Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
16. mar 2009

hej viem, ze nejde, ale na prestup keby nahodou

danielkapo
16. mar 2009

nuz my sme uz doma, simka hned zaspala 😅 fajne bolo, sme rady, ze sme sli napokon 😉

kiert
16. mar 2009

Aj ja som rada, ze som napokon bola, kedze som este o 9 lezala v posteli a nevladala vstat...
Danielka ja mam taky pocit, ze sa pridam k Simke 🙂
Pekny dnik

sisi1
16. mar 2009

Aj my sme uz doma, trosku sme este nakupili....Timo mi uz v aute zaspaval.... 😅 Prisiel domov a len nakazal: "vyzject a bubať" 😀
Aj ja sa tesim, ze sme sa spoznali so super mamickami a bud. mamickou 😉

monky1
16. mar 2009

No aj my sme uz dosli domov. V autobuse ju uz lamalo na spanok, ale....mozem snivat dalej. Uz je v svojom raji hraciek - ziva, cerstva...akoby prave zobudena.
Tak len tak nakratko, lebo utekam zohriat polievocku a vyprazit kuracie masko.
A dakujem, ze dnes neprsalo a ze sme sa stretli v takom hojnom pocte 😀 . Dufam, ze to niekedy zopakujeme, lebo nam bolo fajn. 😉

kubanka
16. mar 2009

🙂 Ano bolo fajn.........deticky sa pekne pohrali......dala som foto 🙂

sisi1
16. mar 2009

Jeeej, dakujeme za fotocky, kubi ja poprosim aj na mailik 😉

Aj nam bolo velmi fajn, deti si to urcite uzili.... 🙂 Hadam to zopakujeme....

kubanka
16. mar 2009

V tescu budu mat akciu na plienky od stredy....... to pre tie, co sa este nepytaju na nocnik 🙂

sisi1
16. mar 2009

Kubi, ze pre "tie" skor pre "tych" 😀 Dievcence su popredu v tom 😔

kubanka
16. mar 2009

😀 myslela som tie deticky hehe, ale nevadi........vy taku znacku aj tak nenosite vsak?

sisi1
16. mar 2009

Niekedy hej, momentalne mame Huggies...no ja uz tajne dufam, ze nepojdeme do Tesca na tie 3 baliky.... 🤐
Moje dieta uz asi vstalo, pocuvam vo vysielacke mrmle si tam cosi ako "Lala" 😅 😀 Alebo zeby "Hanka"? 😀

kubanka
16. mar 2009

Aj mne s azda vela tie 3 balenia, ......ale sak vezmeme aj mensiu velkost a bude pre druhe babo

sisi1
16. mar 2009

Uz je tichucko, zeby zo sna? 😨

kubanka
16. mar 2009

Hm......aj moja uz 3x zo sna cosi povedala..........maju asi pekne snicky z toho stretka 🙂

sisi1
16. mar 2009

Asi hej 🙂

Hlasim, ze vonku prsi ☹

kubanka
16. mar 2009

Ach jaaaaj ono sa rozprsalo 😒 ........... a ja mam na plane ist na buse na Sekcov.

monky1
16. mar 2009

baby, podte k nam, u nas neprsi 😀

Timko chudatko ma z tych "zien" asi poriadny chaos, ze?

kubanka
16. mar 2009

heh monky aj u nas uz prestalo prsat 🙂
Hanka nespinka?

sisi1
16. mar 2009

Ale zamracene je hnusne....aj tu uz neprsi...

sisi1
16. mar 2009

monky: ked sa uvidime znova, uz sa mu to hadam viac vyjasni 😀

kubanka
16. mar 2009

NO a my sme vstali s placom 😒

monky1
16. mar 2009

Joj, kubi, nie, nespinka.
Zjedla tanier polievky, 1,5 zemle s maslom a syrom a ked mi doniesla este banan, tak uz som len oci prevratila. Nedala si vysvetlit, ze budeme papat masko, zemiacky... nieeee, ona chce zemlu! Samozr.-ked som sa ja pustila do masa...aj Hanke daj take papat....zobla asi 3x. A teraz si pyta burizony. Ju asi fakt radsej satit ako zivit 😀 😀

monky1
16. mar 2009

no ci som sa zasmiala - mami, toto su bodkonove saty /bodkovane/ 😀

kubanka
16. mar 2009

My sme stihli 17 lyzic polievky a zase ma cajik.....to dieta by vkuse len pilo........druhe jedlo jej balim do tasky ku babke a dedkovi
bodkonove 😀

sisi1
16. mar 2009

Mile 🙂 Hanka vymysla novotvary, mozno sa niektore aj ujmu 😉

sisi1
16. mar 2009

My este furt spime, spachtos...no chlap 😀

monky1
16. mar 2009

jeeej, sisi, ty sa mas 😉
kedy potom ide vecer spat?

sisi1
16. mar 2009

O 21ej...no dnes neviem kde ho unavim ked vonku je tak hnusne....to bude mozno aj do 22hej vystrajat....

danielkapo
16. mar 2009

Ahojky,
nuz my sme dnes spali nezvycajne evla...cez dve hodky to potiahla 😨 som sa k nej aj pridala na chvilku,,.,,sak to hrozne to pocasie 😒

monky1
16. mar 2009

juj,tak to my sa este 3 - 3,5h pohrame a o tej 19h sup sup do postielky. A potom zacinam zavislacit na nete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀