Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
5. mar 2009

monky, to je sranda, az teraz mi to doslo, moja stara mama je narodena 3.3.1933, dobre co?

monky1
5. mar 2009

vav. Tak predsa mam stv. st. mamou cosi spolocne, haha. Ja som sa smiala, ze skoda, ze nie je rok 2033. To by bolo trojak - 3.3. 2033 a este 33 k tomu. Ale pamatam sa, ze som sa vzdy tesila na tento vek. A je tu 😅

aneti78
5. mar 2009

ahojte,

musim vas docitat, tolko ste popisali,super

sisi, tak mas trosku kludu 😉 aj ja mam dnes mrkvovy salat ku zeleninovemu rizotu. a deti v skolke maju tiez nejaky divny zeleninovo-ovocny den 😀 ziadne mlieko...ale ja som tomu len rada 🙂

moje deti sa prvykrat rozhodli aj prespat u babky tento vikend tak som zvedava. teda Tamka by tam bola ostala uz davnejsie,ale Kubo nechce, on tam bude aj cely den,ale na noc k maminke 😵 tak parkrat aj plakala, lebo ona bez neho neostane. ale vcera povedala: babi, pridem v sobotu, donesiem si pyzamko, nocnik a Jakubka 😵 😵 😵
no a my sa chystame lyzovat, som vyuzila akcie a kupila som si nove lyze Headky, lyziarky a bundu joj jak sa vytesujem, dufam,ze dakde este najdeme schopny kopec a ze sa nezabijem 😅

aneti78
5. mar 2009

nadzieja, koliky mal aj Jakubko, viem ako ti je. a ako monky pisala ja som bola tiez ten pripad, ze mam dvojicky, ale nastastie Tamarka koliky nemala a este nato bola strasne dobre babatko /my sme sa s muzom striedali s nosenim a ona sama zaspala v postielke a to sme byvali v jednoizbaku a ten rev bolo pocut,ale zaspala/, to bol aj on, ak ho nebolelo brusko. Nastastie noci boli kludne okrem krmenia, on plakal cca od 19tej do 22ej a potom od unavy odkvecol, nepomahalo nic, trosku to zmiernil Sab simplex ak som mu davala pred kazdym krmenim, potom uz rovno do UM. a koliky mu presli az okolo 5.mesiaca, no hruza.

sisi1
5. mar 2009

Anoj anet,
konecne si sa ozvala, akurat vcera som na teba myslela 😉 Tie lyze zavidim, samozrejme v dobrom 😉 , niekedy si hadam aj ja kupim....toho roku by sme chceli ist v lete niekde k moru, tak to je prednejsie....
Potom daj vediet ako to slo 🙂

aneti78
5. mar 2009

Sisi, aj my chceme ist, hoci len do bulharska...uz pomaly kukam a vyberam, som myslela, ze mi bratranec vybavi ubytko, ale vyzera, ze nepredaju len samostatne letenky a tak asi vezmeme zajazd, lebo s detmi tych 12 dni uplne staci.
a ako vyzera taka pristelka? to je nejake rozkladacie kreslo alebo mensia postel, ci co? ved nasi nepotrebuju dve velke postele.

kubanka
5. mar 2009

Nooo tak ste si popismenkovali, kym my sme boli v obchode. Vonku je prijemne teplo.

sisi1
5. mar 2009

anet: presne aj ja som rozmyslala, ja by som radsej do cest. postielky investovala a tym padom nebudem za pristelku platit....my sme rozmyslali najprv nad Tureckom, ale su to dost vysoke ceny, tak bud Bulharsko alebo Taliansko autom....neboli sme este ani v Bul. ani v Tal., hlavne nech mame more, uz sme dva roky neboli, strasne mi to chyba a Tima si ani neviem predstavit ako sa bude tesit.... 🙂
Nejake katalogy som pozerala, vsade sa plati tusim polovica za pristelku....

Kubi, ja som nebola von, len moji chlapi a chystam sa poobede s Timom....

Neviete kde by som kupila pripravok na cistenie sporaka aj rury vo vnutri, ale nieco naozaj ucinne, aj ked drahe....pre nasich...v drogerkach su len klasicke Cif, Cilit....neviem nakolko je to dost ucinne, hmm.....

aneti78
5. mar 2009

Sisi a neni to strasne dlha cesta do BG autom? teda ja by som kludne sla autom,ale si neviem predstavit ako by spali v tych sedackach celu noc. to uz potom radsej busom.
a mas pravdu, ja som pozerala na nete, hlavne ze napisu dieta do 12 (niekde aj 14 r.) zdarma 😠 a ked si to spocitas, tak vyjde za neho len o trosku lacnejsie nez pre nas.
a do bulharska ti stravu netreba. tam sa v pohode najete aj vy aj uz Timi, ja uvazujem, ze vezmeme aj bez ranajok (svedske stoly), lebo tam robia super ranajky na kazdom rohu.

aneti78
5. mar 2009

Kubi, si ma potesila ze je teplo, lebo vyzera byt hnusne.

Sisi, ja pouzivam cif, ale cuchat treba, podla mna nic take zazracne ako v reklamach neexistuje 😀

sisi1
5. mar 2009

Joj, do BG letecky, ale Taliansko autom 😉 To by sme nezvladli....
Veru, ja tiez som sa chytala na to, ze dieta zdarma, ale prd, od 2 rokov platis za dieta teda dost....

sisi1
5. mar 2009

Hmm, raz mali nasi taky speci pripravok, to sa nastriekalo do rury, cakalo a potom drhlo, bolo treba davat pozor, s rukavicami robit a nevdychovat....slo to dobre dole vsetko....inac ja tiez len Cif pouzivam...

Ale sa pozrmrakalo...kym moje dieta vstane, bude isto aj prsat.... 😠

aneti78
5. mar 2009

nas znamy chodi na sluzobky autom do BG,ale prespava v rumunsku v nejakom dobrom moteli a vraj to nie je moc drahe, tak aj tak by sa dalo, ale neviem ako by vydrzali taku dlhu dobu v sedackach 😒
no ved do leta nieco vymyslime 😉

kubanka
5. mar 2009

sisi my mame doma nejaky pripravok, ale neviem ako sa vola. Momentalne sme na Sekcove u babky a dedka a Lalka haja.....ked si spomeniem, ked prideme domov napisem Ti nazov.

Ked mozte tak si kludne planujte dovolenky....zavidim vam. My s babom tak skoro nikam nepojdeme.

sisi1
5. mar 2009

Kubi, dik....
Ale budes mat doma krasny uzlicek, uzijete si, strasne by som chcela vidiet Lalku ako zaregauje ako sa bude k babatku spravat....Uz sa tesim ako vas prideme pozriet, aj na toho drobceka... 🙂 😵

kubanka
5. mar 2009

Jooooj Lalka teraz sa mi stale tuli k brusku a vravi, ze babo kooope.....tiez cakam ako bude reagovat, ked uz bude naozaj doma, ci ju po par dnoch neprestane bavit alebo ci nebude ziarlit. Prist mozte kludne pozriet potesime sa.......... A stretavat sa mozno budeme aj pred skolkou heh 🙂

deniskajakubko
5. mar 2009

Ahojte holky

Anetka - tá prístelka je taká rozkladacia posteľ. My, keď sme boli v Egypte, tak na nej spal manžel (chudáčik) a ja s Jakubkom na manželskej posteli, bála som sa, že z nej spadne, lebo nebola veľmi široká.

kubanka
5. mar 2009

sisi ten cistic sa vola AKTIVIT - specialny cistic na velkokapacitne grily, rury ..... vyraba to firma Banchem

sisi1
5. mar 2009

Kubi, ale kde to zozeniem?

kubanka
5. mar 2009

No presne neviem, to kupila svokra uz davnejsie

kubanka
6. mar 2009

Kuk 🙂

monky1
6. mar 2009

Ahoj kubanka. Nestiham pisat, robime si s Hankou palacinky a mame fofry, lebo sme sa nedavno vratili od lekarky. No ale videla som dnesne fotecky.... šikovnicaaaaaa 🙂

kiki5
6. mar 2009

pekny den tak dnes tu niekto je. super kubanka to ty si chcela vediet že prečo som sa rozhodla pre monoblok. neviem, asi preto že nemam dôvod prečo nie- do starej ist nechcem .

kubanka
6. mar 2009

kika ja som sa nepytala 🙂

Ja pojdem do starej

nadzieja
6. mar 2009

Caute,
pocujte davali ste pri kolikach aj nejaky detsky cajik? ... ja mam feniklovy od HiPP ... kolko mu dat????l

kiki5
6. mar 2009

ja som zvažovala staru pretože tam preložili primara a ten mi rodil prveho, ale nejako sa nemôžem prinutit. mam v sebe zakodovane že do starej nie. 😒

kiki5
6. mar 2009

nadzieja- ja som davala hip a pomahal aj mne ale daj len slabučky. kej je mimi ešte male tak som tušim len masirovala brusko a potom mi pomahala rektalna rurka.

monky1
6. mar 2009

spominam si, ze my sme robili taky smiesny - priesvitny cajik z rasce - 3-5 zrniek nechas trosku povarit a vychladeny mu das vypit, alebo sme jej to pridavali do mliecka - teda do vody, v ktorej sa rozrabalo UM. Ale niekde som citala, ze to sposobuje este vacsie problemy s tou kolikou. Tak neviem. Ale topiaci sa aj slamky chyta...

kiki5
6. mar 2009

aneti ja som bola pred rokom v bg. isla som letecky 2 dosp+ 1 dieta 5 rokov mali sme ranajky a ubyt v hotele a stalo nas to tušim do 25 tis. ale ja by už do bg neisla 😒 . aj ked pre deti je to raj

nadzieja
6. mar 2009

kiki5 .... aky slabucky.... co to znamena????.kolko zrniek-kolko vody???