Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
4. mar 2009

danielka ty co davas malej papat?

deniskajakubko
4. mar 2009

Ahojte holky,

KUBI - ja dnes nejdem cvičiť nejak ma pobolieva v podbrušku, sa nemôžem ani veľmi hýbať, tak z cvičenia asi aj tak by nič nebolo. Dúfam, že už budúci týždeň sa mi podarí ísť zacvičiť.

deniskajakubko
4. mar 2009

Alenka ja som minule robila broskyňový ryžový nákyp, no celý šiel do koša nejak mi to nezhustlo a robila som ho presne podľa receptu na mimibazare. Hodiš mi prosím Ťa ten recept podľa ktorého si robila ten ryžový nákyp?

deniskajakubko
4. mar 2009

Monky všetko najlepšie k včerajším narodeninám. Hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky, rodinnej pohody 🙂

deniskajakubko
4. mar 2009

SISI - tak som si prečítala ten recept s tým chlebom alebo žemľou tak to zajtra spravím. Už teraz sa mi na to zbiehajú slinky. A to môže byť ako obed, alebo je to vhodnejšie na večeru?

alcapalca
4. mar 2009

Deniska ja som robila tak ze pol hrnceka ryze poriadne preplachnutej som dala varit a k tomu 1,5 hrnceka vody, aby sa poriadne ryza so mekka uvarila, nech mi nevypluva. A potom som prihodila zltok, zarobila asi 60 sunaru postruhala jablcko a zapiekla, tot vsjo,
pre nas robim podobne ale s normalnym mliekom a aj sneh z bielkov davam + cukor

alcapalca
4. mar 2009

Deni a kam ide maly do skolky, ku nam?

sisi1
4. mar 2009

deni: my sme to na obed papali....

monky1
4. mar 2009

Joj dievcata, ako vam je dobre, ze vam deticky cez obed spia. Ja vam tak tichucko zavidim.
Kubi, pisala si, ze ides dat Lalku spinkat, ze skoro vstala.... u nas je to hotovy nonsens vstat o 7h a cca o 12 ist spinkat. Boze a mna tak taha.... ja uz tu lezim mrtva na gauci, mam v sebe dve kavy a prd z toho. Moje dieta - samorast - ma energie na rozdavanie. Ja sa pomaly a isto menim na Sipkovu Ruzenku. Snad este nieco do vecera napisem, nie az o 100 rokov 🙂

danielkapo
4. mar 2009

Ahojte.
mne sa tiez akosi nedari Simku uspat... 😖 mali sme navstevu, zlata bola, trosku sa predbvadzala, vsetko ukazovala....joj a spanok nie a nie...
alcapaca ja malej davam papat vselico 😀 ale vela toho nenaje...u nej je zakladom didka, tak sa asi este z mliecka nasyti dost, kedze buchticka je 😎 ale inak varena zeleninka hocaka s maskom kombinovana na rozne sposoby...vsak to poznas,...ryzu jej velmi nedavam, lebo ma problemy so zapchou, tak skor zemiacky, vlocky...co mi napadne, cestovinka...no a ovocie..inak jej chuti najviac ked pride dedko z prace, tak najradsej z jeho taniera 😎 inak vacsinou trosku polievocky, trosku maska....jeden den brokolicu spapka o par dni ju vypluva....no vymyselnik 😅

deniskajakubko
4. mar 2009

Alenka áno ide do Elby, chcela som ho dať už teraz od apríla, ale že vraj majú plno, tak až od septembra. No dúfam, že nám to schvália, lebo inde som ani prihlášku nedávala.

deniskajakubko
4. mar 2009

Monky mne Jakubko už od 2,5 roka Jakubko cez deň nespí. Ale nejak to neriešim, lebo v noci mi spi cca 11 - 12 hodín tak si to vynahrádza. Keď spal ešte cez deň, tak večer mi nechcel zaspávať, chodil neskoro spať. Takže teraz mi to viac vyhovuje.

Chystáme sa vonku, konečne neprší, mne sa síce veľmi nechce pobolieva ma brucho, ale možno na vzduchu bude lepšie.

monky1
4. mar 2009

deni, a to sa moze dat prihlaska aj do dvoch MŠ?

deniskajakubko
4. mar 2009

monky prihlášku môžeš dať do viacerých škôlok a potom sa môžeš rozhodnúť, do ktorej ho dáš.

deniskajakubko
4. mar 2009

SISI - prosím Ťa ohľadom toho receptu, chcela by som to spraviť zo žemlí, len tie čo som videla najväčšie sa mi zdajú dosť malé oproti chlebu. Alebo dajú sa aj u nás kúpiť tie bosniaky a ak áno, kde?

monky1
4. mar 2009

A dalsi den za nami. Hanka uz asi 5 minut spinka, tak letim umyt vonkajsiu chodbu, nech uz mam len pekny vecer 😵

kiert
4. mar 2009

Ahojte maminky
Tak som si bola dnes znova trosku zacvicit, juj len keby sa mi to chcelo praktizovat aj doma 🙂. Sa musim pochvalit, ze vcera aj dnes vecer som ucitila prve bublinky v brusku, teda to je taky uzasny pocit 😀 . Akurat som teraz spraskala pizzu a takto s plnym bruskom ma veeelmi taha na spanok, tak si idem trosku oddychnut 🙂
Krasny vecer vsetkym

sisi1
4. mar 2009

Monky, nechapem preco ti Hanka cez den nespinka....ved aj v skolke deti spinkaju a su vacsie pritom....

kiert: krasne pocity su to vsak?

Moje dieta tiez uz zalahlo, ja pozeram Panelak, chlebik sa nam upiekol, este som znova vysavala, na nakup sme boli a dalsi den za nami veru 🙂
Pekny vecer....

kubanka
5. mar 2009

Dobre ranko....mna dnes mala zobudila o 6:30......dala som jej cajik a spi dalej, ale ja uz nemozem spat 😒
Idem sa asi pohrabat vo fotkach a dala by som vytlacit. Neviete ake fotky a za aku cenu robia na Sekcove oproti Poliklinike? Taka mala fotosluzba na rohu budovy.Este som tam nebola, ale nexce sa mi trepat do mesta.

danielkapo
5. mar 2009

Ahojte

kiert, uzasne 😵
kubi ohladom fotiek, ja som minule posielala netm cez to happyfoto a celkomspokojna som...najma preto, ze som nikam nemusela ist a pekne mi prisli az domov 😅 ta moja lenivost 😀
simka ma dnes 10 mesiacov, nechce sa mi verit ze to tak zbehlo... 😵

kubanka
5. mar 2009

danielka a vies mi napisat kolko stal 1ks a za kolko dni Ti prisli domov? Platila si aj postovne a balne k tomu?

Simke prajeme

kubanka
5. mar 2009

Simke prajeme vsetko najlepsie k vymesaciu 🙂

danielkapo
5. mar 2009

Kubi, asi do tyzdna som to mala doma....mozno aj skor....
pozri tu http://www.happyfoto.sk/svk/page/78/cez-interne...
ja som objednavala tych fotiek cca 110 a platila som okolo 16 eur...

danielkapo
5. mar 2009

Dakujeme 😵

sisi1
5. mar 2009

Dobre ranko,
my sme mali dnes budicek o 5,40 chvalabohu, sice po kriku a vyhrazkach, trochu este pospal - do 6,50. Dnes mam na plane konecne zehlit a potom neviem co....

kubi: na nete treba radsej na akciu pockat....tusim nejaka je na fotolab.sk na fotky....v tej fotosluzbe som parkrat bola, ale ake ceny fotiek maju to netusim....

Simonke prajeme vsetko najlepsie k vymesacniku 😵 😵

kiert
5. mar 2009

Dobre ranko vsetkym.
Ja som dnes musela vstavat o 7:30 a to sa mi zdalo strasne priskoro, ale ako tak pozeram, ked bude babo na svete, tak na take dlhe vyspavanie mozem zabudnut. Nuz obdivujem vas mile maminy, ze napriek tomu mate stale dobru naladu 🙂

Danielka blahozelame k okruhlej desiatke, je to neuveritelne ako to zbehlo. A co idete to niekde oslavit?

Kubi, si bola tiez vcera cvicit? Ty si bola ta vzadu?

kubanka
5. mar 2009

kiert ano bola som cvicit..........a myslim, ze som cvicila hned za tebou 😀

danielkapo
5. mar 2009

Dakujeme...nuz kiert, sli by sme oslavit, ale tak asi maximalne na prechadzku sa dostaneme 😅

nadzieja
5. mar 2009

Ahojte,
tak my sme dnes mali budicek 3.30 .... vam poviem, ze mna ta kolika malickeho asi zabije...som totalne v koncoch ... este k tomu vcera vecer sa mu nosik upchal ....no vam poviem, som hotova ... az teraz sa mi ho podarilo ako tak uspat, idem si lahnut s nim, lebo uz nevladzem ...

monky1 ... tak ta sipkova ruzenka sa hodi aj na mna...ja mam pocit ,ze aj postojacky by som zaspala....

nadzieja
5. mar 2009

ma porazi .... on uz zasa place........uf..utekam......