Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
6. mar 2009

Aleniiiiii, aki su zlati a velkiii fesaci 😵 😵 😵 😵

nasi tiez len macka uska a take. a spievaju odusu furt. mne sa to tak paci, som chcela aby ich take veci bavili 🙂

aneti78
6. mar 2009

idem aj ja dat nejake nove foto

alcapalca
6. mar 2009

na plese este mali nagelovane vlasy 😀
tufa super ze havino sa nasiel, paaaaaaaaani prave pozeram ako uz sa priblizujes k cielu, NESKUTOCNE LETI TEN CAS

alcapalca
6. mar 2009

SISI a vy co? sa nefotite?

alcapalca
6. mar 2009

a monky co? tiez nam neukazes malu?

alcapalca
6. mar 2009

stale mam v plane si tu uz posediet a dooplnit tie slides co mam, a robit scrabiky ale vobec sa nemozem prinutit, pritom velmi chcem, ale hm nic

alcapalca
6. mar 2009

Anetka pekne fotecky ako vzdy, malovanky a pexeso online aj u nas teraz celkom idu, fakt ten net je celkom fajn
www.artmama.sk
inspiracie na volny cas s detmi

aneti78
6. mar 2009

aleni, tohej, len by sa este zisiel jeden laptop 😀 ale ked je tatik doma, tak je klud, obsadene su oba a my mame pokoj 😅

sisi1
6. mar 2009

Fotecky som popozerala, deturence su zlatulinke...inspirovala som sa a hodila som zopar 😉

alcapalca
6. mar 2009

No teda Timotej riadne narastol a vlasky ma nadherne 😵 ja som ho videla len v ciapocke

aneti78
6. mar 2009

Sisi, Timko je uz velky chlapcek, strasne zlaty, viem, ze ti kazdy hovoril, ze je cely tato a mne sa zdalo, ze ma vela z teba. ale teraz je to uz nacisto jeho kopia 😉

sisi1
6. mar 2009

Ja tiez na Tedyho pozeram jak puk, aky je nadherny a velkyyyyy 😀

sisi1
6. mar 2009

Ta si ma potesila anet 😔

alcapalca
6. mar 2009

Sisi ta potesim, Timi je celyyyyyyyyyyyyy Ty 😀 😀 😀

sisi1
6. mar 2009

😀 😀
Co uz narobim....hadam na druhy pokus 😀

alcapalca
6. mar 2009

Sak zarobte 😉

monky1
6. mar 2009

alcapalca, aj som nad tym uvazovala, ale mam doma len starsie fotky. Tie aktualnejsie sa kdesi vyparili. Mozno su v PC u svokrovcoch, u kt. sme boli cely december a januar

alcapalca
6. mar 2009

http://www.bbc.co.uk/cbeebies/teletubbies/
toto je velmi zaujimave aj pre mensie deticky, ked sme zili v Adame tak jedine tak som zabavala deti, dnes ma to napadlo ,ich prekvapim lebo odkedy sme doma uz to nehrali 🙂

monky mne nevadia ani starsie fotky ked som Hanku este nevidela 🙂 daaaaaaaaaaaaj

sisi1
6. mar 2009

Veru, ani mne nevadia 😉

monky1
6. mar 2009

ok, posnaziiiim sa, ale az vecer - v noci. Dnes budeme skypovat s tatinom, tak az potom. 😉

alcapalca
6. mar 2009

tesime sa monky
och a my zas do skolky po tom necase, jooooj, vcera sme prisli od hlavy po paty mokri, este Tadeas novinka vymysla byt v kociari, predvcerom sa mi nechtiac podarilo ho tak dat sadnut ze opierku mal uplne hore a ruckami sa drzal toho madla, hned ho vymyslanie preslo, normalne dostal zachvat smiechu, celu cestu sa len drzal, vyskal a hikal od radosti

tufa
6. mar 2009

my sme dnes chceli kuknut so skolky a odniest prihlasku, ale doobedu ked sme vysli von tak sa rozprsalo ☹ tak sme ostali doma a teraz zase nestihneme,lebo slecna este stale spinka 😝 tak navstevu odkladame na pondelok, to by mal byt doma aj tato

monky1
7. mar 2009

Alcapalca, lutujem, ale nepodarilo sa mi to vcera. Zblbol mi PC - zamrzol, ci jaky fras. Ale fotky buduuuu. Slubujem. Len neviem kedy - mam pred sebou perny vikend....

monky1
7. mar 2009

A este jedna vec - minule ste sa bavili s dankou o vareni pre Tedyho a Simonku. Mam zbierku receptov pre deticky od prvych prikrmov - od 5. mesiaca az....... Je to asi na 29 stranach a su tam fakt niektore dobre veci od vitaminkov, kasiciek, polievok, maska....az po sladkosti k 1. narodeninam. Musim priznat, ze ja ako prvorodicka som to studovala a inspirovala sa tymvelmi casto. A uz som to aj mnohym kamoskam poslala. Tak ak by mal niekto zaujem, poslite mi mailovu adresu. Rada to preposlem

kiert
7. mar 2009

Ahojte. Tak ako travite vikend? Skoda, ze je cely den vonku taka neprijemna zima, to sa mi ani nos nechce vystrcit von 😒 . Musim sa priznat, ze vcera som neodolala a kupila som drobcovi nejake tie bodiky a to som si slubila,ze nakupovat zacnem az od takeho 7.mesiaca, ale ked tie male vecicky su take nadherne, uz si ich predstavujem na babatku 😀 . V pondelok idem na sono, tak som strasne zvedava, ci male ukaze ci to bude chlapcek alebo dievcatko.
Prajem krasny zvysok vecera.

monky1
7. mar 2009

jeeej, kiert, aj ja som nakupovala a to som este len planovala babatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Ked sa ti nieco paci, kup. Zvlast, ked ti to urobi radost. A co malicke, kopka, kopka? V pondelok sa drz a potom daj vediet. 😉

kiert
7. mar 2009

Ahoj Monky, fiha, tak ty si musela mat nakupenu riadnu kopu veci, pokym sa mala narodila.. 😀. No male kopka, ale stale len tak jemne, hlavne vecer ked zaspavam a nadranom 🙂. Hned ked budem vediet ako to v pondelok dopadlo, dam vediet 🙂
A vy sa ako mate s Hankou?

monky1
7. mar 2009

Uz je to ok. P.doktorka nas do neba vychvalila, hl. ju, lebo si sama dvihala tricko, aby ju popocuvala, a tiez pusu jej bez vyzvania otvorila, aby jej pozrela hrdielko. Doktorka na to, ze toto tu este nemali. No ved sme aj cely tyzden trenovali - behala po byte s baterkou a svietila mi do ust 😀 . Ale aj Bambulka velmi pomohla - osmelila sa.

kiert
7. mar 2009

😀 😀 -tak to je uplne rozkosne ako ste trenovali s tou baterkou, teda mala je sikovnica.
Som rada, ze uz je lepsie 🙂. Monky posles mi prosim tie receptiky co si tu spominala, nech uz teraz mozem studovat. Mail mas v IP. Dakujem 🙂
Inak som zvedava, ze aka bude moja konecna vaha, lebo posledne dni mam priam vlci hlad, ze by som vsetko zbastila 🙂

aneti78
8. mar 2009

ahojky

monky, nasi ked nastupili do skolky a boli casto chori, tak sme teda aj casto navstevovali dr., no a ona ma take svietiace pero, ktorym pozera do hrdla a v druhej ruke ta drevena palicka. jedneho dna vojdem do izby, Jakubko ma v ruke pero a ceruzku, Tamarka usta otvorene a to pero a ceruzka pomaly v jej hrdle 😀 😀 😀

my sme vcera rano supli deti k babke, boli sme na Litmanovej lyzovat, mam svalovku hroznuuuu a potom sme planovali bud ist do kina alebo aspon niekam sa najest, no nic sa nekonalo, ja som uz v aute zaspavala, ked sme sli domov 😅 no a doma sme este museli vchod popratat, lebo sme mali sluzbu, tak sme to raz-dva spolu zmakli a potom sme len sedeli pred telkou...ale aj tak fajne 😉
teraz uz tatik isiel po nich, vraj spali celkom ok, az na to ze Jakubko vstal o stvrtej, ze uz je vyspaty,ale o piatej zaspal znovu - s babkou. No a Tamarka klasika sa stale odkryvala a babka ju stale zakryvala, tak mrncala, nakoniec jej dala deku, tak uz dobre...ved som jej hovorila, nech ju tak necha, aj doma spi odkryta a nic jej neni 😅 takze deti vyspate, babka asi pomenej 😀 uz sa na nich tesim 🙂