• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
Aleniiiiii, aki su zlati a velkiii fesaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nasi tiez len macka uska a take. a spievaju odusu furt. mne sa to tak paci, som chcela aby ich take veci bavili :slight_smile:
6. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem aj ja dat nejake nove foto
6. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na plese este mali nagelovane vlasy :grinning:
tufa super ze havino sa nasiel, paaaaaaaaani prave pozeram ako uz sa priblizujes k cielu, NESKUTOCNE LETI TEN CAS
6. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
SISI a vy co? sa nefotite?
6. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a monky co? tiez nam neukazes malu?
6. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stale mam v plane si tu uz posediet a dooplnit tie slides co mam, a robit scrabiky ale vobec sa nemozem prinutit, pritom velmi chcem, ale hm nic
6. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Anetka pekne fotecky ako vzdy, malovanky a pexeso online aj u nas teraz celkom idu, fakt ten net je celkom fajn
www.artmama.sk
inspiracie na volny cas s detmi
6. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aleni, tohej, len by sa este zisiel jeden laptop :grinning: ale ked je tatik doma, tak je klud, obsadene su oba a my mame pokoj :sweat_smile:
6. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fotecky som popozerala, deturence su zlatulinke...inspirovala som sa a hodila som zopar :wink:
6. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No teda Timotej riadne narastol a vlasky ma nadherne :dizzy_face: ja som ho videla len v ciapocke
6. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sisi, Timko je uz velky chlapcek, strasne zlaty, viem, ze ti kazdy hovoril, ze je cely tato a mne sa zdalo, ze ma vela z teba. ale teraz je to uz nacisto jeho kopia :wink:
6. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja tiez na Tedyho pozeram jak puk, aky je nadherny a velkyyyyy :grinning:
6. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ta si ma potesila anet :pensive:
6. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sisi ta potesim, Timi je celyyyyyyyyyyyyy Ty :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
Co uz narobim....hadam na druhy pokus :grinning:
6. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sak zarobte :wink:
6. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alcapalca, aj som nad tym uvazovala, ale mam doma len starsie fotky. Tie aktualnejsie sa kdesi vyparili. Mozno su v PC u svokrovcoch, u kt. sme boli cely december a januar
6. mar 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.bbc.co.uk/cbeebies/teletubbies/
toto je velmi zaujimave aj pre mensie deticky, ked sme zili v Adame tak jedine tak som zabavala deti, dnes ma to napadlo ,ich prekvapim lebo odkedy sme doma uz to nehrali :slight_smile:

monky mne nevadia ani starsie fotky ked som Hanku este nevidela :slight_smile: daaaaaaaaaaaaj
6. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veru, ani mne nevadia :wink:
6. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, posnaziiiim sa, ale az vecer - v noci. Dnes budeme skypovat s tatinom, tak az potom. :wink:
6. mar 2009 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tesime sa monky
och a my zas do skolky po tom necase, jooooj, vcera sme prisli od hlavy po paty mokri, este Tadeas novinka vymysla byt v kociari, predvcerom sa mi nechtiac podarilo ho tak dat sadnut ze opierku mal uplne hore a ruckami sa drzal toho madla, hned ho vymyslanie preslo, normalne dostal zachvat smiechu, celu cestu sa len drzal, vyskal a hikal od radosti
6. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme dnes chceli kuknut so skolky a odniest prihlasku, ale doobedu ked sme vysli von tak sa rozprsalo :frowning2: tak sme ostali doma a teraz zase nestihneme,lebo slecna este stale spinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak navstevu odkladame na pondelok, to by mal byt doma aj tato
6. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alcapalca, lutujem, ale nepodarilo sa mi to vcera. Zblbol mi PC - zamrzol, ci jaky fras. Ale fotky buduuuu. Slubujem. Len neviem kedy - mam pred sebou perny vikend....
7. mar 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A este jedna vec - minule ste sa bavili s dankou o vareni pre Tedyho a Simonku. Mam zbierku receptov pre deticky od prvych prikrmov - od 5. mesiaca az....... Je to asi na 29 stranach a su tam fakt niektore dobre veci od vitaminkov, kasiciek, polievok, maska....az po sladkosti k 1. narodeninam. Musim priznat, ze ja ako prvorodicka som to studovala a inspirovala sa tymvelmi casto. A uz som to aj mnohym kamoskam poslala. Tak ak by mal niekto zaujem, poslite mi mailovu adresu. Rada to preposlem
7. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Tak ako travite vikend? Skoda, ze je cely den vonku taka neprijemna zima, to sa mi ani nos nechce vystrcit von :unamused: . Musim sa priznat, ze vcera som neodolala a kupila som drobcovi nejake tie bodiky a to som si slubila,ze nakupovat zacnem az od takeho 7.mesiaca, ale ked tie male vecicky su take nadherne, uz si ich predstavujem na babatku :grinning: . V pondelok idem na sono, tak som strasne zvedava, ci male ukaze ci to bude chlapcek alebo dievcatko.
Prajem krasny zvysok vecera.
7. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, kiert, aj ja som nakupovala a to som este len planovala babatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ked sa ti nieco paci, kup. Zvlast, ked ti to urobi radost. A co malicke, kopka, kopka? V pondelok sa drz a potom daj vediet. :wink:
7. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Monky, fiha, tak ty si musela mat nakupenu riadnu kopu veci, pokym sa mala narodila.. :grinning:. No male kopka, ale stale len tak jemne, hlavne vecer ked zaspavam a nadranom :slight_smile:. Hned ked budem vediet ako to v pondelok dopadlo, dam vediet :slight_smile:
A vy sa ako mate s Hankou?
7. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uz je to ok. P.doktorka nas do neba vychvalila, hl. ju, lebo si sama dvihala tricko, aby ju popocuvala, a tiez pusu jej bez vyzvania otvorila, aby jej pozrela hrdielko. Doktorka na to, ze toto tu este nemali. No ved sme aj cely tyzden trenovali - behala po byte s baterkou a svietila mi do ust :grinning: . Ale aj Bambulka velmi pomohla - osmelila sa.
7. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: -tak to je uplne rozkosne ako ste trenovali s tou baterkou, teda mala je sikovnica.
Som rada, ze uz je lepsie :slight_smile:. Monky posles mi prosim tie receptiky co si tu spominala, nech uz teraz mozem studovat. Mail mas v IP. Dakujem :slight_smile:
Inak som zvedava, ze aka bude moja konecna vaha, lebo posledne dni mam priam vlci hlad, ze by som vsetko zbastila :slight_smile:
7. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky

monky, nasi ked nastupili do skolky a boli casto chori, tak sme teda aj casto navstevovali dr., no a ona ma take svietiace pero, ktorym pozera do hrdla a v druhej ruke ta drevena palicka. jedneho dna vojdem do izby, Jakubko ma v ruke pero a ceruzku, Tamarka usta otvorene a to pero a ceruzka pomaly v jej hrdle :grinning: :grinning: :grinning:

my sme vcera rano supli deti k babke, boli sme na Litmanovej lyzovat, mam svalovku hroznuuuu a potom sme planovali bud ist do kina alebo aspon niekam sa najest, no nic sa nekonalo, ja som uz v aute zaspavala, ked sme sli domov :sweat_smile: no a doma sme este museli vchod popratat, lebo sme mali sluzbu, tak sme to raz-dva spolu zmakli a potom sme len sedeli pred telkou...ale aj tak fajne :wink:
teraz uz tatik isiel po nich, vraj spali celkom ok, az na to ze Jakubko vstal o stvrtej, ze uz je vyspaty,ale o piatej zaspal znovu - s babkou. No a Tamarka klasika sa stale odkryvala a babka ju stale zakryvala, tak mrncala, nakoniec jej dala deku, tak uz dobre...ved som jej hovorila, nech ju tak necha, aj doma spi odkryta a nic jej neni :sweat_smile: takze deti vyspate, babka asi pomenej :grinning: uz sa na nich tesim :slight_smile:
8. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok