mar 2009

Ja len na skok, chlapi sli von, idem povysavat a poumyvat dlazky....doobeda sme stihli kaufland, poobede dosiel moj ocino, mal nejake obecne vybavovacky, potom sme sli s nim poobzerat auticka - KIA a este sme stihli aj nabytok omrknut....ale taky maly nabytok ma pekny asi len IKEA, nikde som krajsi nevidela, chceli by sme malemu stolicku a stolik kupit, nech si moze sam sadat a kreslit, hrat sa.....no asi budeme musiet dat niekomu do BA kupit.... 😝

tufa: x-landery su celkom fajn, teda na pomery polskych kocikov, trosku tazsi, ale vy byvate v dome, vsak? To nie je az take hrozne ako ho trepat do bytu....a aku farbu?

adrianamickova
3. mar 2009

pozdrav leti aj na sekcov
ahojte

sisi1
3. mar 2009

adriana - aj my pozdravujeme 😉

Uz pojdem pomaly zalahnut, este som brazdila po nete nejake vecicky pre maleho....dnes zalahol skoro o 20,15 sam sa pytal do "potelky" - postielky 😀 Bola som v soku, ale asi ho tatino kvalitne este zmordoval, vsade chodil peso, boli aj na ihrisku....

kiert
3. mar 2009

Ahojte, som si konecne nasla po niekolkych dnoch trochu casu, ze tu mrknem, ale som uz taka unavena, ze vam len poprajem dobru noc 😉
Zajtra vas skusim aspon trosku docitat 🙂
Pa

kubanka
4. mar 2009

Dufam, ze aspon vy mate pekne dobre ranko. Ja som chodila v noci cikajuci.......a rano ma mala budila o siedmej. Pozriem vonku, ze co?......a tam hmla...no hned my bolo jasne, preco ma boli hlava 😒

sisi xcela som si kupit okruhly chlieb, aby som vyskusala ten recept, co si dala link, ale mali iba krajany....ty si to robila? Ake bolo?

adriana zdravime aj my do Presova 🙂

tufa na trojkolku treba iny vodicak hehhe 😀

kiert tak, co nam dnes napises?

monky1
4. mar 2009

Ahoj, my sme sa dnes konecne vyspali. Dufam, ze sa to vracia do starych kolaji. Vstali sme o pol siedmej - to je u nas normalka. I ked sa Hanka zobudila o 5h, ale vypila cajik - presnejsie celu flasu a spala dalej. Ked neberiem to prebudenie o 5h, malicka spala vkuse 11 hodiiiin!!!! Asi to bude pocasim. Mala by som sa asi tesit, ze? 😀

ozaj, poznate niekto tuto stranku? http://kucharka-recepty.yw.sk/mapa-stranok/ najdete tam par dobrych a rychlych receptov a co je super - aj s videom. Ja som sa uz inspirovala 🙂 Nakuknite a dajte vediet, co vy na to, kucharečky 😀

danielkapo
4. mar 2009

Ahojte

kubanka to si este pamatam tie cikajuce noci 😀 ale uz sa ti to krati 😉

kiert ahoj, co nove? Vela prace?

dnes nas teda caka den...uprsany, bleee....a vraj par dni ma byt takto...no co uz, aspon nesnezi 😅
simonka spinka...dnes rano som na nu musela trosku pokricat, fascinuju ju zasuvky a vobec ma nepocuva, mala z toho srandu, ze kricim 😀 a este smetny kos...dnes sa s nim prevratila na zem...no sranda 😒

kubanka
4. mar 2009

My sa ideme prejst do obchodu, lebo nam treba chlebik.
Poobede si pojdem zacvicit s tehulkami a vecer ideme s muzikom do kina po rokoch 😀 ....davaju Snezienky a machri po 25 rokoch. 🙂 ........Babka bude s malou.

danielkapo
4. mar 2009

kubi tak si to uzi 😵 a hod potom recenziu nejaku 😉

ivana82
4. mar 2009

Ahojte, bre ranko ... Kubi - aj my sme chceli ist, ale akosi nevyjde to, ale napis recenziu ake to bolo... my sa tesime na Kleopatru v maji v Steel arene, uz len odpocitavam...
Dani - Simonke je ako? este stale ju nepresli smetne kose a zasuvky??? 😀

danielkapo
4. mar 2009

Ivi 😎 tak skoro ju to asi neprejdee...fascinuju ju....tak chodime kos vysypavat aj 2x do dna,lebo vcera mi priniesla nejaky podozrivy papier spinavy.... 😨 a na toto je bars sikovna....chvilu ju spustis z oci a uz stoji pri kosi alebo skusa tu zasuvku... 😎

ivana82
4. mar 2009

Urcite mate vsetci doma z toho radost, ale aspon mate dobry pocit, ze mate doma cisto kvoli cistemu kosu 😀 😀 😀

sisi1
4. mar 2009

Ahojky,
tak teda vonku vyzera otrasne.....vcera bolo tak krasne....dnesnu noc sme nemali az taku pokojnu ako tych zopar predtym a to som myslela, ze ked je take pocko tak lepsie bude spat..... 😠
Dnes zacali zateplovat aj pivnice, sme na tretom, no hluk je to teda riadny, myslim, ze asi ani nie v nasom vchode a rano ma zobudili.....Muzik siel na skolenie, ja som zapravila na buchty a maly kuka vcielku Maju kym sa zacneme hrat s cestom, uz pekne kysne. No uz je pri mne aj s magnetickou tabulkou, nech mu slniecko nakreslim..... 🙂
Dnes ma prekvapil ked sme vzadu vetrali kde je ihrisko a vravi: "S tatikom boli" 😀 Vcera sa tam hrali, ale ten min. cas ma dojal.....teeeeda.Trosku viac sa zase rozrozpraval....

Kubi:robila som, ale do zemli...kazdy mal svoju, este jedna bola naviac akurat pre mojho ocina....bolo to vyborne, taka zmena, a dost rychle to bolo....

monky: vyzera to dobre ta stranka, len niekde, kde nie je video mi chybaju fotky.....

dani: smetny kos bol aj u nas dlho hitom 😀

ivana82
4. mar 2009

Normalne sa zacinam tesit na toto obdobie 😀 😖 aj ked neviem co cakat ...

danielkapo
4. mar 2009

ivi, tes sa....z kazdeho obdobia a na kazde 😎 jedna starost opdadne a pride dalsia 😀 ale aj radost samozrejme 😉

sisi a drzalo ho to dlho? ten kos...

sisi1
4. mar 2009

dani: asi pol roka, skoncili tam dokonca aj hodinky a myslim ze aj moj parfem Calvin Clein, ktory sa nikdy nenasiel, hodinky sme nastastie objavili, tak ako mobil....potom vsetko mozne odtial vyhadzoval, nieco aj "kostoval" co sa mu zdalo jedle 😀 😝

Buchticky uz koncime, o chvilu su hotove....mnam...

kubanka
4. mar 2009

No my mame nakupeno, vyprato aj povesano, trochu sa pohrajeme a dam malu spinkat, lebo dnes skoro vstala.

sisi no vidis? A mne nenapadlo, ze aj zemla by mohla byt.

sisi1
4. mar 2009

Moje dieta uz spi, idem si asi urobit kavu a upratat kuchynu....asi aj pracku nalozim, si ma inspirovala, kubi 😀
Ja som povodne chlebik rozmyslala, ale ked som videla ake su velke, tak to by sme ani nezjedli....tak som kupila zemle, nie tie najmensie,ale ani tie velikanske...odkrojila vrch, vydlabala....super boli...
Zajtra asi urobim tu porovu polievocku co sme uz tu spominali...

ivana82
4. mar 2009

My zajtra robime sisky, ale este neviem aku polievocku 🙂

alcapalca
4. mar 2009

ahojte, tak slniecka sme si dlho neuzili
to je nuda ked nejdeme vonku, Tedy je nervozny ja z neho, mam doma aj Branka, lebo casto nejak cura, ale o tretej padame z domu, idem ho odprevadit na vytvarnu a potom ho musim hodinu cakat, tak sa pokocikujeme

aj som uz robila tu plnku a tiez do zemli, mne sa to zda lepsie, lebo fakt kazdy ma svoju, neviem si predstavit ako by vydlubovali 😀 vsetci z jedneho chleba
a dalsia vyhoda ze spravim viac a kto ma chut az vecer tak lepsie sa zohreje jedna zemla ako cely chlieb

sisi inspirovala si ma kavou, idem si dat, a pracka pocka nemam rada take pocasie ked mi veci nepreveje vetrik a visia tam niekolko dni

alcapalca
4. mar 2009

no do ri........ pisem pisem a nejde pridat odpoved, slak aby to.......uz sa mi nechce este raz

sisi1
4. mar 2009

alenka, je to tu.....tvoj prispevok...ci bol este dalsi? 😕
S tymi zemlami je to praktickejsie 🙂 Mne pradlo vyschne v byte cez noc v pohodicke....celkom rychlo....

alcapalca
4. mar 2009

jeeej prave som skusila dat Tedymu jeho prve papucky po chlapcoch zlate su, presne na nozku, pozera jak puk, ako pekne mu dupkaju 😵

alcapalca
4. mar 2009

hej druhy som pislaa o vareni

alcapalca
4. mar 2009

sisi ja nemozem vesat v byte, mame maly byt a ked povesam tu pradlo tak sa neda dychat, ta vona avivaz, prasok, vlhko

kubanka
4. mar 2009

ja tiez vesam len vonku, lebo dnu nie je kde...ale ked uz praska kos na pradlo, tak musim prat,....este biele tam ostalo Nejaky slaby vetrik pofukuje, tak mi to hadam vyschne.
Lahla som si s malou a obidve sme zaspali. Mna zobudil mobil a teraz som ako mechom ovalena. Idem este olupat zemiaky ku kuraciemu masku na stave.

sisi1
4. mar 2009

My mame zatial miesto na vesiak, vyschne to v pohode, tak som rada, aj ked to nie je bohvieaka "dekoracia" v byte 😒
Aleni, Tedymu si dala uz topanocky ci este capacky?

Ja ked si lahnem cez obed, som potom zvysok dna otapena....neznasam taky stav... 😖

alcapalca
4. mar 2009

sisi doteraz mal capacky a dnes som mu skusila papucky normalne s podrazkou, tie take klasika na snurky
boze nemozem ho vobec uspat, a vonku je este skoro aby sme sli
urobila som pre neho specialne ryzovy nakyp s jablkom , tak celkom z neho aj zdobol, ale polievku vyprskal celu, v poslednej dobe strasne vymysla, okrem milieka a kasiciek tak spapa tak hippku, ale uz ked mu tam primiesam zemiak tak 15 minut prezuva jedno susto a nedajboze prehltnut 😖