Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
12. mar 2009

Dobre ranko....my sme hore od siedmej.......mala sa mi od niecoho vysypala po hrudniku a po rucke......hned sme dali Fenistil, ale rozmyslam, ze nic take nejedla......snad ceresna v dzuse?

monky preco si nespala?

danielkapo
12. mar 2009

Ahojte...

monky ma fotkyyyy 😉 taka zlata babulka ta tvoja Hanka 😵 a jak sa puci na nocniku 😀 aj moja dnes rano vstala o 5-ej, asi sa dohodli 😀 co si ponocovala? ze 3 hodky spanku... 😎 ste kecali s kamoskou z PP? 😅
kiert ahoj, skoda tej nadchy ☹ dnes vyzera pekne...nepojdes s nami na prechadzku? 😉

kubanka
12. mar 2009

waw monky pekne fotecky...cakali sme na nich dlho, ale oplatilo sa heh

nadzieja
12. mar 2009

Ahojte,
tak my sa uz mame lepsie ... vcera kakal Tobino uplne sam, pomahaju tie kvapky Sab Simplex ... tak sa tesim ... dnes sme posledny den u mojich rodicov, zajtra sa uz definitivne stahujeme do PO za nasim tatinom ...

monky1
12. mar 2009

Dakujeeeeeem. Teda dakujeme, dievcata 😉. Ved uz som sa aj hanbila, ze som takmer jedina bez albumu. Budem sa snazit ich postupne doplnat - ak najdem tie z posl. mesiacov... ak nie, nafotime nove 😵 .
No a nespala som, lebo sa nedalo 😀 . A potom sa uz aj dalo, ale nase vtaca sa rozhodlo inak 😅. V noci som este trosku popisala s manzelom, co to precitala, pobehala po nete-nasla som jednu zaujimavu stranku s menami od vymyslu sveta, tak som studovala... ako keby som mala dovod 😀 😀 😀

inak prave mi odisla jedna necakana otravna navsteva...uf, som cela spotena z toho...

co dnes robite? ste este doma, ci uz vsetky prechadzkujete? nejak to tu viazne, a to este len slniecko vykuka. Si nechcem predstavit, co to bude v lete...Kde je sisa, alcapalca, anet....

monky1
12. mar 2009

Huraaa, nadzieja, klop klop v tvojom mene na drevo, nech to uz tak ostane. Obcas napis, ako sa mate. OK? 😉

nadzieja
12. mar 2009

No zatial nebudeme mat pristup na net, lebo sa stahujeme do noveho bytiku ... ale ked budeme online ... urcite sa radi ozveme ... ved aj tak v PO nikoho nepoznam, tak som rada, ze si obcas mozem s vami popisat........

monky1
12. mar 2009

skoda...tak rychlo spojazdnite net. A kam sa stahujete? Do ktorej casti PO? Tak nech sa vam dobre byva 😉

nadzieja
12. mar 2009

To dufame, ze ho spojazdnime cim skor ... budeme na Sekcove ....

nadzieja
12. mar 2009

Manxel je prswovcan, tak ostal verny Sekcovu .... a ja sa za nim do PO iba stahujem.......

sisi1
12. mar 2009

Ahojte,
na rychlo vas pozdravim, budem zasa pisat dost, uz sme doma 😀
Dnes sme si hladali zubara, no hladali sme ho dlhsie, aj sme si vybrali a chceli sme k jednemu zajst, muzika dokonca uz 3 dni boli zub a sestricka ho objednala najprv na 30teho marca. To som bola zhrozena ci bolestive pripady neberu normalne skor, tak navrhla 24teho....som z toho v soku. To ma clovek 12 dni zit s bolavym zubom? Tak sme sa rozhodli pre inu zubarku.....

Inak aj Timo dnes vstaval dost skoro o 6,15. Chvalabohu vstal k nemu muzik, ja som si trosku pospala....Teraz si po dlhej prechadzke lahol, hadam uz spi.....chudacisko uz nevladal ani chodit.... 😅

Hanka je krasnucka...super fotocky!! 😵 😵

Kubi, este ma lalka bodocky po telicku? My sme vysadili pomaranc. ale aj ine dzusy, jahodove jogurty a malemu tie fliaciky pomizli....dr mala asi pravdu, ze to bude zo stravy, ja myslela ci aj nie z tel. mliecka alebo co....

sisi1
12. mar 2009

nadzieja: tak ta vitam na Sekcoviku 😵 😵

monky1
12. mar 2009

joooj, dievcata, vsetky ste tak daleko ☹

danielkapo
12. mar 2009

monky ale tak v ramci presova nic nie je az tak daleko 😉

monky1
12. mar 2009

...ale ved ja viem....mne sa len paci, ako sa stretnete, kocikujete, pokecate 😎 😀 ...zase na druhej strane som na "trojke" nadmieru spokojna..

danielkapo
12. mar 2009

monky ved mozme niekedy spravit stretko 😉

monky1
12. mar 2009

dani, beriem ta za slovo 😀 ....hned ako sa pocasie umudri a "vyjarí" sa trosku 😀 😀 😀

danielkapo
12. mar 2009

oki, dohodnute 😎

janazuza
12. mar 2009

ahojte. Som len na skok.Aj v PO je také otrasné počasie? Dnes svieti slnko a sneží, už aj pršalo a slnko, otras.naše drevo stále mokne na dvore, do záhrady sa nedá vojsť- blatovisko.
Slavko je stéle doma, dr. ho nechala do konca mesiaca. 😖 hoci je zdravý...
Posielam detičkám božteky a želám veľa zdravíčka. 😀

sisi1
12. mar 2009

Kuk 🙂

monky1
12. mar 2009

kuk kuk 😀

sisi1
13. mar 2009

😉 Dobre zasnezene ranko

kubanka
13. mar 2009

Dobre ranko so sniezikom za oknom
sisi nezajdeme do tesca na dzusik? A deti sa budu hrat v tom kutiku.

sisi1
13. mar 2009

Kubi, aj by sme sli, ale cakam nasich aj moju babku, a zhanam pre nas masaze....chceli sme ist vsetky tri na masaz, chlapi by opatrovali maleho, ale vsade maju plno, alebo az neskoro je volno....muzik siel k zubarke, tak som zvedava....
A idem rychlo urobit zemlovku.....

kubanka
13. mar 2009

Tak nic nejdeme si iny plan.
Ale uz by trebalo nejake stretko spravit mamicky.
Moj muzik uz bol vcera aj predvcerom v domceku pozerat co bude robit, ze uz je vonku teplo a aha ho....dnes sa ochladilo 😀

danielkapo
13. mar 2009

Ahojte 🙂

no ja rano som myslela, ze este snivam...a ono fakt...sneh!!! 😲

kubi stretko? 😀 som za 😎

kubanka
13. mar 2009

danielka kedy a kde? s detmi alebo bez?
Kto sa prida?

danielkapo
13. mar 2009

heh kubi mne jedno je to....mozme ajs detmi....nejaka cukraren?

sisi1
13. mar 2009

Ja sa pridam....ta Parlamentka by nebola od veci, kebyze pojdeme s detmi, tam by sa pohrali....

danielkapo
13. mar 2009

no moja sotva.....to je bojko, ale tak mozno sa osmeli 😅