• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
Dobre ranko....my sme hore od siedmej.......mala sa mi od niecoho vysypala po hrudniku a po rucke......hned sme dali Fenistil, ale rozmyslam, ze nic take nejedla......snad ceresna v dzuse?

monky preco si nespala?
12. mar 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

monky ma fotkyyyy :wink: taka zlata babulka ta tvoja Hanka :dizzy_face: a jak sa puci na nocniku :grinning: aj moja dnes rano vstala o 5-ej, asi sa dohodli :grinning: co si ponocovala? ze 3 hodky spanku... :sunglasses: ste kecali s kamoskou z PP? :sweat_smile:
kiert ahoj, skoda tej nadchy :frowning2: dnes vyzera pekne...nepojdes s nami na prechadzku? :wink:
12. mar 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw monky pekne fotecky...cakali sme na nich dlho, ale oplatilo sa heh
12. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak my sa uz mame lepsie ... vcera kakal Tobino uplne sam, pomahaju tie kvapky Sab Simplex ... tak sa tesim ... dnes sme posledny den u mojich rodicov, zajtra sa uz definitivne stahujeme do PO za nasim tatinom ...
12. mar 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeeeeeem. Teda dakujeme, dievcata :wink:. Ved uz som sa aj hanbila, ze som takmer jedina bez albumu. Budem sa snazit ich postupne doplnat - ak najdem tie z posl. mesiacov... ak nie, nafotime nove :dizzy_face: .
No a nespala som, lebo sa nedalo :grinning: . A potom sa uz aj dalo, ale nase vtaca sa rozhodlo inak :sweat_smile:. V noci som este trosku popisala s manzelom, co to precitala, pobehala po nete-nasla som jednu zaujimavu stranku s menami od vymyslu sveta, tak som studovala... ako keby som mala dovod :grinning: :grinning: :grinning:

inak prave mi odisla jedna necakana otravna navsteva...uf, som cela spotena z toho...

co dnes robite? ste este doma, ci uz vsetky prechadzkujete? nejak to tu viazne, a to este len slniecko vykuka. Si nechcem predstavit, co to bude v lete...Kde je sisa, alcapalca, anet....
12. mar 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huraaa, nadzieja, klop klop v tvojom mene na drevo, nech to uz tak ostane. Obcas napis, ako sa mate. OK? :wink:
12. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zatial nebudeme mat pristup na net, lebo sa stahujeme do noveho bytiku ... ale ked budeme online ... urcite sa radi ozveme ... ved aj tak v PO nikoho nepoznam, tak som rada, ze si obcas mozem s vami popisat........
12. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda...tak rychlo spojazdnite net. A kam sa stahujete? Do ktorej casti PO? Tak nech sa vam dobre byva :wink:
12. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To dufame, ze ho spojazdnime cim skor ... budeme na Sekcove ....
12. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manxel je prswovcan, tak ostal verny Sekcovu .... a ja sa za nim do PO iba stahujem.......
12. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
na rychlo vas pozdravim, budem zasa pisat dost, uz sme doma :grinning:
Dnes sme si hladali zubara, no hladali sme ho dlhsie, aj sme si vybrali a chceli sme k jednemu zajst, muzika dokonca uz 3 dni boli zub a sestricka ho objednala najprv na 30teho marca. To som bola zhrozena ci bolestive pripady neberu normalne skor, tak navrhla 24teho....som z toho v soku. To ma clovek 12 dni zit s bolavym zubom? Tak sme sa rozhodli pre inu zubarku.....

Inak aj Timo dnes vstaval dost skoro o 6,15. Chvalabohu vstal k nemu muzik, ja som si trosku pospala....Teraz si po dlhej prechadzke lahol, hadam uz spi.....chudacisko uz nevladal ani chodit.... :sweat_smile:

Hanka je krasnucka...super fotocky!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Kubi, este ma lalka bodocky po telicku? My sme vysadili pomaranc. ale aj ine dzusy, jahodove jogurty a malemu tie fliaciky pomizli....dr mala asi pravdu, ze to bude zo stravy, ja myslela ci aj nie z tel. mliecka alebo co....
12. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadzieja: tak ta vitam na Sekcoviku :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, dievcata, vsetky ste tak daleko :frowning2:
12. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ale tak v ramci presova nic nie je az tak daleko :wink:
12. mar 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale ved ja viem....mne sa len paci, ako sa stretnete, kocikujete, pokecate :sunglasses: :grinning: ...zase na druhej strane som na "trojke" nadmieru spokojna..
12. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ved mozme niekedy spravit stretko :wink:
12. mar 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, beriem ta za slovo :grinning: ....hned ako sa pocasie umudri a "vyjarí" sa trosku :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, dohodnute :sunglasses:
12. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Som len na skok.Aj v PO je také otrasné počasie? Dnes svieti slnko a sneží, už aj pršalo a slnko, otras.naše drevo stále mokne na dvore, do záhrady sa nedá vojsť- blatovisko.
Slavko je stéle doma, dr. ho nechala do konca mesiaca. :confounded: hoci je zdravý...
Posielam detičkám božteky a želám veľa zdravíčka. :grinning:
12. mar 2009 o 14:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk :slight_smile:
12. mar 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk :grinning:
12. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Dobre zasnezene ranko
13. mar 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko so sniezikom za oknom
sisi nezajdeme do tesca na dzusik? A deti sa budu hrat v tom kutiku.
13. mar 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubi, aj by sme sli, ale cakam nasich aj moju babku, a zhanam pre nas masaze....chceli sme ist vsetky tri na masaz, chlapi by opatrovali maleho, ale vsade maju plno, alebo az neskoro je volno....muzik siel k zubarke, tak som zvedava....
A idem rychlo urobit zemlovku.....
13. mar 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nic nejdeme si iny plan.
Ale uz by trebalo nejake stretko spravit mamicky.
Moj muzik uz bol vcera aj predvcerom v domceku pozerat co bude robit, ze uz je vonku teplo a aha ho....dnes sa ochladilo :grinning:
13. mar 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

no ja rano som myslela, ze este snivam...a ono fakt...sneh!!! :astonished:

kubi stretko? :grinning: som za :sunglasses:
13. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka kedy a kde? s detmi alebo bez?
Kto sa prida?
13. mar 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh kubi mne jedno je to....mozme ajs detmi....nejaka cukraren?
13. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa pridam....ta Parlamentka by nebola od veci, kebyze pojdeme s detmi, tam by sa pohrali....
13. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja sotva.....to je bojko, ale tak mozno sa osmeli :sweat_smile:
13. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok