Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
18. mar 2009

peti, vacsina mojich kamosiek, ktore podstupili cisarsky, rodili v celkovej narkoze (prepripad). Len jedna si dala epid. anestezu a hovorila, ze nic nevidela, co lekar robi - bola prikryta plachtou a ze ho prosila, nech uz zacnu - nech ju uz rezu, lebo to uz chce mat za sebou a nestihla ani dopovedat a malicka bola vonku...lekar sa zasmial, ze vy ste uz porodili, mamicka 😅 . Janka nechapala, lebo absolutne nic necitila a bola velmi rada, ze jej malicku hned ukazali a tusim aj prilozili.

aneti78
18. mar 2009

Peti, ja uplne chapem tvoje pocity,aj ja som chcela celkovu, lebo som sa bala, este k tomu kazdy strasil, ze dvojky budu male, ze pojdu na JISku do inkubatorov, ze co ak to co ak ono...nakoniec mali po 2,5 kg a isli do spolocnej postielky 😵
po narkoze som len revala a revala, ale zle mi nebolo a kazdemu som vysvetlovala, ze to od stastia 😉

petra1985
18. mar 2009

monky ved jasne vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody.. ale ja som bojko ja najprv vyskakujem hej hej ja si dam spinal ale ked pride na lamanie chleba ee.. nechcem.. ja sa bojim takeho najradsej by som bola keby ma na izbe uspali a odviezli na salu 😀 spinal som chcela hlavne kvoli tomu aby som ju hned videla aj kvoli tomu prilozeniu a este kvoli tomu, ze viem, ze som pri vedomi lebo ja sa celkovej straasne bojim, ze sa nezobudim alebo tak ale nemyslim na take radsej.. na to zblizit sa s babatkom bude kopa casu..sak som predsa len jej matka a ona to musi citit tak ci tak ci mi ju prilozia ci nie ci ju uvidim hned alebo nie.. radsej celkovu nesom taka extremistka🙂) ja chcem aby som sa hlavne zobudila a aby mi oznamili, ze vsetko dobre dopadlo .. zavidim vsetkym co to uz maju za sebou🙂

petra1985
18. mar 2009

aneti a teba obdivujem mat dvojicky no dovidenia 😀 dve muchy jednou ranou super 🙂 a 2,5 kg na dvojicky tak to je super

aneti78
18. mar 2009

no hej, vydrzali sme to do 39.tt 😵

tufa
18. mar 2009

Petra, to sa mozno v piatok stretneme 😀 ja idem na CTg a potom k Dr.
Aj mna caka sekcia, aj ked sa posnazim prehovorit Dr. ci by sa nedalo normalne, ale ked pri prvom sa mi to nepodarilo tak teraz asi tazko ☹ dajak vytrimem.
A k tej sekcii ten prvy tyzden, aspon u mna nebol velmi ruzovy ale na to velmi rychlo zabudnes a nabehnes do kolotoca beznych starosti a radosti a o par dni si na nemocnicu ani nespomenies 😉

petra1985
18. mar 2009

aneti no vidis🙂 39tt je na dvojicky akurat

tufa nooo mozno ale skor nie sice bo ja idem az na 16.00 k nemu.. ah ta ty len pocuvaj dokiho netake som pocula uz veci skarede ohladom prvej sekcie a druhy normalne.. 😒 ja uz by som druhykrat isla zase sekciou (radsej) tufa a preco si isla prvykrat sekciou? A ku ktoremu chodis dokimu? No ved ja viem sak ta rekonvalescencia bude uz to vidim.. no ale nechcem dopredu hovorit uvidime ako dopadneme🙂 no idem haji bru nocku

alcapalca
18. mar 2009

Ahojte
Petra tehulka vitaj 🙂
monky prave ti idem odpisat na IP a pozeram ze nemusim, krasne sa ti ten slajdik podaril 🙂 , a nevies teraz nahodou ty mne poradit ze ako to stiahnut a napalit hm.......

ludia sorry ale ja nestiham chodit na fora, Tedy spi akurat vonku, ked nahodou cez den tak rychlo ficim nieco urobit a inak som vkuse s nim, vsade sa stavia a hned sa pusta, takze musim len davat pozor, lebo zasranik maly si zmyslel ze uz bude stat sam, a nevie pochopit ze ma este casu

riesite sekcie? ja som bola v monobloku, 1. sekcia nespominam radsej, zato ta druha my vymazala vsetky zle spomienky, bola super, vobec som sa nebala, este hrdinka som sa rozhodla na sale ze chcem spinal, no 6x ma pichali a ani raz sa nestrafili, takze toto jedine bolo eeeeeeeeee, ostatne fajn, muz mohol byt na chodbe, pocul hned zarevat maleho a sestricka mu ho po skontrolovani priniesla a adala na ruky takze mal to stastie a videl ako prvy maleho........a to som nemala ziadne znamosti, je tam dobry personal
do starej by som nesla kvoli poctu pacientiek na izbe akvoli spolocnym veckam, brrrrrrrr

Lubko si dnes vytiahol prvy zub tak sme sa tesili, asi nam dospieva 😀
tak ja len tak strucne, na skok, aby ste sa nebali ci sa nam nieco nestalo, dobruuuu noc

ivana82
19. mar 2009

Prajeme dobre ranko 🙂 ako ste sa vyspinkali? co dnes planujete? 🙂

deniskajakubko
19. mar 2009

Ahojte holky,

Kubi ja som včera nebola cvičiť, tiež som na to zabudla. Ešte ráno som hovorila manželovi, že dnes je streda, že idem cvičiť a potom som sa spamätala, keď som volala mojej babičke a ona sa ma pýtala, či chodím cvičiť. No bolo to o 19-tej hod.

deniskajakubko
19. mar 2009

No ale včera bolo hrozné počasie. Aj tak sme sa vybrali vonku a Jakubka skoro odfúklo.

Ivi my dnes plánujeme hlavne spraviť doma poriadok s hračkami, lebo sa už chystáme na to asi mesiac, niektoré do detského domova, iné čo sú už polámané povyhadzovať, aby sme mali prehľad trocha v tých hračkách, lebo už sa v Jakubkovej izbe nedá ani hýbať.
A keď nebude pršať, tak pôjdeme von.

deniskajakubko
19. mar 2009

Ahoj Peťa - vitaj, ja som myslela, že máš termín až po mne a Ty už si v 39 tt. Tak Ti držím palce, aby ti cisársky dopadol dobre a boli ste čím skôr doma.

kubanka
19. mar 2009

Dobre ranko, ja som si trosku poplietla papieriky a mala este haja....to sa uz davno nestalo. Dnes asi skocime do tesca na tie plienky. Varit nemusim, mame zeleninkovu polievku a kupila som hotove pirohy.

deniska ja som nezabudla na cvicenie, len mi pripadalo akesi nenormalne ist cvicit....este som nemala nikdy taky pocit, aj by som isla, aj nie. Skoda tej prednasky o kojeni......aj ked viem o co ide heh 🙂

sisi1
19. mar 2009

Ahojte,

petra: vitaj medzi nami, prajeme krasne posledne dni tehu 😉

My sme vcera napokon zasli do Kosic, do Optimy, ale v H&Mku nic moc, akurat C&A sme nakupili...tam vzdy nieco maju za slusne ceny. Malemu ciapku, svetrik, rifle, ja som si rifle a tricko kupila, tak sa vytesujem. Este sme tam stretli tri moje kamosky, nahoda, ale potesi, trosku sme pokecali.
Domov sme dosli o 20,30 maly siel spat o pol desiatej, no rano 6,88 bol hore, no na nervy....

Hmmm, k sekciam sa ja nevyjadrim, rodila som normalne s epi. Kebyze si mam vybrat rodit tu v PO, asi by som sla tiez do monobloku ako Alenka pise....

sisi1
19. mar 2009

Kubi, neprovokuuuuj, tvoje dieta este spi? Ja mam pocit, ze sme uz pol dna hore 😅 😒

Mozno sa stretneme v Tescu, tiez este potrebujem zajst, ale som unavena, vlasy musim umyt a nic sa mi nechce....

kubanka
19. mar 2009

sisi uz je po provokovani 😀

ivana82
19. mar 2009

Baby ako vam zavidim, ze uz pospite dlhsie, nas vstal dnes o piatej, lebo sa nemohol vykakat a ked uz bolo vsetko hotove tak sa rehotal, kecal s ockom a uz nezaspal, len o siedmej zhruba pol odinovy spanok ... 😒

kubanka
19. mar 2009

No u nas je to rarita tak dllho....vacsinou okolo siedmej vstava

ivana82
19. mar 2009

asi si ju vcera unavila 🙂 potrebovala dobit energiu

kubanka
19. mar 2009

Nooo tak vcera vecer bola teda riadne rozkekesena....salili sa s tatikom dlhooo 😀

danielkapo
19. mar 2009

Cavky....heh dame ande v Tescu? Aj ja sa chystam 😀 😀 😀
no mne simka teraz akurat zaspala, ale uz mame za sebou asi 3 hodky hrania...ma novu oblubenu cinnost - rano ju vezmem na postel a este lezim a ona mi vyhrnie tricko a pusinkuje pupok 😀 😀 ma z toho srandu, lebo ma to hozne stekli 😅

petra ahoj, aj ja som zo svabov, mozno ta potom stretneme na nejakej prechadzke uz aj s drobcekom 😵 😵 😵 tiez som mala sekciu, v monobloku, v celkovej narkoze a uplne v pohodicke to bolo...neboj nic, ked uvidis malinke, vsetko bude krajsie 😵 baby ja si straaaaasne rada spominam na tie prve dni juj 😵 😵 normalne zavidim

kiert preco sa ti nepozdava rooming? 😕

pekny den baby

kubanka
19. mar 2009

danielka ani ja nie som velmi za rooming, ale kto xce nech ma.......aspon u mna po sekcii by som si to nevedela predstavit...... clovek ma dost problemov zo sebou a je rad, ze si moze oddychnut....ved babatko nosia kazde 3 hodiny a nechaju ho na pol hodiny, takze mamicka ma vzdy len 2,5 hodky na oddych

danielkapo
19. mar 2009

kubi no ono je pravda, ze kazda to musi posudit sama, a po sekcii jasne, ze minimalne ten 1 den sa z postele takmer nepohnes, ale ja som rodila v pondelok a v stredu sa ma pytala Dr. z novorodeneckeho ci mi ju uz mozu priniest a uplne super sa mi to zdalo, aspon som sa musela hybat a prikladala som si ju kedy som chcela....mne bolo strasne luto ked mi ju tie prve dni brali... 😅

kubanka
19. mar 2009

jasne vela mamiciek si chvali rooming, ale ja radsej nie

danielkapo
19. mar 2009

😉 v starej porodnicii umoznia vobec rooming?

monky1
19. mar 2009

Caute,

kubi, aj my sme dnes trhli rekord - do 7.30, hoci sa v noci zobudila, ze ma mokre pancusky...ale nemala. Uvedomila si, ze piškala a myslela si, ze ma gatky, ale mala plienku. A potom sme este pospali. Citim sa ako znovuzrodena - oproti tomu, ked vstavame o 5h, 6h...

alenka - neporadim ti...ty si v tom na 100% zbehlejsia, kedze ja ani zakladne veci neviem napalit. Jedine ak manzela 😀 😀 😀 , to hej, v tom som dobra 😝 . Ale vazne, zatial som sa o to nezaujimala, ved to poznas - naco aj, ked mam niekoho, kto to urobi, ked treba. Ale stahovanie filmov, hudby... slide... v tom som lepsia ako on. Mame to podelene 😵

kubanka
19. mar 2009

danielka aj v starej maju rooming

ivana82
19. mar 2009

Ahoj Dani, v starej su dve dvojpostelove izby ako roomingove...mna tam dali, lebo maly mal nizku porodnu vahu, tak aby sa lepsie prisal...ale zas ked som si chcela oddychnut alebo mi prisla navsteva, tak som ho odniesla na novorodenecke a nikdy som nemala az 2,ť hodky na oddych, lebo potom bolo potrebne este odsavat mlieko a pod. takze mne niekedy vysla len hodinka a pol...

danielkapo
19. mar 2009

kubi dik za info, sa mi marilo, ze ktosi vravel, ze nie....ale to bolo asi este pred x rokmi 😅

monky1
19. mar 2009

Kym som napisala prispevok, vy ste tu popisali hotovy roman.

Dani ahoj, ako Simonka, uz kaka?

Co sa porodu tyka...ja som mala nadstandardnu izbu - boli sme 2 kočky - sama som byt nechcela, predsa len 1. dieta, mozno co-to pochytim od spolubyvajucej, aj veselsie nam bolo, mali sme telku, vlastne WC, sprchu...a malicku som mala od zaciatku pri sebe. Ale mala som moznost ju kedykolvek odniest, ked som mala pocit, ze to nezvladam, ze som unavena....ale po sekcii je to ine. To hej. Ale....ja som nerodila v PO a asi ani dalsie dieta nebudem. Nemam nic proti porodnici v PO, ja len ze tam, kde som bola, som bola veeelmi spokojna, tak preto 🙂